Treść opublikowana przez NYNA
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
Ja normalnie nie mogę Piszą Ci wszyscy na podstawie własnych doświadczeń żebyś się nie wpakował na minę a Ty dalej swoje, myślisz że my w tym mamy jakiś interes czy co? Chcemy Ci tylko pomóc i uchronić przed dużymi kosztami i problemami jakie możesz dopiero mieć. Napisał Ci kolega któremu rozleciał się BPW On też miał wymieniony zabierak, imbus w BPW i co? I Ty nadal się zastanawiasz nad BPW za 6000 zł Napisał Ci też jaki silnik i o jakim oznaczeniu możesz kupić za 2900 zł i wszystko pasuje bez problemu i masz silnik bez wady, a chyba wie co mówi bo sam teraz silnik wymienia. Więc na co Ty czekasz, pisz do niego gdzie taki silnik dostał i dzwoń tam i rób to samo, a nie pchaj się w starego 1.9 za grubą kasę. Masz wszystko napisane (podane na tacy) teraz tylko z tego skorzystaj a będziesz zadowolony i zaoszczędzisz sobie kłopotów i pieniędzy.
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
Chłopie czytaj ze zrozumieniem, od początku tego wątku Ci piszę żeby zmienic na 2.0 ale to 2.0 bez wad czyli o innym oznaczeniu silnika niż ten co miałeś, a Ty najpierw chciałeś kupić to samo g.... co miałeś, a teraz chcesz wsadzic za grubą kasę stare 1.9 z milionowym przebiegiem. Wystarczy kupić silnik lub słupek (jeżeli masz osprzęt) z 2.0 TDI takiego który pozbawiony był tych wad czyli silniki które montowane były np. w Skodzie tak jak Ci kolega napisał wyżej, lub innych pociotkach AUDI. Po za tym masz wszystko napisane i nawet linki do tematów masz wrzucone w tym wątku ale chyba nawet ich nie przeczytałes bo cały czas nie wiesz o co chodzi i jak to zrobić żeby było dobrze.
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
Tylko takie 2.0 możesz kupić z roku 2010(silnik ma wybitą datę więc można sprawdzić), a jeżeli taki może mieć 300 tys. km to ile będzie miał Twój z 2004 roku o ile z tego będzie wogóle bo pewnie tego widział nie będziesz. Można kupić pewny silnik bo jeżeli gość go sam z auta wyciągał i ma auto to bieżesz VIN i sprawdzasz historię serwisową i widzisz co i kiedy było i przy jakim przebiegu a jeżeli jest to w miarę młode auto to serwisowane za granicą było na pewno. Pierwszy lepszy silnik poniżej 5 tys.zł SILNIK 2.0 TDI 140PS BMM BMP VW PASSAT B6 (2908210618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a jak bym posiedział i poszukał, podzwonił to pewnie i sporo taniej bym znalazł.
-
Polisa OC, kupno pojazdu, współwłaściciel
Przejdzie, tylko przy kolizji czy zgłoszeniu szkody jak będzie musiał okazać dowód i kartę pojazdu swojemu ubezpieczycielowi to bedzie zonk bo po współwłaścicielu ani śladu w papierach a w polisie niby będzie nadal.
-
Polisa OC, kupno pojazdu, współwłaściciel
Czytałeś cały temat? Kolega pisał o tym jak po 2 czy 3 latach ojca się wypisze z dowodu to czy całe zniżki ojca przechodzą na niego a tak nie jest jeżeli będzie sam w dowodzie to będzie miał tylko tyle zniżek ile uzbierał przez te np. 3 lata.
-
Polisa OC, kupno pojazdu, współwłaściciel
Dokładnie skłamiesz teraz to przejdzie, ale i tak sprawdzą w rejestrze i poźniej będziesz musiał dopłacić. To że byłeś z ojcem w dowodzie i ciągnąleś na jego zniżkach nie oznacza że one przeszły na Ciebie więc na pewno Cię Pani źle zrozumiała.
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
Wiesz że silnik z B6 jest z lat 2001-2005, trafić teraz taki silnik który ma poniżej 300 tys.km to jak trafić 6 w totka więc nie wiem czy to taki dobry interes. Wystarczyło poszukać słupka z 2.0 TDI z jakiegoś poprzeczniaka (VW,Seat,Mitsubishi,Skoda) jeżeli miałeś jeszcze swój osprzęt to wyszło by nawet taniej niż 5 tys.zł bo nie trzeba by tylu rzeczy zmieniać itd.
