Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. A dalej już nie przeczytał co napisałem "chociaż też bym nie polecał tak długo jeździć na jednym oleju" Jednak ASO też wymienia co 30 tys. i auta jeżdzą, ale wiadomo coś za coś, kiedyś to się zemści i dołożyć będzie trzeba.
  2. Jak robisz 80 tys km rocznie i latasz tylko po autostradach to możesz wymieniać co 30 tys olej(oleje typu LL long life), chociaż też bym nie polecał tak długo jeździć na jednym oleju. Jeżeli jeździsz normalnie około 30 tys. km rocznie to wymieniaj co 15 tys km to akurat masz wymianę 2 razy do roku, więc przed zimą masz świeży olej jak przyjdą mrozy i poźniej na lato znowu zalewasz świeżą oliwę i silnik i turbina będą Ci wdzięczne.
  3. Na stronie intercarsu często źle podają te normy, już parę razy tak miałem że błędnie norma była podana, więc zawsze lepiej jeszcze przed zakupem sprawdzić na stornie producenta czy norma się zgadza.
  4. No to już wiadomo czemu nie odbiera:decayed:, ale normalnie też się ciężko dodzwonić jeżeli ktoś dzwoni w środku dnia.
  5. Przecież 2.7 czy 3.0 też jest na CR, musisz mieć olej z normą do dfp-a 507.00 najlepiej coś z Milersa, ,Motula, Amsoil, LM czy Valvoline. Poczytaj wątek o olejach wystarczy ostatnie 10 stron i będziesz wszystko wiedział a nawet więcej.
  6. Trza dzwonić do skutku i najlepie w takich godzinach jak Ci napisałem bo w ciągu dnia to marna szansa żebyś się dodzwonił.
  7. A pomyślałeś o tym że może w tym czasie hamuje komuś auto i dlatego nie odbiera, przecież musi kiedyś robić te programy a nie tylko się umawiać i gadać przez telefon. Jak by Tobie robił program i co 2 minuty by mu dzwonił telefon i każdy by odebrał to by jedno auto robił cały dzień i byś wtedy powiedział że olewa klientów bo cały czas gada przez telefon. Zadzwoń wcześnie z rana zanim przyjedzie pierwszy klient na program, albo na koniec dnia jak już skończy.
  8. Kata jeszcze wywal bo i tak już dawno swojej roli nie spełnia.
  9. No chyba że to seria to ok.
  10. Słabawo coś trochę jak na AHH + 216-tki
  11. Teraz jeszcze przydało by się żebyś zobaczył kilka otwartych silników które jeździły na tzw. produktach masowych to wiedział byś dlaczego nikt tu nie poleca tych najbardziej reklamowanych i że jest duża różnica między olejem a olejem.
  12. Też miałem ten dylemat w tym roku jadąc z Częstochowy do Dziwnowa i pojechałem na Wrocław bo stwierdziłem że jak będzie duży ruch i będą na radiu mówić coś o korkach itd. to pojadę przez Niemcy w razie czego chociaż jest znacznie dalej. Wyjechaliśmy na 2 auta z Częstochowy o 22:30 w piątek, na A4 luz był nic nie mówili o korkach czy wypadkach więc pojechałem 3 na Zieloną Górę i Gorzów i nie żałuję. Droga szeroka w większości z pasem awaryjnym tak że 120-130 km/h dało się cały czas jechać momentami jakieś roboty drogowe ale ruchu nie było więc luz. Za Gorzowem do samego Szczecina nowa autostrada ruchu zero więc jak ustwiłem tempomat tak całą drogę do Sczecina na nim przejechałem, później już tylko kawałek normalnymi drogami i byliśmy na miejscu o godzinie 5 rano:shock3: Nigdy w takim czasie nie zajechałem nad nasze morze. Średnia na fisie 100 km/h z jednym krótkim przystankiem w Zielonej, jadąc na dwa samochody. Także ja tą drogę polacam bo naprawde byłem w szoku że tak szybko zajechaliśmy a bałem się bo jeżdząc na Poznań zawsze było coś o czas 8-9 godzin wychodził, dodam że jechałem z dwójką małych dzieci 1 rok i 3 latka więc musiałem dojechać zanim się obudzą czyli góra do 8 rano bo później mógłbym już tego nie przeżyć Myślę że przez Niemcy bym takiego czasu nie wykręcił no chyba że bym 200 km/h jechał ale wtedy paliwka by poszło trochę Ty masz dobrze bo odrazu z Kato. masz autostradę więc jeszcze lepiej bo ja muszę się do Opola przemęczyć normalnymi drogami.
