Treść opublikowana przez dzedaje
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam. moge prosic o rozkodowanie WAUZZZ8EX4A112433 thx Gregory87
-
Prośba o głosy :))
w salonie pewnie będzie stała... 3 x od wujka ajka
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
sprzedana ?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzieki Marcin za express paczke.pzdr
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Super dzięki. szybko i sprawnie, myślałem ze zaginął kurier a tu u sąsiada przeleżała paczka.
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
do dzisiaj żałuję, że takiego nie kupiłem ;( a gdzies na forum pisalem o tym urzadzeniu. i jego mozliwosciach.. za 200 wtedy kupilem u szwaba za ojro, a w pl xcarlingi staly kolo 360.. wiec powiem tak.. mam pare goldenow polskich w kieszeni
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Super dzieki Skeeber..przedluzke 2mb kupilem. do anteny omega27 sirio.. ladnie spasowane do alana 18+.
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
a np takiec coś
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
no Panowie ile tego kabla schowaliście za plastiki by wyjść z antena na dach lub bagaznik...
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
concert I plus DMC. 8gigaSD. 14 katalogow mam teraz (sprawdzalem do 20 mi czytalo) . katalogi pokazuje normalnie do cd09 na wyswietlaczu , a pozniej juz niby cd01.ale wiem ze to nastepny folder z karty. cd010 cd011 tak mam foldery zapisane na karcie.
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Panowie.. powiedzice ile potrzeba kabla dla anteny magnesowej. radio pod kierownica w schowku. kable mysle podciagnac gdzie pod plastikami kolo drzwi i wyjscie na tylne lewe drzwi za fotelem i na dach.czy 4 metry ktore sa dane do anteny wystarczaja ?? a antena magnes podstawa 12.5cm dla sirio omega 27 lub 14.5cm sirio turbo 800.. cos wybiore na miejscu w sklepie..
-
[ALL] W która strone ma sie krecic...? POMOCY
dzieki Panowie. po 1 bro znalazlem napisy outside , opona michelinek energy e3a. i teraz taka ciekawostka przyrodnicza dla innych - prawa strona auta jest wg ( 2 ). - a lewa wg ( 1 ). i dlatego sie zakręciłem.. :>
-
[ALL] W która strone ma sie krecic...? POMOCY
ok.biore bro i ide szukac napisow. :gwizdanie:
-
[ALL] W która strone ma sie krecic...? POMOCY
ble. nie znalazlem zadnych napisow..
-
[ALL] W która strone ma sie krecic...? POMOCY
nie ma nic ..wiec jak zakladac..
-
[ALL] W która strone ma sie krecic...? POMOCY
Zakręciłem się jak tampon i nie wiem w która to ma być strone zakup zrobiłem a u gumiarza zapomniałem sie zapytac .. pomozcie.bo auto stoi na podnosniku... https://lh5.googleusercontent.com/_kA_L1xraomI/TY9J1GPlJYI/AAAAAAAAAEc/QpKWKVaKLYc/335725ee927d3adb1b64fd3a4f91cacb.jpg
-
Głośniki i radio Audi A4 b5
Sluchaj za 500 to slabiutko.. bo radio jedynie kupisz i reszte zostawisz a o zmianie 13 glosnikow na 16 jest duzo na naszym forum wiec szukaj..same glosniki ponad 300 firmy pb plus maty wygluszajace to juz masz kolo 500 do tego radio czy ori concert plus emulator zmieniarki czy czysta ori zmieniara to next kolo 400...wiec tak latwo nie bedzie..poszukaj na forum a znajdziesz odpowiedzi ...
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
dokładnie plyn z Biedy jest ok za ta kase. po sezonie robia wysprzedaz i mozna zrobic zapas na next sezon
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzieki Marcin za szybka wysyłke.
-
[ALL B5] CONCERT 1 które?
no i nastepne glupoty piszecie plus concert to jest by blaupunkt bezproblemowy z poglasnianiem mamy jeszcze concerta panasonica i tez bez tej wady... ... fis jezeli macie max FIS to czy chorus czy concert wyswietli i nawet canbus pomoze i odpowiadajac na pytanie.. Polecam ori radio..bo w B5 tylko takie wyglada pieknie...
-
[ALL B6] Concert II i zmieniarka
dokladnie 3 ma byc.. tak jak na tej stronce na samym dole , 3 = With CD changer http://www.ibiblio.org/tkan/audi/radios/concert2.html
-
[B5 AHU] Zmieniarka CD
nie pojdzie!! Ciekawe co tam sterczy z chorusa.
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
Kodowanie dobre bylo.. Ta niebieska kostke wpinasz w radio i powinno smigac. zobacz czy na tym kablu od zmieniacza DMC nie masz przestawione na cd
-
[ALL] Audi Concert radio- problem
trudno przeczytac watek - stary jak kotlet od tesciowej na swieta
-
[ALL B5] CZy radio trzeba programowac do BOSE?
http://www.ibiblio.org/tkan/audi/radios/concert.html ciekawe po co ta 4 na 3 pozycji.. ostatnie to zmieniacz