Treść opublikowana przez Sebo83
-
[B5 AFN] W które miejsce wpiąć zasilanie CB??
myślałem właśnie o zasilaniu z radia concert coby wyłączało się CB za każdym razem po wyjęciu kluczyka ze stacyji. Jednak czytałem troche o zasilaniu CB i większość twierdzi, że najlepszym miejscem na wpięcie się z CB będzie bezpośrednio w aku. Mam tylko jedno pytanko...którędy prowadzić przewody? nie znam dokładnie swojej B5tki więc proszę o rade jak najwygodniej dostać sięz pod lewej strony kierownicy pod samo aku??
-
[B5 AFN] W które miejsce wpiąć zasilanie CB??
Witam Wszystkich. Zakupiłem radysjko CB, Uniden520XL. Na obecną chwilę zasilanie wziąłem z zapalniczki. Jednak chcę wpiąć się gdzieś z zasilaniem na stałe, ale tak żeby miało to ręce i nogi. Proszę podpowiedzcie w które miejsce CB będzie najlepiej wpiąć? Też zapalniczka tylko od tył, może pod instalacje radia? Z góry dzięki za odpowiedzi pozdrawiam Seba
-
[ALL] Jaki ON?
lałem na orlenie zwykłe ON i verve rówież. nie czułem żadnych różnic. Lałem lotosa on i lotosa dynamic - bez różnic. Robiłem też testa na BP (zwykłe ON i ULTIMATE). Wyciągnałem z tego takie wnioski, że teraz leje TYLKO na BP zwykłe ON bądź Orlen zwyłe ON. NIE POLECAM stacji Lotos - 0,5 do 1 litra rżnicy w spalaniu. Obecnie tankuje tylko BP!!
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś 22:30 A4 B6 (chyba S-Line) czarna, podkladki klubowe rejestracja z tego co zapamiętałem KR 485CT os. Kombatantów obok POLO
-
[B5 AFN] Włącza się ABS (jedno koło hamuje mocniej)
mam dokładnie to samo, w sobote wymieniałem wahacze górne. Po wymianie ABS świruje. Włącza się przy zwalnianiu, bądź całkiem sie wyłącza i świeci kontrolka ABS. Sprawdzę jutro kostke, może się coś poluzowała.
-
[B5 ADP] Wymiana żarówki w przedniej lampie
a ta sama żarówka tylko lampa kierowcy? lampy zespolony DEPO. obejdzie sie bez jej wyciągania? bo to jakś zenada jest
-
[B5 ADP] Problem z wycieraczkami
dołączam sie do problemu. w ogole w którym meijscu jest przekaźnik od wycieraczek???
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
z dolanym deprasatorem gada tylko długo sie nagrzewa. naszczescie juz po mrozach, teraz za oknem zaledwie -1
-
[B4 1Z] Twarda i nierówna praca po odpaleniu
ja przedwczoraj dolałem deprasatora i wczoraj i dziś rano było -15 i pali za pierwszym razem. po odpaleniu obroty tylko wskakują na 1100 ale zaraz spadają na 850 i jest ok. tylko straznie długo sie nagrzewa dieselek zimą mam do pracy zalediwe 10 km po miesice więc za ten czas ledwo zdązy złapać 90 stopni.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś na rondzie czyżyńskim srebre B6 1,9 TDI z naklejką klobową pod znaczkiem. Nie pamiętam rejestracji ale napewno KR
-
[B5 AFN] Problem z wycieraczkami
witam. Aby niezakladać nowego tematu napisz tu o moim problemie gdyż jest podobny. Chodzi oczywiście o pracę wycieraczek (nieprawidłową dodam ) Coraz częściej pojawia się problem z włączeniem wycieraczek na biegu 1 (czasowym) i 2. Jak dam manetkę na bieg 3 (szybki to wycieraczki pracują idealnie. Wracam pozycją manetki na bieg 2 bądź 1 i wycieraczki zatrzymują się. Czasem też jak się nie włączy na ani 1 ani na 2 biegu to daje oczywiście 3 szybką, wracam do pozycji "wyłącz" i potem na pewien czas wraca wszystko do normy, czyli działają wszystkie biegi. Myślicie ze to probem z przekaźnikiem? Z początku myślałem ze posypał się przełącznik, ale skoro po właczeniu odrazu biegu szybkiego i poźniej po włączeniu np czasówki wszystko działa to chyba nie wina przełącznika? miał ktoś z Was podobne zjawisko?Nie chce w ciemno kupować nowego przełąćznika bo kosztuje 100zł. dzięki za info pozdrawiam Seba
-
[B5 AFN] Dziwny dźwięk z turbosprężarki
