Treść opublikowana przez NYNA
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ciekawe kto kupił
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To co wycieczka do Gdyni?
-
A6 C6 3.0 tdi, Q + Tiptronic, wymiana oleju w skrzyni
Tu jest wszytsko: http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/b7-asb-nt-oleju-atf-skrzyni-tiptronic-jax-6hp19-6hp19a-96012/
-
Dobrzy chiptunerzy
DYNOSOFT - chiptuning by Aligator - TDI TFSI JTD CDI CDTI DCI HDI TDCI i-CTDI CRD CRDI TDI D5 1.8T Katowice silniki diesel oraz benzynowe
-
Dobrzy chiptunerzy
Jak dla mnie to mega drogo jak za AVG. Do 1000 zł to jest max. ile można zapłacić.
-
Dobrzy chiptunerzy
To logi auta by musiał zrobić i będzie widać co tam chłopaki pomodzili.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
a i tak pewnie jest to coś
-
Dobrzy chiptunerzy
To że on jest zadowolony nie jest równoznaczne z tym że ma dobry program, bo dziś programy robić każdy może i na allegro też można kupić. Wrzuć jakiś wykres auta po programie z tej firmy to będzie widac mniej więcej jak robią, bo może faktycznie nie warto jechać tyle km.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak ostatni serwis w ASO w DE to pewnie Castrola masz zalanego, to najlepiej już takiego samoego kup i dolej, a przy następnej wymianie zalej czymś lepszym. Masz dołożonego DPF-a?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A co parę złoty więcej Ci żal czy nasłuchałeś się pseudofachowców którzy opowiadają bajki o rozszczelniających się silnikach:facepalm: Kup normalnego 5W40 dobrej firmy a nie jakieś niepotrzebne kombinacje robisz.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzięki:hi: Już wiem z czego wybierać.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
To gratulacje:decayed:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pany potrzebuję oleje do dwóch samochodów a nie wiem jak tam jest z normami w Oplu i Ranault, a coś dobrego potrzebuje zalać. 1. Opel Astra IV 2011r. 1.4 Turbo benzyna 2. Renault megane 2010r. 1.9 DCi
-
3.0 TDI za i przeciw, róznice miedzy 2.7 TDI
No żadna to tajemnica, skoro wszystko jest z tyłu silnika to inaczej ciężko by się było tam dostać.
-
3.0 TDI za i przeciw, róznice miedzy 2.7 TDI
To znowu u nas w micrze K12 zwyczajnie wyciągnął się łańch rozrządu przy 50 tys km (auto od nowości u nas) napinacze były ok, po wymianie samego łańcucha wszystko wróciło do normy bo wcześniej auto potrafiło zgasnąć w czasie jazdy np. przy wyprzedzaniu, dziś ma ponad 120 tys. km i jeździ bezawaryjnie od tamtego czasu.
-
3.0 TDI za i przeciw, róznice miedzy 2.7 TDI
Chwila chwila mylisz klektory i silniczki które nimi sterują z przepustnicą. W kolektorach jak Ci klapki padną to dajesz do regenaracji(około 400 zł za stronę) u chłopaków w gańsku AZ serwis i masz na wieki spokój bo po ich regeneracji problem już nie wróci, silniczek jak Ci któryś padnie to musisz wymienić lewy lub prawy bo nie ma wyjścia ale ceny nie są kosmiczne a przepustnica to co już było opisywane jak Ci się syfu dużo w niej uzbiera to takie plastikowe jakby kółeczko w środku z ząbkami się wyrabia znaczy ząbki się zdzierają i przepustnica przestaje się otwierać i zamykać.
-
3.0 TDI za i przeciw, róznice miedzy 2.7 TDI
Tu juest nówka ORI do kupienia PRZEPUSTNICA VDO AUDI A4 A5 A6 Q5 Q7 2.7 3.0 TDI (2613547359) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Za używkę dałem 350 zł
-
3.0 TDI za i przeciw, róznice miedzy 2.7 TDI
2.7 od 3.0 różni się chyba tylko długością skoku tłoka reszta jest bliźniacza. Co do przepustnic to w 2.7 z 2005 roku padła dwa razy pierwszy raz przy przebiegu około 280 tys km wymiana na używkę drugi raz przy około 340 tys km również wymiana na używkę tylko teraz co jakiś czas ją poprstu wyciagam i czyszczę z syfu który się tam zbiera i jest ok. W 3.0 tdi z 2007 i przebiegu 190 tys problem przepustnicy jeszcze nie wystąpił. Co do rozrządu to i w 2.7 i w 3.0 nic nie słychać oba mają się dobrze, to samo z dpf-ami są od nowości i żyją. Oleju w silniku nie przybywa i dolewac nić też nie trzeba od wymiany do wymiany a jak komuś przybywa to raczej bym sprawdził stan wtryskiwaczy, chociaż ja jeszcze problemu z nimi nie miałem, choć 2.7 jest z 2005 roku i ma już ponad 360 tys km na blacie to wtryski ma od nowości.
-
Dobrzy chiptunerzy
Popatrz najpierw na wyniki jego pracy te aktualne i te z przed paru lat i dopiero wtedy oceniaj a nie piszesz jakieś bzdury i oceniasz człowieka którego nawet na oczy nie widziałeś. Nie pasuje to jedź do innej firmy, tam dodzwonisz się odrazu i będziesz sczęśliwy.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
W A6 C6 też polecam wyciagnąć tylne lampy z klapy i zobaczyć co jest pod nimi bo u mnie już trochę rudej tam było.
-
B8 TrOOOOp
No chyba że tak, bo do ASO to by był grzech z tym jechać
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Ja też tylko czekam aż to ekologiczne g...o zacznie u mnie szwankować to wkońcu będzie mobilizacja żeby to wyciąć i zrobić program:decayed:
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
No to wy napisaliście że zdarza się to często. W A6 całe szczęście nie ma takiego problemu bo wymiana trwa około godziny czasu więc:banan:
-
B8 TrOOOOp
Podjedź do jakiejś podstawówki to Ci chłopaki na 15 minutowej przerwie zrobią za browara:decayed:
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Jak bym miał za każdym zrzucać cały spód i płacić tysiaka za robotę to też bym wolał zapłacić raz i wywalić to dziadostwo, zrobić program i zapomnieć na zawsze co to problemy z DPF-em.