Treść opublikowana przez NYNA
-
Polecane opony letnie
A czemu mial byś komuś coś wciskać? To chyba normalne że nie chcesz na nich jeździć bo masz nowe więc wystawiasz i sprzedajesz co w tym złego? Stan widać na foto, podajesz wysokość bieżnika i rok pordukcji i każdy wie co kupuje. Dużo ludzi szuka takich opon do jazdy lub na tor, jest na nich jeszcze sporo bieżnika więc jak ktoś będzie chętny żeby kupić to po co masz je wyrzucać.
-
Polecane opony letnie
Wystaw na allegro bo tam takie to tak jak kolega napisał chodzą jako prawie nówki, jak sprzedasz to trochę dołożysz i nowe sobie kupisz, a tak to po następnym sezonie do kosza pójdą
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A może by tak napisać ile zrobił kilometrów przez ten rok bo chyba to ważniejsza informacja.
-
Dobrzy chiptunerzy
To jedz do Aligatora do Katowic DYNOSOFT - chiptuning by Aligator - TDI TFSI JTD CDI CDTI DCI HDI TDCI i-CTDI CRD CRDI TDI D5 1.8T Katowice silniki diesel oraz benzynowe albo do Warszawy do Rogala CHIPTUNING R-Performance albo do Otwocka do Spanky od nas z forum tam będziesz miał najtaniej ale musisz doliczyć paliwo na dojazd.
-
Dobrzy chiptunerzy
Jedź tam gdzie masz bliżej, zadwolony będziesz z jednej i z drugiej.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dobrze że dałeś bo dzięki temu zostało w klubie:wink:
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
Nie martw się na alledrogo jest pełno ofert takich C6-tek za 50 tys a czasem i mniej więc jeszcze trochę nia pojeździsz, a teraz niestety każdy tylko na cenę patrzy.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No bardzo przydatna:thumbup1: w czasie jazdy nic nie lata po bagażniku.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek coś narozrabiał ze moderowany jesteś
-
Opiłki metalu w układzie paliwowym
Żeby dokładnie sprawdzić to wtryski trzeba wyjąć i dać do sprawdzenia. Jak wolisz w sumie to Twoja kasa teraz byś pewnie wydał 2000 do 2500 zł ale jak tam wolisz.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Znowu się mylisz bo jedno auto na 16 drugie na 17. Nie oszukujmy się MS są dobre dla ludzi kótrzy jeźdzą 10 tys km. rocznie bo w innym przypadku to raz do roku będzie wymiana. Każdy kupuje to co chce i na co go stać, jak odniosłem się tylko do Twojego stwierdzenia na temat żywotności lemfordera gdyż było ono nie prawdziwe. Ja nie mam w tym interesu żeby polecać to czy tamto, bo nie handluje żdnymi częściami a Ty handlujesz tym ok. ale może nie przyciagaj sobie klientów w ten sposób bo w końcu i tak wyjdzie co jest ile warte, takie moje zdanie.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Wycieczka na stacje diagnostyczą i dokładne sprawdzenie zawieszenia, jak wszystko z zawiechą ok to zbierznosć przód, tył najlepiej ta 3D z nachyleniami kąta kół itd.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
No i tu się niestety mylisz bo wytrzymują nawet więcej:naughty: Ponad 120 tys.km przejechane w jednym aucie i około 80 tys km w drugim a ile wytrzymają to nie wiem ale dalej są na autach i jest cisza, więc dla mnie inne firmy mogą nie istnieć nawet jak by za darmo dawali.
-
Opiłki metalu w układzie paliwowym
Też znam dwa przypadki w których taka operacja pomogła ale nie wiem w jakim stanie jest to wszystko u kolegi w aucie, dlatego gwarancji Ci nie dam że będzie dobrze, ale ja bym na pewno tak zrobił, a za to teraz każdy dzień jazdy tym autem przybliża Cię do coraz to większych kosztów to jest pewne.
-
Opiłki metalu w układzie paliwowym
Lepiej wydać 1500 zł i spróbować niż później wydac 10 000 zł, a mechanika jak nie masz zaufanego to się nie dziw że każdy mówi że trzeba całość zrobić i 5 razy tyle skasować może się okazać że wtrysków nie dotkną, pompe wymienią układ i bak przeczyszczą i na tym będzie koniec. Podstawa to dobry zaufany mechanik który nie będzie patrzał żeby zarobic jak najwięcej tylko zrobi to co trzeba i tylko za to weźmie pieniądze.
