Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. po co rozrząd wymieniać skoro jest na łańcuchu
  2. Dokładnie wszędzie pisz to co jest w dużym a tego że w małym jest ineczej pewnie nikt nawet nie zauważy.
  3. A kto to zauwazył? Ty czy w Urzędzie Celnym?
  4. Napisz nową umowę na Ciebie i na ojca i po sprawie.
  5. A jednak dużo jest jeszcze ludzi którzy nie sprawdzają auta przed kupnem szczególnie kupując od handlarzy. Jak by była krajowa to przed każdym serwisem by licznik skorygowali i przebieg by był ori potwierdzony przez ASO:wink:
  6. Czyli co, on spełnia normę dla DPF-a ale nieoficjalnie? To nic seata trza bedzie zalać x-cleanem+ 5W30 dopóki jest gwarancja, a amsoil zostanie do audi bo i tak miałem na następnej wymianie go zalać. tutaj nie chodzi o to czy spełnia norme czy nie mam podobna sytuacje ze swoimi firmowymi autami chciałbym lac do nich Motul-a, ale auta sa na gwarancji i ASO nie godzi sie na taki ruch, twierdza że w przypadku usterki silnika nie bedą gwarantem udowodniłem gamoniom że Motul jest wyższej jakości od ich oleju ale to i tak nie chcieli o tym słyszec druga sprawa to kasa którą serwis zarabia na przeglądach i to tylko o to chodzi Całe szczęście że ASO seata Motula uznaje więc nie ma problemu zalejemy MOTUL 8100 x-Clean+ 5W30 i po sprawie.
  7. Czyli co, on spełnia normę dla DPF-a ale nieoficjalnie? To nic seata trza bedzie zalać x-cleanem+ 5W30 dopóki jest gwarancja, a amsoil zostanie do audi bo i tak miałem na następnej wymianie go zalać.
  8. Też zamierzam do Leona 1.6 TDI zalać ten AMSOIL na pierwszą wymianę po 30 000 km ciekawe co fachowcy w ASO powiedzą jak im ten olej przywiozę AMSOIL EUROPEAN CAR FORMULA 5W30 AEL 5L - NR.1 (2508870573) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  9. Ja właśnie po przeczytaniu tony literatury kupiłem ten dla 3 latka: Fotelik MAXI COSI FERO FIX AP ferofix PROMO ISOFIX (2484214572) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Dziś w nocy lecimy nad morze więc przetestujemy.
  10. Ja bym zaczął od zmiany mechanika.
  11. Ważne że zatankować można po 3 zł za litr a kto pokryje różnice to już chyba mało kogo obchodzi.
  12. Jest miejsce, gdzie benzynę kupisz za 3 złote - Ekonomia w RMF24
  13. NYNA odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak tym co sąd uchylił wyrok będą musieli dać albo 1 mld. zł albo równowartość w ziemi albo udziały w obiekcie pod warunkiem że wygrają to teraz w sądzie. Płacił będzie oczywiście skarb państwa.
  14. Wiem dlatego mu napisałem żeby coś lepszego wziął bo sprzedawca na bank poleci mu Castrol bo taki serwis leje do Audi/VW.
  15. Tylko weź coś lepszego od Castrola np. LM, Millers, Motul, Valvoline
  16. A na górze strony jak byk napisane: Do silników 1,9 TDI R4 czyli rzędowych m.in. o oznaczeniach AWX, AVF, AVB, AJM, BKE oraz 2.0TDI - BLB, BNA, BRE(wersje bez DPF) opartych na systemie pompowtrysków czyli PD, należy stosować olej spełniający normy: 505.01 lub 506.01 lub 507.00
  17. NYNA odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie ma się co dziwić że od takiego koryta nikt nie chce dobrowolnie odejść. Robisz co chcesz i jak chcesz i nikt Ci nic zrobić nie może, nikt na ręce nie patrzy, a jak się zaczynają czepiać to UEFA czi FIFA ich postraszy wykluczeniem i problem zgłowy.
  18. Pisząc ORI miałem na myśli ten który jest sprzedawany w ASO.
  19. Każdy kto przeczyta chociaż 4 ostatnie strony tego wątku dowie się że nie tylko motul jest polecany ale również oleje innych producentów a sam wątek jest bardzo dobry i ciekawy i można dowiedzieć się wiele na temat oleju nie tylko to czy spełnia daną normę czy nie. To fakt że raz na jakiś czas wpadnie jakiś oszołom i wywoła burzę bo on wie lepiej, ale lepiej niech to się dzieje w jedym wątku bo zamkniesz ten to będzie po 10 nowych tematów dziennie jaki olej wlać.