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
No i to się nazywa odpowiednim wyciąganiem wniosków:thumbup1:
-
Uciąg na haku holowniczym jakie auto ile moze.
Ja myślę że chodzi Ci głownie o papiery, to takie a6 czy a8 czy sharan spokojnie ciągają lawetki bo na haku mają około 2 ton, kwestia odpowiedniej masy auta które będziesz ciągnął bo to też nie może być za ciężkie bo przekroczysz DMC i wtedy też mandacik może być jak się upierdliwy trafi, a szczegóelnie za granicą trza się pilnować.
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
To ja jeżdzę cały rok z ustawionym pokrętłem na grzanie lusterek ale do tej pory nic się nie spaliło to chyba brali pod uwagę taką ewentulaność
-
Polisa OC, kupno pojazdu, współwłaściciel
Tylko te które nabyłeś do tej pory bo w momencie kiedy tamten współwlaściciel oddal połowę auta Tobie to juz nie jest jego właścicielem i nie można jego zniżek brać do polisy tego auta.
-
Jakie Whysky na prezent?
Nie wiem jak wy możecie nie czuć różnicy pijąc z colą, ja jak wleje czerwonego J.W. to wypić tego nie mogę to samo tyczy się reszty dziadostwa i nawet cola nie jest w stanie zabić tego.
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
Szkoda czasu na tłumaczenie komuś kto nie potrafi wyciągać wniosków:facepalm:
-
[B7 BPW] Co oznacza ta kontrolka?
Luzy były, nie wiem czy osiowe akurat ale w środku już było wszystko bardzo wyrobione i silniczek nie mógł już tym sterować.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
porównujecie raczej:wink: Polonista się znalazł (pisze z tel) Polonista nie, ale nie znam takiego słowa po prostu i mój telefon też nie
-
[B7 BPW] Co oznacza ta kontrolka?
No pewnie że widziałem, wysłałem im swoje, zrobili, odesłali, założyliśmy do auta i tyle.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
porównujecie raczej:wink:
-
[B7 BPW] Co oznacza ta kontrolka?
W jednym przy ponad 300 tys.tak a w drugim jak narazie są ok. Jak poczytasz moje posty to się wszystkiego dowiesz kiedy i co padło w tym również kolektory (właściwie jeden ale zrobiłem odrazu dwa),były regenerowane u chłopaków w AZ Gdańsk i od tej pory mam spokój.
-
[B7 BPW] Co oznacza ta kontrolka?
Nie chce wiedzieć jak są użytkowane te wasze auta że ciagle macie problemy z DPF-ami. Ja na całe szczęście nie mam żadnych i to mnie cieszy:banan:
-
[B7 BPW] Co oznacza ta kontrolka?
No to wiadomo, tyle że nie musi się to stać po konkretnej liczbie km jak widać na moim przykładzie.
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
Tylko że jak ktoś ma np.dziurę w bloku to musi kupić drugi silnik, ale żeby kupować to samo g.... które się miało to trochę bez sensu rozwiązanie.
-
Jakie Whysky na prezent?
Ja piję tak jak mi smakuje a nie będę się meczył bo tak się powinno pić, bo to ma być przyjemność.
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
Przecież spokojnie możesz wsadzić 2.0 tylko tego już pozbawionego wad, wiele osób już tak zrobiło więc nie jest to nic dziwnego i nowego i nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Koszty to dopiero możesz mieć jak kupisz BPW które w każdej chwili może ulec tej samej awarii, no ale to twoja kasa i Twój wybór, dziwię się tylko że po przeczytaniu tylu tematów na forum gdzie wszystko jest na tacy podane, nadal chcesz ten silnik montować
-
Ogrzewanie przedniej szyby w TDI
No w focusie działa to naprawdę fajnie i tak samo szybko odmarza jak na tylnej szybie.
-
[B7 BPW] Co oznacza ta kontrolka?
Mam też drugie takie A6 którym ja jeżdze, a teraz to właściwie żona i wozi nim dzieci do przedszkola, robi około 10 km dziennie plus ja coś po południu i weekendy przebieg 200 tys km i nie pamiętam kiedy mi się wogóle ta kontrolka od DPF-a zapaliła. Jak go kupiłem dwa lata temu to się zapalała co chwilę bo sonda lambda była uszkodzona a po wymianie sondy od tamtej pory ani raz się nie zapaliła więc nie mów mi że musi się DPF zapalać bo to bzdura. Jak procedura wypalania w aucie przebiega prawidłowo i wszystko działa prawidłowo to nic się nie będzie zapalać, nawet nie wiem kiedy uruchamia się to wypalanie u mnie w aucie.