Treść opublikowana przez dzedaje
-
[ALL B5] Gdzie kupić potencjometr do radia concert I?
Nawet jezeli nie masz problemu z samoczynnym poglasnianiem. to ten gosciu z alledrogo jest osoba ktora zajmuje sie wymienianiem prockow w nieszczesnych chorusach/concertach i raczej taniej nie znajdziesz samej galeczki, chyba ze szrotu..
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
dobre lole.. powiedz im tam po ich jezyku ze maja zmienic ostania liczbe w kodowaniu radia na 3 lub 7 jak masz fis.. tu masz stronke http://www.ibiblio.org/tkan/audi/radios/concert.html ja do swojego emulatora DMC zmienilem na 3 i dziala na 100%.
-
[ALL B5] Concert I + zmieniarka CD changer
tak, panas to jest.. mam takie samo bez problemow z regulacja, bo panasy chyba tego nie maja.
-
[ALL] W Jakim transmiterze FM MP3 można przewijać piosenki do połowy ? HELP
a moze bys tak przeczytal opis aukcji..drogie to troche..
-
[ALL B5] Concert I + zmieniarka CD changer
licytuj..
-
[ALL B5] Concert I + zmieniarka CD changer
Panowie ale zrobiliście sobie pogaduszkę... Ja mam Concert I by matshita, koszt 230 zlotych, procek nie ma wady jak w blaupunktach.. Powiem wam ze fajnie to gra z 16 cm z przodu plus aktywny tyl i do tego za 200 DMC zmieniarka na mp3.. Jak gra concert I by blaupunkt nie interesuje mnie to, bo nigdy nie bede mial drugiego radia, po to by zrobic porownanie, a nawet wasi pasazerowie tez by nie widzieli roznicy .. wydajcie kase na wygłuszenie drzwi przednich to i radio manta wam fajnie zagra z 16-stkami . szukacie dziury, nie napisze gdzie ..
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Góral super opis moda, bialasa grubaska od razu zlokalizowałem..uszy cieplutkie... :kox: cena butelki mojej skoczyla o 1k ojro . .
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
Dzieki trebor6..a zastanawilem sie dlaczego tam woda stoi..dobrze ze wymienialem plyn chlodzacy to zajrzalem do odpowietrznika.
-
[ALL] Dobre radio 2din
aju poka jak u ciebie to jest zalozone. bo tamten wyzej link to lipa
-
[ALL] Dobre radio 2din
poka fotki jak to ładnie w konsoli środkowej wpasowane sa wasze radyjka JVC :>
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
Poczta Polska nawet szybko doręcza paczuszki za 198pln DMC usb z BT.. W radiu miałem taka czarna dluga kostke wpieta, nie dalo jej sie rozdzielic, by zrobic miejsce dla podlaczenia niebieskiej kostki od zmieniarki. wiec przeciąłem ja . podłączyłem niebieska bez żadnych rozgałęźników.By moj ConcertI zobaczył zmieniarkę, zmieniłem kodowanie radia vagiem 1 na 3..
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
to sa te same, moze inne niebieskie przysyla., jak przyjdzie to napisze.. link turbololka jest w innym topicu, i u tego goscia ss kupil google translatora odpal i sie zapytaj kolesia..
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
http://cgi.ebay.de/USB-SD-MP3-WMA-CD-Wechsler-AUX-Auto-Radio-Navi-NEU-/380271638152?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item5889f4b688 Ja juz kupiłem u tego kolesia.
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
Dzieki turbo.Czekałem na odzew. Na ebaju chinskim znalazlem po 35 ojro tylko przesylka duza. Szukam na .de i kupuje, bedzie wioska tańczyć....
-
[ALL B5] Pomoc w zakupie radia
Miałem kiedyś takie radio, ale jednak jestem zwolennikiem ori wiec przesiadłem się na concertaI Podłączony miałem dysk250GB, duzy wyswietlacz co widac na zdjeciu. i nawet w cenie sie miesci twojej.... http://allegro.pl/blaupunkt-mp56-cd-mp3-kolorowy-wyswietlacz-i1261282074.html Nie jest tylko pokazane jaka jest paleta wyswietlacza 4 tysiaki kolorow..kazdy dobierze cos pod swoje auto.
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
Ad1 -> Audi adapter z Mini ISO na Mini ISO 20 pin Ad3 -> Moze ten obrazek pomoze..
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Podziękował Paczka od Marcina z Motulem i filtrami Mann pięknie zapakowana błyskawicznie dotarła.
-
[B6 AVF] Moje 1.9 Hybrid B6+B7 ; ]
niunia ladniutka.. sedaniki wymiataja.. Masz wene do takiej pięknej przeróbki . B7 ma syfiaty tyl, ale przód wymiata B7 plus B6 tyl ... i tu mamy wszystko co audi powinno zrobic w miedzy czasie 2000-2007. piekne polaczenie magica lakernika i milosnika dobrego sedanika... pozdro dla limuzyn/sedan... lala
-
[B5 ADR] [B5 ADR] moja zielona strzala ;)
kollorek oczywiscie zajefajny.. ale do paznocki to troszke daleko..pzodrowionka
-
Wymiana procka w Chorus 1.
czyli fabi jednym slowem.. jak wsadzisz na nowy procesor stare oprogramowanie gdzie nie znam kodu do radia to nowy procesor tez bedzie sie pytal o ten kod,? czy mozna ustawic tak byradio sie nie pytalo o kod, u mnie ten sam problem,ale mam radio bez kodu..
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
to masz pecha. kaseta 2GB i tak tanio .bo za jednego eurosa bedzie 100 razy lepszy dzwiek niz z smiesznego transmitera (mialem to w innym pojezdzie ,wczesniej i doscoPol bylo slychac u sasiada na swiatlach )
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
Kup sobie to KLIK chorus dobrze to znosi i spoko slychac muze...
-
[A4 B6] Oznaczenie na tylnej klapie - kółka
kup tasme dwustronna, ale na piance... ostatnio kupowalem auchanie za 9 zetek.. i cale z tylu kleiłem oznaczenie bo moj idiots lakiernik przykleil na silikonie i nie w ori miejscach testowalem na myjce cisnieniowej... KLIK
-
[B6 BDV] Nowe, lepsze fotki po dwóch skromnych zmianach, 2.4 V6 Multitronic
:oklaski: brawo.. Autko ladne i te fele miam,tez mysle o takich do b5...
-
[B5 AFN] Przedstawiam moje marzenie
hmm http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t7403.0.html;highlight=avg jest AFN...