  20. Często tak jest bo ze znaczkami mogą trafić tylko do ASO a w fabryce robią wszystko ze znaczkiem i pewnie co im zostanie a Audi nie weźmie to muszą spiłować i mogą sprzedać normalnie na hurtownie.
  21. Zgadza się TRW też wkładali.
  22. NYNA odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Co tu mówić wygrał lepszy i tyle. Trochę Hiszpania podreperowała wizerunek tym meczem bo chyba zagrali nawet lepiej niż mogli a to czy było 2 czy 4 czy 6 zero to żadna różnica bo jak przegrwasz nawet 1-0 albo trzeba się odkryć i zaatakować albo grać jak nasze grajki byle więcej nie przegrać bo będzie wstyd i się poźniej szczycić że tylko 1-0 było i że przepraszać to by mogli jak by 6-0 przegrali, a jaka to ku....a różnica jest skoro tylko wygrana się liczy. ---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- Tak samo by można powiedzieć o wczorajszym meczu. Włosi też stracili 2 bramki z Hiszpanią i to przesądziło o wyniku ale jak ktoś uważnie oglądał to wie że nie jest to dokońca prawdą i w jedym i drugim meczu. Hiszpania też pięknie nie grała od początku ale dotarła do finału i wygrała i to się chyba teraz tylko liczy. ---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ---------- A we wczorajszym meczu to niby co było że Włosi pograć nie mogli, nie chciało im się w finale czy co. Tak jak Włochom z Niemiszkami mecz taktycznie wyszedł w 100% tak wczoraj wszystko wyszło Hiszpanii i Włosi byli bezradni.
  23. Chłopie nie chce mi się nawet odpisywać na Twoje "inteligentne" teksty. Widać że musisz szybko nabić posty a że nic mądrego do napisania nie masz to zaśmiecasz forum tymi swoimi mądrościami. Jeżeli Towim zdaniem nie ma różnicy pomiędzy czerwonym płynem a zielonym to po co wogóle je rozróznili kolorami i dlaczego Febi zielony jest dużo rzadszy od tego który jest sprzedawany w ASO skoro to wszystko to samo i obojętne co będziemy lać. Tylko dlaczego tak się dzieje w audi czy vw że po jeździe na czerwonym płynie zaczyna cieknąć i mamy magiel do regeneracji dziwne co? Czemu wielu osobom po zalaniu Febi zaczęła wyć pompa odrazu po wymianie a po natychmiastowej wymianie na ORI zielony przestała wyć? Skoro jesteś tak mądry i wszystko wiesz to odpowiedz na te pytania i wytłumacz tym wszystkim użytkownikom którzy mieli te i inne przygody czemu tak się stało bo mnie nie musisz ponieważ mam układ cały czas zalany ORI płynem który zmieniam co dwa lata i żadnych problemów ze wspomaganiem ani z przekładnią nie mam i nie miałem więc pozwól że na podstawie własnych doświadczeń będę jednak polecał wszytskim ORI płyn, a na podstawie tego co sam widziałem w wileu innych samochodach oraz na podstawie doświadczeń kolegów którzy mieli jednak problemy po wlaniu innych płynów to będę te płyny odradzał a co kto zrobi to już jego indywidualna sprawa. Po to jest forum żeby wymieniać doświadczenia ale również żeby z tych doświadczeń innych(szczególnie tych mniej przyjemnych) wyciągać jakieś wnioski i nie powielać tych samych błędów. Ty akurat wiesz wszystko najlepiej i wszytsko masz super więc nie musisz nawet tego czytać i się tym przejmować a już wogóle udzielać się w tematach w których wszyscy piszą bzdury i ich wieloletnie doświadczenie w danej dziedzinie czy też własne obserwacje podczas użytkowania wielu produktów są dla Ciebie stertą bzdur nie popartą laboratoryjnymi badaniami.
  24. Co za gość To lej kujawski skoro nie widać różnicy i jaki tani jest. Może inni chcą robić inaczej w swoich autach kóre mają przejechane 400 tys. właśnie po to żeby przejechały drugie tyle bo to dla starych dobrych silników nie problem pod warunkiem że się pilnuje i przestrzega paru rzeczy ale dla Ciebie to widać bez różnicy.
  25. NYNA odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Rozumiem że w tej cenie jest bilet na finał, jeśli tak to jadę z wami:decayed::decayed: No jak z biletem to też się przejadę a co mi tam:decayed: ale max 150 zł mogę dać:polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.