dokładnie jak pisze przedmówca. u mnie 3 tygodnie temu zaczełą gwizać i tyle. po kilku dniach zaczął tracić moc. potem gwizd był coraz bardziej denerwujący (gwizd a nie ssssssyk jak to piszecie ). rozebrałem dolot a tam? OLEJ no i Turb do regeneracji poszło teraz znowu pracuje cichutko:)
-
[B5 AFN] Turbina gwiżdże
u mnie był niestety głośny i uciążliwy. No i ten brak mocy + dolot zalany olejem. Teraz wszystko wróciło do normy. Turbo pracuje idelanie i znowu można wyprzedzać
-
[B5 AFN] Regeneracja Turbiny TDI
Witam Jeśli chodzi o regeneracje turbin w dieslach to szczerze polecam serwis "Turbi-Diesel" Wieliczka ul. Kopernika 59. 0 12 278 36 71 Koszt regeneracji turbiny to 800zł netto (zapłacisz tą kwotę, jeśli nie zarządasz faktury) Jestem oczywiście bardzo zadowolony z ich usług:)
-
[B5 AFN] Turbina gwiżdże
Turbo jutro trafia w dobre ręce Regeneracja, czyszczenie dolotu, zmiana oleju i wio Powrót koników [br]Dopisany: 15-12-2008, 23:34:56_________________________________________________CZeść. Turbinka zregenerowana Warsztat "Turbo Diesel" Wieliczka ul Kopernika 59. Furka śmiga jak nowa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
macie racje jutro tam zadzwonie i dowiem sie szczegułów.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sporawo a nowa turbina pewnie w h****? przy regeneracji turbiny pasowałoby pewnie tez cały dolot przeczyscic z tego oleju. a ze nie mam na to czasu i nie znam się na tym to chciałbym zeby ktos to zrobił od a do z:P ale moze spokojnie jadac nic sie zlego nie stane jak poturlam sie do jaworzna - to zaledwie 70 km ode mnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale czy do jaworzna mogę spokojnie dojechać OOOO? W krakowie nie ma takiego speca?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć Wszystkim. Słuchajcie potrzebuje Waszej pomocy. Napewno macie większe doświadczenie w temacie niż ja Mianowicie - PILNIE na wczoraj nawet potrzebuję DOBREGO speca od turbin. Mój silnik w opisie. Dziś z pod maski zaczął wydobywać się niepokojący świst przy przyśpieszaniu. Turbina dziwnie pracuje (głośniej niż zwykle) a w dolocie pojawił się olej *dodam, że miesiąc temu wymieniałem łącznik gumowy przy dolocie i wtedy oleju prawie tam nie było - był tylko zasączony troche, dziś jest go już sporo) Autko oczywiście zdecydowanie straciło na mocy. Czy Ktoś z Was mógłby mi polecić jakiś dobry warsztat w krakowie, który regeneruje turbiny?
-
[B5 AFN] Turbina gwiżdże
moja po wtępnej diagnozie powiedziała "koniec" w dolocie pojawił się olej a OOOO straciło na mocy
-
[B5 AFN] Turbina gwiżdże
moja wczoraj zaczeła gwizdać powyżej 2 tyś obrotów. grizd jest taki jakbyście nie domkneli okna w domu, na polu był silny wiatr i był przeciąg Dodam, że wcześniej tego objawu nie było. Pracowała cicho, przy zamkniętych szybach nawet nie było jej słychać przy butowaniu. Zrobiłem autem ponad 11 tyś od kupna. Z turbiną chyban icn nie było robione. Auto na mocy "chyba" nie straciło a przynajmniej nie odczuwam tego. Myślicie ze to może być koniec turbiny? Aha rano przy odpaleniu poszedł jasny dym z rury.
-
[ALL B5] Problem z głośnością radia Chorus - podgrzewanie "procka"
ja wygrałem Zamówiłem tą operacje u Fiabiego Naszczęście miał jeszcze wtedy te procki - wymienił i gra gitara aż miło do tego podpięta zmieniara na kasrty SD i USB Koszt wymiany chyba ok 150 zł z przesyłką - ale ORI radio siedzi dalej w kieszeni mojej OOOO
-
[Małopolska] Widziany, widziana
czyli Arson spotkał dziś św. mikołaja - darmowa przejażdżka po kraku musiałeś być b.grzeczny
-
[B5 AFN] Audi Concert problem z subwooferem
a powiedzcie mi gdzie w avancie były wzmacniacze montowane? radio ori concert kaseciak, sub w tylnym lewym nadkolu.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
może odbłysniki jakieś nie teges?