Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dzedaje

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dzedaje

  1. hehe moja kobieta myje jak zawsze , a ja a fotke zrobilem nokia 3310 i ma tylko 20MPx aparat, dlatego takie małe.. lol.. praca, , i praca, ale obiecuje ze się pokaże....
  2. Witam. W końcu porobione małe poprawki lakiernicze (a np takie), wiec mogę pokazać zielona strzałę. Zakochałem się w Jest to oczko w głowie mojej żony(widać to dobrze w moim podpisie) Silnik - AFN 1.9 TDI 110KM zapakowany w sedana zielony LECH. Wyposażenie : _________________________________________________- klimatronik - 4x poduszki - el.szyby 2x (domykanie z pilota) - el.lusterka _________________________________________________ Zmiany: _________________________________________________ - podłokietnik - alurameczki na zegary - nowa lampa na tyl (stara pęknięta) - fele 17" ori --> TAKIE - ramka pod tablice (A4-klub.pl) - pełny FIS _________________________________________________ FOTOSTORY ..pozdrawiam...
  3. Ja również początkujący . korzystałem z działu > Warsztat - Zrób to sam. reszta 6 paka poszła przy grillu, a przy montażu lepiej 1, bo coś jeszcze wytniesz za dużo w tunelu środkowym..
  4. Witam zobacz po samym komentarzach tego uzytkownika, zamontowałem w sobotę przy piwku(1 wystarczyło bo całość w 15 minut montowane). ładnie wszystko pasuje, dobra jakość wykonania.u mnie jest szary..
  5. dzedaje odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    z tym telewizorem dobre , jezeli ktos szuka LCD na euro08.. A tak powaznie 2:1 dla Polakow, goool ,
  6. i tam zostanie..
  7. Olej 165zł + clean 55zł, a mi napisal przesylka 22 ale przy platnosci przy odbiorze, poprosilem go o wystawienie aukcji z Clean Engine, narazie nie ma wystawionej, moze dlatego Tobie nie wyslal, dziwne... a u dzika MOTUL,caly asortyment bedzie dostepny za 2 tygodnie.
  8. Wczoraj rozmawialem z Panem z Motul Krakow i 250 PLN za Motula X-cess plus ENGINE CLEAN juz po znizkach tylko nie klubowych, bo nie ma Murzyna to nie ma znizek. a na allegro teraz rozmawiam z tym uzytkownikiem mammoth2002 o tym komplecie MOTULA..jak sie odezwie ile chce to dam znac. KRAKOWMOTUL jest dla mnie skreslony. 250pln..lol..pierwsza cena byla 260... po 55 zeta widzialem na allegro ten CLEAN srodek to co krakowmotul ma olej po 190?.
  9. no racja brakuje chromu na relingach... kolor zajefajny... :>..a moze jeszcze aluramki na zegray
  10. Witam z małopolskiej czesci POLSKI. pozdrawiam, a jestem szczesliwym posiadaczem od tygodnia sedana greenbutelka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.