-
Opiłki metalu w układzie paliwowym
Nie lepiej spróbować wymienić narazie samą pompę na jakąś używkę z pewnego źródła, wymienić filtr paliwa i dolewać co tankowanie jakiegoś środka do czyszczenia układu wtryskowego i może wtryski uda się uratować i będzie jeździł a tak jak będziesz jeździł dopóki nie stanie to raczej wszystko będzie trzeba wymieniać i czyścic.
-
B8 TrOOOOp
No to ładnie pojechali z ceną. Co ten zestaw naprawczy zawiera i czy jest wogóle potrzebny? A tak normalnie to można sobie samemu dokupić żarówkię i wymienić czy nie?
- B8 TrOOOOp
-
Ubepieczyciel OC sprawcy pyta czy element był już uszkodzony
Przecież to Polska, więc nie powinno Cię to dziwić.
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Dokładnie zakładaj zimówki i jedź na geometrie, opony nie muszą być nowe, ale też nie takie jak te co pokazałeś Najlepiej znajdz warsztat gdzie mają już tą 3d to ci ustawią fajnie przód i tył i wszystkie kąty itd. Ostatnio sprawdzaliśmy 2 samochody nowe po wyjeździe z salonu i obydwa miały geometrie do zrobienia i to właśnie z tyłu, także nawet po kupnie nowego auta dobrze jest sprawdzić czy wszystko z geometrią jest ok.No to powiem Ci że trochę sobie życzą za to w DE, ja u kumpla na stacji diagnostycznej płacę 100 zł za przód i tył.
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Dokładnie zrób geometrię bo szkoda następnych opon.
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
No ale do kogo teraz pijesz Kolega Seba_E007 założył na ładne felgi nowe opony które nie mają 8 lat Co za różnica czy ktoś jeździ na alusach czy na stali, stać go to sobie kupił alusy tak? @julo23: Mi zima nie straszna No, prawie... Jeszcze tylko ogarnąć jutro grzane lustra i gicior Kolega chyba do mnie pije... Już mówie... audi ma przede wszystkim wyglądać... A to że opona kosztuje 600zł... no cóż, płace i jade. Ci co mnie znają wiedzą że zmieniam opony co 2 lata, zresztą sprzedaje je później tu na forum. Także nietrafione spostrzeżenie kolego. A jeśli chodzi o niemca to niemiec wyrzuca koło do śmietnika po gwoździu a polak wyjmuje ze śmietnika, łata i sprzedaje rodakowi. Ja póki co jeszcze na letnich. Jutro ma być 14 stopni Nie robie żadnych nerwowych ruchów, jak mnie zima zaskoczy, zawsze jest auto żony, już na zimówkach. Nie konkretnie do Ciebie tylko do niektórych tekstów na temat np. kół 15-tek. Chyba lepiej żeby ktoś założył 15-tki z nowymi oponami, niż ma założyć 18-tki bo auto wyglądać musi a jeździł będzie na jakiś zjeżdzonych zimówkach po Niemcu. Ciebie stać na nowe opony i bardzo dobrze i oby tak dalej, ale może nie wszyscy tak mają i nie dla wszystkich w zimie liczy się wygląd, więc jakieś docinki na temat rozmiaru kół można sobie odpuścić bo najważniejsze żeby zimą miał dobre opony a rozmiar to już chyba mniej istotna sprawa.
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
Przeczytaj jeszcze raz ale ze zrozumieniem i będzie dobrze.
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
Dla niektórych wygląd tym bardziej zimą nie jest najważniejszy, a przynajmniej nie będzie stważał zagrożenia na drodze jak niektórzy dla których felga to minimum 18 musi być ale jak cenę opony zobaczy to się łapie za głowę i albo wogóle zimówek nie kupi albo założy 8 letnie zmówki po dziadku z Niemiec 7 razy łatane bo tylko na takie go stać, ale wygląd fury musi być.
-
AHH 216 Bosch chip wykres do oceny
To ja nie wiem u mnie delikatnie zakopci jak jest but w podłodze, a tak przy normalnej jeździe żadnego dymienia nie ma.