Treść opublikowana przez Sebo83
-
[Małopolska] Widziany, widziana
sokolnh dziś godzina 9:45 Furka stała przy sklepie z częściami samochodowymi (przecznica od dworcowej)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
25 tys :decayed: :polew: ale wiocha !!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja chce scyzoryka z kielc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć Wszystkim mam małe pytanko. potrzebuje wulkanizatora w Kraku (okolice ul Wielicka, Dworcowa itp - cobym mógł się na chwilke z pracy wyrwać) Złapałem wkręta w opone i troche uciekają atmosferki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
TrueOgre napisz jeszcze raz o jaki TV Ci chodzi to jutro z ran sprawdzę Ci cene, albo nawet teraz jak tylko będzie dostępny
-
[B5 AJM] Co najlepiej dobrać na zime ?
a ktoś na tych oponkach kiedyś jeździł?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
że co? Wiem że byłeś a o co chodzi z tym "naprawiłeś":P a pomyliłem Cię już mi się wszyscy mylą :gwizdanie: a co robiłeś dziś w budynku mixa ? HDI?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
że co? Wiem że byłeś a o co chodzi z tym "naprawiłeś":P
-
[Małopolska] Widziany, widziana
ja byłem na wielickiej około 19, ale przecież ja nie jeżdżę szybko a nie wyprzedzaleś czerwonego avanta b5 na przelotce obok estakady ?[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 15:41_________________________________________________dosłownie 5 minut temu widziany Wąski. Parking Mix Electronics na Wielickiej 72
-
[B5 AJM] Co najlepiej dobrać na zime ?
witam was muszę kupić teraz jakieś zimówki, często jeżdze na narty więc pzydałoby się wyjechać pod sam stok dodam że nie chcę wydać chorych pieniędzy na zimówki. myślże ze kwota za sztukę to max 180zł (cennik z oponeo.pl) możecie coś polecić?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
a ja dziś rano widzałem na nowohuckiej B7 avant. Kierowca z dość długą bródką zaś wieczorem po 19 na zjeździe z wielickiej w nowohucką wyprzedził mnie szary awant (chyba B6) przepruł dość konkretnie - aż czarny dym leciał za nim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok narka dobrej nocy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oki:) Lipa troche że ceną może manipulować tylko kierownik działu u nas cena zależy od sprzedawcy. Im taniej sprzeda tym mniej zarobi No i oczywiście dla kierownika też będzie mniej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to super będe wdzięczny. Chodzi mi o to, bo dziś miałem klientkę która był wcześniej w media i zaczęła mnie wkur*** ceną z kosmosu na ten telewizora (próbowała wyżebrać u mnie prawie za pół darmo) PS. Tylko sprawdź cene tak jakbyś chciał kupić ten sprzęt dla siebie czyli na minimum z minimum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo mam wielką prośę !!! Jak będziesz w pracy w poniedziałek to mógłbyś sprawdzić za ile możecie sprzedać NAJTANIEJ TV Sony KDL-40W400o? PLISSSSS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko czy jest sens dawać 12 klocków tylko dla gier ? miałem u siebie kiedyś sonówkę 46 X 3500 i tylko ten telewizor mnie urzekł [br]Dopisany: 04 Październik 2008, 23:15_________________________________________________ Dziś to raczej % będzie sie wsypywało Panowie jest fajny LCDek na promocji SHARP 32' 100Hz, wart w tej chwili swojej ceny, wcześniej był po 2899zł http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/gazetka/ dokładne LCDek wart tej kasy. Fajna sztuka, łądnie świeci i za dobre pieniądze. No i 100 hazetów robi swoje Wiesz jak dziś poszedłem oblookać nową plazmę Pioneera 50' Full HD 100Hz za 12000tys (nie pamiętam model) to troszkę mnie zgięło jeszcze jak puściliśmy film na blue-ray'u to juz w ogóle bajka Panowie trzeba go wypozyczyć i zrobimy turniej w Fifę [br]Dopisany: 04 Październik 2008, 23:13_________________________________________________ 2199zł [br]Dopisany: 04 Październik 2008, 23:14_________________________________________________ z tego co pamiętam jak mój kumpel pracowałw media na dziale rtv to nie miał procentu od sprzedaży ale mogło się coś teraz zmienic I się zmieniło no to super jak się kiedyś spotkamy na spocie to pogadamy o tym ciekaw jestem ile zarabiają sprzedawcy w konkurencji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z tego co pamiętam jak mój kumpel pracowałw media na dziale rtv to nie miał procentu od sprzedaży ale mogło się coś teraz zmienic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziś to raczej % będzie sie wsypywało Panowie jest fajny LCDek na promocji SHARP 32' 100Hz, wart w tej chwili swojej ceny, wcześniej był po 2899zł http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/gazetka/ dokładne LCDek wart tej kasy. Fajna sztuka, łądnie świeci i za dobre pieniądze. No i 100 hazetów robi swoje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
odradzam Ci tzn"zasyfiacze" uszczelniacze itp. Użyłem tego w poprzednim samochodzie. Faktycznie zadziałało, zatkało wszystko idealnie. Byłem zadowolony do czasu jak przyszła zima. Właczam ciepłe powietrze...i co? NIC? Leci zimne Syfek zatkał drobne wycieki ale poszedł też na nagrzewnicę Używałem zaklejacza w takiej małej puszce, Były to jakieś wiórki, które trzeb było wcześniej zmieszaćz wodą bądźz płynem do chłodnic i wlać na ciepłym silniku. Poczym przejechać kilka dobrych kilometrów.
-
[ALL] Skrzynia basowa ori
ja mam takie cacko w avancie zamontowane w tylnzm lewym nadkolu. Gra nieźle + polecam
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
Właśnie kolega fabi_wgw naprawił mi jakieś dwa tygodnie temu mojego concerta i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony mój concert też sotał niedawno naprawiony przez fabiego Jeste również zadowolony. A co do odpowiedzi dla kolegi ewencjusz to fakt, mozesz miec fajne radyjko za 400 zł ale nie bedzie juz t ak spasowane jak z deską jak ori audi radyjka. Fakt, są to kaseciaki ale dobrze grające, w dodatku ja posiadam do niego zmieniarkę usb/SD/aux wiec bez sensu dla mnie byłoby kupować inne radyjko
-
[Małopolska] Widziany, widziana
mieszkam rzut kamieniem od tego BP ... a ty czesto myjesz już wypucowaną furkę ??? lakier zadrzesz :gwizdanie: miałem obsrany cały dach przez ptactwo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kope lat :kox: wpadnij na spota kulawo strasznie, nie mogę się wyzbierać dzięki że pytasz i to są właśnie doradcy dobra cena nówka z tym obiektywem jest na necie za 1339 :gwizdanie:\ chyba sprowadzany z chin, albo z jakiejś innej dziury z poza europy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niezła bryka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kolega z czerwonego Avanta ??? W super stanie masz to autko ... wykrecałem szyje w każdą strone żeby w lusterku zobaczyć czy masz ramki klubowe ale nie widziałem a głupio było wysieść popatrzyć na ramki i wsiąść .... moje widziałeś trzeba było podejść Do następnego razu Pozdrawiam PS a felgi to 17'' a :> No tak to ja Chciałem wypucowac fure bo myślałem, że zdąże na spota, ale niestety nie udało się a Ty to specjalnie z Olkusza na myjkę do Krakowa wpadasz ? :gwizdanie: Do zobaczenia następnym razem :) Nie wiedziałem, że te felgi były też w 17""