Treść opublikowana przez wojti856
-
Czy wtryski Z 1.9 AFN beda pasowac DO 1.9 AHU
no to kupie komplet od 110km a jak ustwic tą dawke mam vag i program polski wag 4.9 ? jak ustwić ten kąt wtrsyku kabel vag i program polski wag 4.9 wystraczy ?
-
Czy wtryski Z 1.9 AFN beda pasowac DO 1.9 AHU
ok to musze sie zastnwic czy jest sens brac sei za wymine bo widze że trzeba jeszcze cos w kompie grzebac a powie ktoś dlaczego jest tylko jeden wtrysk sterujący a nie cztery bo na jednym jest tylko kabelek a jak bym wyminił tylko jeden ten sterujący od afn to ciekawe co by sie działo
-
Czy wtryski Z 1.9 AFN beda pasowac DO 1.9 AHU
WITAM CHCE ZMINIC WTRSKI ZEBY UZYSKAC 10KM WIECEJ PONIEWAZ MOJE SIE JUŻ KONCZAWTRSYKI I ZNALAZŁEM OD AFN SPRAWNE W OKAZYJNEJ CENIE I JE ZAMÓWIŁEM I MAM TERAZ OBAWY CZY BEDĄ PASOWAC DO MOJEGO SILNIKA TJ. 1.9TDI AHU Z GÓRY DZIEKI ZA INFO.
-
pomocy klimatronic wyświetla temp. w Farenhaitach
już działa dzieki raz jeszcze kolego już sie nie tykam tego klimatornika fajna zabawa ale mozna sobie kłopotu narobić
-
pomocy klimatronic wyświetla temp. w Farenhaitach
ok spróbuje tak zrobić jeszcze raz dzieki za info. bo mi sie pozmienialo i na wyswietlaczy temp. zew. i na klimatroniku
-
pomocy klimatronic wyświetla temp. w Farenhaitach
bawiłem i z własnej głupoty sie przestawił i nie moge tego zrobić żeby pokazywało w celcjuszach moze pomóc ktoś ? z góry dzieki
-
Do Czego To Sluzy ?
czy da sie to zamontowAĆ DO PRZEDLIFTA 1998ROK ? CHODZI MI O TA CAŁA LAMPE Z DIODAMI ?
-
Opinie o welurach
sam bym sobie takie sprawił ile stoją ?
-
dlaczego cześci do audi a4 b5 są drożesze niż do b6 b7 ?
chodz to ci pokaże na mieście albo na trasie kto ma strucla moja b5 ma wsadzone na 5 tysiesey czesci razem mnie wyniosła 12tys
-
napinacz pasa bezpieczestwa wymina
nie wiem czy jest taki dział albo temat a mianowice chodzi mi o jakies opisy zeby wyminić napinacz z przodu od kierowcy poniewaz kupiłem kabel podłaczyłem i wykazało mi taki błąd zaplanik napinacza pasa n153 zbyt duża oporonśc i bede musiał kupic z allegro jakiś używany napinacz i zaryzykować czy bedzie sprawny czy też zły co mi dordzicie w tej sytuacji ? z góry dzięki za info problem rozwiązany wymiana napinacza na nowy pomogła
-
Kasowanie Dziennego Przebiegu
moze słaby akumulator mialem podobny problem w skodzie fabi po wymianie akumulatora problem znikł
-
ABS- odłączenie?
da sie ale to tylko pogorszy hamowanie
-
nagła utrata mocy na 4 biegu brak przyśpieszenia powyzej 100
wczoraj jadąć trasą nagle poczułem że jak naciskam na pedał gazu na 4 biegu to auto praktycznie nie przyśpiesza jechałem jakieś 100 km/h i ledwie do 110kmh dochodziło myślałem że to wina paliwa zdenerwoany zjechałem na przystanek podłaćzyłem vaga dobrze ze miałem akurat kompa z kabelm i odkryłem ten właśnie błąd bład 575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym różnica doregulowania jak to naprawić silnik AHU 66kw 90km seryjny dodam ze mam jeden przewód który idzie od tubiny i łączy sie z odmą zaklejony izolacją ale problemy zaczyły sie dopiero teraz i wątpie czy to ma na to wpływ z góry dzięki
-
dlaczego cześci do audi a4 b5 są drożesze niż do b6 b7 ?
no własnie czyli dobrze robie inwestującą w swoją pozdrawiam wszystkich
-
Dodatkowy uchwyt na napoje.
ale badziewie ja bym wolał nie pić niż montować takie cos jak montowac to tylko oryginał
-
montaż kratek nawiewu z lifta do przelifta
ok dzieki za info wezeme europejskie jak juz
-
dlaczego cześci do audi a4 b5 są drożesze niż do b6 b7 ?
nie wiem czy zauwżyliście ale ja zauważyłem różnice w cenie cześci np zderzak do a4 b5 lift jakies 350-550pln lampy od 200-500pln natomiast b7 można o 100pln taniej wszystko dostać czy te nowe sa tak awaryjne że nie muszą nadrabiać ceną nowych cześci genralnie dużo cześci jest droższych nawet liczniki ktoś może moze wypowiedzieć sie na ten temat bo to jest ciekawe nie mówie już o częścich seri s
-
czyd da sie przełożyć halogny z anglika polifta ?
i bedzie to zgodne z prawem albo czy różnią sie przednie halogeny w zderzku ma ktoś pojecie ? chyba ja tylko zadje takie pytnia których nigdy niwe było wcześniej ale jestem nadpobudliwy i robie sobie polifta mam 1998 i strasznie chce miec polifta a kupno nowego polifta nie wchodzi w gre ponieważ włożyłem w samochód 4 tysiące złotych wyminiłem dużo części
-
czy hokej dolna listwa pasuje z lifta do przedlifta
chodzi mi o to że mam do kupienia zderzak z polifta bez hokeja (dolnej listwy) w dobrej cenie a mam w domu tąką listwe dolną to czy podejdzie ona bo ona jest z przedlifta wie ktoś moze? z góry dzieki
-
montaż kratek nawiewu z lifta do przelifta
kolego możesz dać linka będę wdzięczny
-
projektory led wasza opinia na ten temat
gdzie to moge dostac ?
-
montaż kratek nawiewu z lifta do przelifta
ok dzięki to będę zamawiał
-
montaż kratek nawiewu z lifta do przelifta
http://allegro.pl/a4-b5-fl-lift-kratki-nawiewy-podswietlane-anglik-i4794426651.html a czy pasują z anglika z tej aukcji ?
-
montaż kratek nawiewu z lifta do przelifta
ma ktoś jakieś informacje na ten temat ? przymierzam sie do montaż z góry dzieki
-
Lampy lift
bedą pasować ale do lamp depo dzielonych