Treść opublikowana przez Sebo83
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bardzo dobra cena...!!! i dobry aparacik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo ale ja nie chce rabatów w Media sam je sobie robię :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 23:37_________________________________________________ popieram u mnie też się robi promocje z czegoś jak nie schodzi z półek ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A czego się mogł spodziewać po Olimpusie Ty się jednak prosisz o wpier.... :decayed: no nie olka kupiłeś ? Ehhh w tej cenie masz fajnego canona PS-A590IS - rabat :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 23:29_________________________________________________ A Ty to w Mediaku praujesz ? Grubo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kupiłeś aparat w MM na 10leciu ? Który ?
-
[B5 AFN] Moja Druga Perełka !!!
pewnie kostki i przyciąć trzeba błotniki ale przed sonarami były ori przed liftem. a chyba, żeby załozyć zespolone sonary to już trzeba było zrobić jakies małe modyfikacje? ja sie tam nie znam ale chciałbym kupić nowe, wykręcić sonery, wyje***ć je przez okno i założyć nowe
-
[B5 AFN] Moja Druga Perełka !!!
a powiedzcie mi, czy jakbym teraz kupił lampy łączone tak jak te sonary ale ori po lifcie to czy coś muszę przerabiać by je zamontować? Strasznie dupiasto świecą "długie" i będe chciał je zmienić
-
[Małopolska] Widziany, widziana
pewnie obok zalewu ja dziś raczej nie przyjade bo mam impre zaręczynową no chyba że się spóźnie i będe ok 19
-
[B5 AFN] Moja Druga Perełka !!!
kilka nowych fotek:) niestety lampy jeszcze stare (są ważniejsze wydatki)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Siema Czy ktoś z Was dziś ok godziny 13 stał w kolejce do myjni na BP na Bora Komorowskiego? B5 Avant kolor asny (nie wiem jaki to ) Relingi srebrne, felgi 16 od A6, silnik 1,8 T początek rejestracli KOL[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 14:46_________________________________________________oczywiście podkładki klubowe
-
[B5 AEB] A4 18 T AUTOMAT AVANT ALU 17
super bryka bardzo mi siępodoba, kolor miodzio - jak u mnie faktycznie trzeba zrobić coś z progami, zmienić kierownicę i posprzątać
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
ciekawe co teraz jak nie ma już tych procesorów w dobrej cenie? Będzie trzeba je ogrzewać do ich totalnej smierci? Albo dać ździercom 250 zeta za wymiane Dobrze, że ja się jeszcze załapałem na wymianę po kosztach Dzięki fabi_wgw jeszcze raz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hdr-sr 12 sprawde, vaio jeszcze nie mam w sprzedaży, a nagrywarki blu-ray jeszcze raczkują tak jak odtwarzacze wiec nie ma sensu narazie tego kupować!! puki co to ide spac bo jutro nie wstane i nie bedzie mial kto sklepu otowrzyc narka do jutra, znaczy sie do poźniej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No no, to faktycznie ważne spotkanie :> Ale w sumie na chwilę byś mógł przyjechać a kupisz coś u mnie w sklepie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A wiesz czemu tyle ubiłeś :?: :naughty: Bo ten sklep zbankrutował i dlatego takie ceny dają, kolezanka tam nie dawno pracowała popieram Prawdziwe centrum sony jest w warszawie, chociaż piszą że sklep platynowy jest na kamermelickiej [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 00:18_________________________________________________ Sebo83 temat do omówienia na spocie ok przypomne się jeszcze Jak tylko będziemy oboje na spocie ;-) Spoko jestem w tą Niedzielę ja niestety nie mam spotkanie z teściami - zaręczynowe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sebo83 temat do omówienia na spocie ok przypomne się jeszcze Jak tylko będziemy oboje na spocie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w % Ci nie powiem, wszystko zalezy od konkretnej sztuki często w sony na karmelickiej mają ceny wyje**ane w kosmos- dlatego też taki rabat poszedł 3600 zł rabatu to się daje na TV, który kosztuje 20 tyś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo chodzi Ci o Z*********E???????????????????????????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurrr**a chyba wiem o czym myślisz :confused4: :confused4:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko jak coś to daj znać dogadamy się [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 23:58_________________________________________________ Niestety ja muszę się na to przygotować bo od jutra gazetka 10 lecia i juz jest w ch*j indywidualnych zamowień Pablo ja też jade na wyprz do media
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jedną macie dobrą rozkmine w tym biznesie ale to powiem Ci dokładnie na spocie jak będziesz pisz jaka to rozkmina :)bo mnie ściska
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
każde ale najlepsze wiadoma sprawa że u mnie ul. Wielicka Kurde ale zrobilem sobie reklame, pewnie jutro będe miał gruby ruch
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie muszę tu nic ukrywać Od tego zależy moja wypłata RTV Mix AGD - Sprzedajemy Zadowolenie Pewnie coś z tego kumacie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no konkurencja inaczej nie da się tego nazwać jak media ma gazetke to przez jeden dzięn mam plaże w pracy ale potem wszystko wraca do normy Media Markt - Nie Dla Idiotów :D:D
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak widze, albo słyszę reklame media to mnie mdli ;(, ale jak słysze tą na 10lecie to żygać mi się chcę !!!!! oni są poje**ani Takie moje zdanie - może dlatego że to moja konkurencja :>[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 23:41_________________________________________________ alejcie media wpadajcie do mnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Uwierz bardzo dobry interes, nic nie tracisz no to grubo ni nie strace a zyskam B7kę :>