Treść opublikowana przez Sebo83
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
B7 za takie wałki ? Chyba też się wezme za takie interesy po godzinach pracy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiedziałem, że o to mu chodzi ciekawe tylko ile za to mu płacą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
stara się chłopak jeszce trochę i małopolska będzie miała najwięcej użytkowników A4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pierwsza opcja jakoś bardziej mi siada. W drugim linku widać, że to perfidny handlarz, totalnie ściemniający. Zapewnia, że przebieg prawdziwy w porównaniu z innymi ofertami, zaś sam przebiegu nie podaje....(pewnie jeszcze zastanawia się na ile go cofnąć) Ja wole opcje pierwszą
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
To ładną ścieme Ci puścili z tym procesorem. Ciekawe czy serwis tą naklejke przykleił żeby drożej go sprzedać czy już taki oni dostali z motoroli... Czyli w przypadku takim jak u mnie (wymiana procka) mozna się spodziewać, że po 10tyś użycia ałki od regulacji głośności - problem znowu powróci?
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
nie dowiedziałem się...skleroza nie boli będę dzwonił w poniedziałek rano i odrazu napisze Ci co i jak[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 16:19_________________________________________________ Dzwoniłem do serwisu na Lea 203. Wykonują dalej wymiany tych procków. Cena 250 zł z wymianą bądź 200 zł sam procek :gwizdanie: Dziś rano dotarło do mnie radyjko. Wszystko pięknie działa Dzięki wielkie Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czy ja wiem czy taka młoda ? Jutro trza wstać o 9:00 A dla mnie to straszna porażka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:beer1: właśnie - trza dopić browara i do spania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i jaka cisza nastała ....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kieruje pociągiem? czasem przemieszcza się nim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok na następnym spocie będę do końca Byle nie kapało na głowę i było trochę cieplej Dziś niestety musiałem Kobietę odebrać z dworca PKP
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie pewnie też troche ominęło mimo, że byłem na spocie. Jakaś śruba dziś była obmawiana ale jaka to bladeko pojęcia nie mam Może poprostu za wcześnie odjechałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
obstawić KFC ? To nie zdrowa zywność Chciałeś puścić kolegów do piachu ?? [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 23:17_________________________________________________ nie przypominam sobie i wszystko w tym temacie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nikt nie pisał, że trzeba jakieś wpisowe przywieźć...!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pojawie się tylko już nic nie powiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no dobra żarty żartami, chyba może się coś komuś podobać pewnie też tak gały wywalaliście jak ją pierwszy raz zobaczyliście jeszcze raz dzięki za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z jaką kurde śrubą w zbiorniczku? he? Nie lizus tylko mi się spodobała szczegulnie pod machą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie, ciekawe ilu Ja napewno zawitam kolejny raz Nie spodziewałem się że będzie aż tylu użytwkoników A4 Kiedyś jeździłem na spoty R19 i maxymalnie ile nas było w kraku to 11 autek a tu dziś na 1szym moim spocie było nas chyba troche więcej Wielkie dzięki za spocika Do zobaczenia gdzieś pewnie n mieście i na następnym spocie PS. B7ka CUBER'a miażdzy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wgrają nowego softa :D:D Kurde szkoda ze spot nie jest wczesniej troche przynajmiej o 18[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 13:43_________________________________________________kurde ale jestem gapa spot jest o 18 a myslałem ze o 19 Może bede jednak :DD
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niestety nie dam rady jutro zaglądnać na spota myślałem że w końcu będzie to mój pierwszy spocik zaliczony ale niestey przeważnie niedziele o tej godzinie mi nie odpowiadają Może następnym razem \pozdrawiam i zyczę udanego spotu:)
-
[ALL B5] czerwona lala! chwale sie i jestem dumny!
wypasiony kolorek tez mam taki tylko, że w avancie Co do lampek przednich to u mnie były już zamontowane ringi sonara. Ładnie wyglądają ale niestety jeśli chodzi o światła długie to świecą żenująco - jak halogeny, czli bardzo nisko Światła mijania są ok :)Naszczęscie długich nie używa się bardzo często, ale w planach mam wymianę na Ori zespolone po lifcie
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
ooo, zadzwonie jutro z ciekawości i spytam ile chcą!!! co prawda ja już mam zabieg zamówiony u Ciebie ale może przyda się innym Użytkownikom:) Serwis na Lea 203 znam doskonale, pracuje w sklepie RTV i czasem zdaża się że wysyłam do nich sprzęt do naprawy
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
ufff...to załapałem się na ostatnie sztuki procków:) Obdzwoniłem kilka serwisów w krakowie i albo nie znają tego problemu albo nie podejmują się wymiany. Żenada - powinni w salonach Audi wymieniać radia na nowe i już
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
dokładnie, mamy Speca od Car Audio na forum Moje radyjko juz zapakowane, jutro jedzie do "lekarza" Rano tak mi ześwirował, że w ogle nie dało się regulować głośności, była tylko opcja MINIMUM albo ok 3/4 mocy. Nie chce mi się bawiw podgrzewanie go itp bo i tak wymiana procka mnie nie ominie - Was zesztą też
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
ja dziś wysyłam radio na wymianę procka na nowy (aukcja z allegro)