Treść opublikowana przez Sebo83
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
narazie nie, ale może kiedyś zapomniałem niestety zrobić fotek z różnią między sonarem a depo - ale uwieżcie JEST KOSMOS
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
i u mnie dziś zaświeciło normalne światło SONAR poszedł przez okno, Nowe Depo święcą idealnie - o niebo lepiej niż sonary, których nie polecam NIKOMU!! Nie mam tylko elektrycznej regulacji świateł bo nie miałem silniczków. Szczerze to nie wiem czy je w ogole będe zakłądał - nie korzystam z regulacji:)
-
[B5 AFN] a nigdy mi sie czerwony nie podobał... :D
bardzo ładny avant bo czerwony, taki jak mój z zewnątrz są identyczne, Ty masz w środku lepszy wypasik pozdrawiam i oby OOOO się sprawowało
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
ja u siebie zauważyłem ze pod siedzeniem pasażera jest jakiś dziwny uchwyt - chyba własnie na gaśnicę. ale sam ją trzymam w prawym schowku w bagażniku
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
jutro odbieram nowe depo SONARY idą przez okno...!!!! W weekend postaram się zamontować. Dla porównania postaram się zrobić kilka fotem ze światłem z sonarów i z depo. Mam nadzieje, że będzie przepaść na korzyść depo. Z sonarami boje się jeździć po nocach...DRAMAT!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie pytaj głupie miny :decayed: i tak liczy się tylko urodzinowa cena
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a gdzie mozna w kraku kupić w dobrej cenie lampki valeo bądź depo? mogą być nawet używki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a masz juz podciete blotniki ? jesli tak to OK jesli nie poszukaj na forum jest wszystko pokazane co i jak Bry wszystkim pewnie jest wycięte bo sonary też sa zespolone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na allegro valeo można kupić "osobno" na jednej aukcji lewą, na drugiej prawą (używkę) po ok 100zł za sztuke ponoć w super stanie. odbiór w jaworznie więc nie daleko..chyba łykne valeo przeróbek po sonarach chyba nie bede miał już wiele?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
czyli nic już wycinać pewnie nei będe musiał, tylko wtyczki tak?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
HELP !! Chce kupiaste Sonary wymienić na coś co ŚWIECI !!!! DEPO nowe czy używki VALEO zesp.???
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Witam Was Obecnie mam lampy SONAR (kupa straszna!!!) Chcę kupić teraz ORI Valeo zespolone bądź DEPO. Pytanie moje brzmi. Czy jak już mam zamotnowane zespolone sonery to czy jak kupię valeo zespolone to będe tez coś musiał przerabiać? Wtyczki itp? Auto juz kupiłem z sonarami więc nie wiem jak to było wcześniej
-
[B5 AFN] Kopci na czarno przy spokojnej jeździe!
no i guma wymieniona,wróciły wszystkie pasące się konie i fura przestał kopcić
-
[B5 AFN] Kopci na czarno przy spokojnej jeździe!
mialem dokladnie ten sam przypadek co Ty tez mialem straszna dziure,kopcil mocno i nie mial mocy wymieniaj jak najszybciej ten kawalek gumy a wszystko bedzie jesli bedziesz mial problem ze znalezieniem tej rurki gumowej udaj sie do sklepu z czesciami do ciągnikow bo w sklepie motoryzacyjnym mozesz zapłacić 3xwiecej dzięki wielkie za info, jutro poszukam pewnie musi być to kawałek ale porzędnj gumy Tak jak piszesz poszukam w sklepach dla "ciągników":D
-
[B5 AFN] Kopci na czarno przy spokojnej jeździe!
wiesz, myślałem, że tak ma być, ze poprostu przyzwyczaiłem się do tej mocy ć (wczęsnie jejździłem dużo słabszym autem ) jutro wymienie gume i pedał w podłogę
-
[B5 AFN] Kopci na czarno przy spokojnej jeździe!
Siema. Sprawdziłem dziś z kumplem pod maską co się dzieje podczas butowania na biegu jałowym. Okazało się ze jak nagle wcisne pedał w podłoge to z rury leci czarna sadza jak ze starej lokomotywy Potem okazało się, że w momencie gdy Turbina się załaczała to z lewej strony silnika, gdzie idzie taka plastikowa rura i potem łączy się ona z metalową srebrną (na złączce) jest zajebiaszcza dziura (ok5 cm) z której przy precy turbiny dmucha jak z kompresora Pewnie tu tkwi zonk. jutro postaram się wymienić ten kawałek gumy i zobaczymy co będzie się działa (pewnie wszystko wróci do normy) )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć. możecie coś wklepać w wątku poniżej? mam mały problemik ze swoim klekotkiem http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_diesla/b5_afn_kopci_na_czarno_przy_spokojnej_jezdzie-t51975.0.html;new dzięki[br]Dopisany: 06-11-2008, 16:05:21_________________________________________________ Q7 wymięka przy tym
-
[B5 AFN] Kopci na czarno przy spokojnej jeździe!
Cześć Od kilku tygodni zauważyem dziwne zjawiskó w swoim klekociku. Mianowicie podczas spokojnej jazdy w momencie gdzie silnik zaczynac wchodzić na obroty 1900 a 2000 to jest takie małe jakby udławienie (nie czuć tego na siedzeniu pasażera - tylko prowadząc auto) udławienie jest takie specyficzne jakby sie wyjeżdzało z terenu zabudowanego i wpadało w szczere pola gdzie jest duży wiatr Tak jakoś to odczuwa. Oczywiscie trwa to ułamek sekundy i w tym momencie w lusterku widać czarny dym (puszcza mocnego bąka) Czuć też takie dławianie na wyższych obrotach ale wtedy jak nie przyspieszam. Jak dam mu porządnie but w podłoge to idzie rewelacyjnie, wtedy z rury leci normalnie tak jak powinno być siwy dymek. Myślicie że to wtryski leją i dlatego puszcza czarne dymy i muli go chwilami? może filtr powietrza? Auto kupiłem w maju i od tamtej chwili nic nie robiłem Wiem, ze zaraz mi napiszenie zapnij vaga i zrób logi tak zrobie, pojade na diagnostykę ale chciałem wczesniej od Was usłyszeć jakieś sugestie cobym wiedział co mnie może czekać Dzięki wielkie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma, info dosłownie 3 posty wcześniej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jest Was już 4 ja niestety przedchwilą wróciłem od lekarza - jestem na antybiotykach brak głosu Więc odpuszczam zloty i cmentarze ...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
a co Ty się tak po nocach szlajasz ?
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
super bryka w tdi-ku Musze na real ją obziorać
-
[Małopolska] Widziany, widziana
A ja nie :gwizdanie: ciekawe
-
[Małopolska] Widziany, widziana
stał taki sam avancik :> a po TWOJEJ ulicy jeżdzę codziennie ja A Wąskiego furacza też widze non stop
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej. musze kupić wycieraczki do auta. jakie macie opinie dot. takich? http://www.allegro.pl/item456396877_rewelacyjne_wycieraczki_aero_dynamic_530_mm_hit.html