Treść opublikowana przez dzedaje
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
- [B5 AFN] Przedstawiam moje marzenie
hehe moja kobieta myje jak zawsze , a ja a fotke zrobilem nokia 3310 i ma tylko 20MPx aparat, dlatego takie małe.. lol.. praca, , i praca, ale obiecuje ze się pokaże....- [B5 AFN] Przedstawiam moje marzenie
Witam. W końcu porobione małe poprawki lakiernicze (a np takie), wiec mogę pokazać zielona strzałę. Zakochałem się w Jest to oczko w głowie mojej żony(widać to dobrze w moim podpisie) Silnik - AFN 1.9 TDI 110KM zapakowany w sedana zielony LECH. Wyposażenie : _________________________________________________- klimatronik - 4x poduszki - el.szyby 2x (domykanie z pilota) - el.lusterka _________________________________________________ Zmiany: _________________________________________________ - podłokietnik - alurameczki na zegary - nowa lampa na tyl (stara pęknięta) - fele 17" ori --> TAKIE - ramka pod tablice (A4-klub.pl) - pełny FIS _________________________________________________ FOTOSTORY ..pozdrawiam...- [B5 AJM] Pytanie o podłokietnik
Ja również początkujący . korzystałem z działu > Warsztat - Zrób to sam. reszta 6 paka poszła przy grillu, a przy montażu lepiej 1, bo coś jeszcze wytniesz za dużo w tunelu środkowym..- [B5 AJM] Pytanie o podłokietnik
Witam zobacz po samym komentarzach tego uzytkownika, zamontowałem w sobotę przy piwku(1 wystarczyło bo całość w 15 minut montowane). ładnie wszystko pasuje, dobra jakość wykonania.u mnie jest szary..- Kto chce LCD za darmo ?
z tym telewizorem dobre , jezeli ktos szuka LCD na euro08.. A tak powaznie 2:1 dla Polakow, goool ,- Zobaczcie czym jeździ króliczek Playboya
i tam zostanie..- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Olej 165zł + clean 55zł, a mi napisal przesylka 22 ale przy platnosci przy odbiorze, poprosilem go o wystawienie aukcji z Clean Engine, narazie nie ma wystawionej, moze dlatego Tobie nie wyslal, dziwne... a u dzika MOTUL,caly asortyment bedzie dostepny za 2 tygodnie.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Wczoraj rozmawialem z Panem z Motul Krakow i 250 PLN za Motula X-cess plus ENGINE CLEAN juz po znizkach tylko nie klubowych, bo nie ma Murzyna to nie ma znizek. a na allegro teraz rozmawiam z tym uzytkownikiem mammoth2002 o tym komplecie MOTULA..jak sie odezwie ile chce to dam znac. KRAKOWMOTUL jest dla mnie skreslony. 250pln..lol..pierwsza cena byla 260... po 55 zeta widzialem na allegro ten CLEAN srodek to co krakowmotul ma olej po 190?.- [B5 AEB] Moja ślicznotka.
no racja brakuje chromu na relingach... kolor zajefajny... :>..a moze jeszcze aluramki na zegray- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam z małopolskiej czesci POLSKI. pozdrawiam, a jestem szczesliwym posiadaczem od tygodnia sedana greenbutelka. - [B5 AFN] Przedstawiam moje marzenie