  13. Akcyzę składasz w terminie 14 dni od przywiezienia samochodu(wiadomo że podajesz taką datę żeby się zmieścić no chyba że robiłeś w PL przegląd to to jest data przywiezienia i od niej 14 dni), a akcyzę opłacasz w ciągu miesiąca. Można teraz zarejestrowac auto bez akcycy i US tylko masz miesiąc na doniesienie tych papierów. Z tego co wiem to w PZU np. nie wykupisz OC na ile chcesz bo albo na miesiąc albo na rok z góry ale po miesiącu musisz podac PL numery bo inaczej ubezpieczenie jest nie ważne. Liczy się też ważność tablic bo na to teraz psiarnia zwraca uwagę bo auto może być wyrejestrowane za granicą a jeszcze nie zarejetrowane w Polsce tylko wtedy musi mieć ważne tablice zjazdowe. U nas wiadomo jak jest dorabiają tablice jakie chcesz z czerwonym czy z żółtym paskiem z datą jaką chcesz nawet ori niemieckie z naklejkami ladnów są. Też mnie pisarnia zatrzymała na nieważnych tablicach zjazdowych ale z przeglądem polskim i ubezpieczeniem i mnie puścili ale mogli nie być tacy wyrozumiali i była by lawetka itd.
  14. Na miesiąc sobei możesz wykupić pod warunkiem że masz ważne tablice zjazdowe lub odrazu na rok wykupujesz OC ale ubezpieczyciel nei wpisuje tablic a ty masz miesiąc na zarejestrowanie auta i wtedy podajesz ubezpieczycielowi polski numer rej.
  15. Za krótko żyjesz w PL żeby nie wiedzieć że za dobrze to nie może być? Jak nie akcyza to recykling, jak nie podatek to zaświadczenie o zwolnieniu z podatku za które trzeba zapłacić tyle co podatek... Jak auto za tanie i z zepsutą kierą to na pewno coś się wymyśli Za dobrze znam naszą naturę do kombinowania:naughty: Zawsze się coś znajdzie żeby jakiś przepis obejść lub mniej zapłacić itd. a wizja kilkunastu tysięcy anglików jeżdzących po naszych supre bezpiecznych drogach, prowadzonych głównie przez osoby bardzo młode często bez wyobraźni troszkę mnie przeraża:facepalm:
  16. Przy cenach w jakich są Angliki to duża tą opłatę muszą wprowadzić żeby się nie opłacało:kwasny:
  17. google nie posiada? CHIPTUNING R-Performance
  18. Będzie trzeba w Polsce ruch zmienić bo wszyscy zaczną z UK auta sprowadzać, rejestrować i nimi jeździć
  19. Myśleli sobie: "Co za gość zatrzymał się przed przejściem dla pieszych ,pewnie jakiś obcokrajowiec bo naszym to trzeba wyjść prawie pod koła wtedy dopiero się zatrzymują"
  20. Ja Ci wczoraj odpisałem na PW żeby tu wątku nie zaśmiecać ale od Ciebie żadnej nowej woadomości nie dostałem, a widziałeś wogóle to co Ci na PW wysłałem???
  21. Masz PD więc powinieneś zalać olej z normą 505.01. Niestety X-Cess jej nie spełnia;/ Trudno doradzić co teraz zrobić. No właśnie mam spory dylemat co teraz zrobić? Przejedz z 10 tys. km i go zmień na taki z normą dla PD Są ludzie którzy cały czas jeżdzą na oleju który nie spełnia normy dla PD ba nawet nie wiedzą co to są te normy do tego leją 10W40 itd. i przejeżdzają długie kilometry więc Tobie przez 10 tys. km też się nic nie stanie nie popadajmy w paranoję.
  22. Niestety to pierwsze.
  23. A szkoda bo nie wiesz co tracisz, AHH jest właśnie ograniczony słabymi wtryskami wystarczy je wymienić, zrobić program i cieszyć się normalną mocą na którą on jest akurat przygotowany. Taki przykład jak było u mnie: http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/b5-ahh-ahh-216-chip-rogalotti-109818/ Auto do tej pory jeździ i ma się świetnie.
  24. Bo instrukcja podaje 4.5 litra ale to jak by w silniku nie było ani grama oleju, a zawsze zostaje w chłodniczce oleju, no chyba że ktoś ściąga z niej strzykawką ten olej ale wiekszość standardowo wymienia i dlatego poźniej wchodzi około 3.8 do 4 litrów oleju.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.