Treść opublikowana przez NYNA
-
AHH 216 Bosch chip wykres do oceny
Nie rozumiem tego zmieniasz wtryski, wymienisz węże, czyścisz kolektor a nie wywaliłeś odrazu kata kóry do niczego nie jest Ci potrzebny bo po tylu latach już dawno jest pewnie zabity, a wywalenie go i wspawanie rurki to raptem koszt z 50 zł a efekt podczas strojenia jak i po był by na pewno widoczny. Gdzie tu logika, przecież co można zrobić bo może dać lepszy efekt to się robi przed programem, a teraz co wytniesz kata i na korektę specjalnie pojedziesz.
-
Dobrzy chiptunerzy
600 - 1000 zł
-
co lepsze na tył nowe letnie czy wielosezonówki
Dobra panowie ale bez przesady jak on ma te wielosezonówki zjechane to jak będzie ruszał, hamował czy skręcał. Ja też wiem że wszyscy fachowcy zalecają lepsze na tył ale pod warunkiem że te gorsze są ciut gorsze a nie prawie na wykończeniu. Tu jedynym mądrym rozwiązaniem jest dokupić chociaż jakieś 2 używki bo czy na przodzie czy na tyle te słabe opony będą stważać zagrozenie. Jeżeli już naprawdę by się nie dało nic z tym zrobić to też bym założył nowe zimówki na przód, bo inaczej wogóle jazdy nie będzie. Kiedyś tak w busie założyłem na przód słabe zimówki takie na wykończeniu, a na tył lepsze takie po jednym sezonie i po jednym dniu jazdy pojechałem je zmienić, te słabsze na tył a lepsze na przód bo się jeżdzić tym nie dało, po zmianie wiadomo też trzeba było uważać żeby tył nie uciekał, ale było o niebo lepiej bo dało się ruszać, skręcać i hamować. Polecam każdemu jak ma możliwość zrobić taki test i zamienić przód z tyłem, gwarantuje że zmieni zdanie że zawsze lepsze opony na tył.
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
Nie rozumiem dlaczego opony zimowe są dla niektórych niepotrzebnym wydatkiem, przecież wystarczy 1 cm śniegu na drodze czy parkingu żeby zobaczyć różnicę w ruszaniu czy co ważniejsze w hamowaniu. Co do kosztów to też nie rozumiem skoro w Polsce na zimówkach jeździ się przeważnie od listopada do marca/kwietnia czyli 5 lub 6 miesięcy czyli jeździmy prawie pół na pół, więc jak ktoś ma dwa komplety opon to logiczne powinno być że te dwa komplety starczą mu na dwa razy dłużej niż jeden komplet jeżdzony cały rok, czyli zimowe i letnie będzie miał na 4 lata a same letnie starczą mu na 2 lata, czyli wkońcu tak czy siak wyda ta samą kasę na opony.
-
Piłka nożna
Marek Koźmiński - wychowanek Hutnika, oldboj Wisły, właściciel Górnika Zabrze, delegat na zjazd z Okocimskiego Brzesko... Koleś z bagażem szemranej przeszłości związkowej jego Taty... Myślicie że daleko pada jabłko od jabłoni ? Klan Dziurowiczów już raz był tego przykładem... Jakub Tabisz - gość uznawany przez kibiców Cracovii za głównego winowajcę spadku drużyny Pasów z ekstraklasy. Fatalne kompletowanie kadr klubowych, kiepska polityka transferowa to podobno jego domena... Oby reszta nowych członków zarządu i ludzi pomagających Bońkowi miała zdecydowanie lepsze CV. A jeżeli sam prezes wiedział doskonale kogo sobie dobiera do zarządu i nikt mu nikogo nie narzucał to moim zdaniem tymi dwoma rodzynkami miał kiepski start... Oby tylko falstart... Może najpierw niech zaczną działać i dopiero krytykujmy.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Ubezpieczyciel nie powinien wypłacać odszkodowania za jazdę na letnich oponach w zimowych warunkach.
-
Rejestracja samochodu z niemiec na polskę
Do momentu aż data na tablicach jest ważna i ma ubezpieczenie i przegląd to nic mu nie powinni zrobic pod warunkiem że te tablice są oryginalne bo jak wiemy żółte przeważe są ważne tylko 5 dni.
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
No po dzisiejszych opadach to na letnich napewno sie super jeździ:facepalm:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
W Częstochowie nasypało konkretnie w ciągu 2 godzin, drogi białe i to dość grubo więc można napędu :decayed:używać
-
Rejestracja samochodu z niemiec na polskę
Idz do pierwszej lepszej agencji celnej które są przy urzędzie celnym i tam za około 100 zł załatwią wszystkie formalności za Ciebie. Jak masz zółte tablice to mozesz podac że przywiozłeś na lawecie tylko wtedy tablic niegdzie nie wpisujesz i nie musisz ich oddawać przy rejestracji lub piszesz że z tablicami przywiozłeś i pożniej je oddajesz, ale moze lepiej nie pisz że z tablicami bo nie wiadomo jakie i od czego te tablice Ci dali żebys poźniej problemów nie miał czesem jak się okaze że coś już na tych tablicach było.
-
Dobrzy chiptunerzy
od 0 do 500 tys. zapewne:wink:
-
Piłka nożna
Zarząd PZPN. Roman Kosecki i Marek Koźmiński w zarządzie PZPN!. PZPN,Zarząd PZPN, Roman Kosecki, Marek Koźmiński, Izabella Łukomska-Pyżalska,wybory w pzpn - Gwizdek24.pl
-
Piłka nożna
Koźmiński i Kosecki będzie to może coś razem podziałają.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Czyli można zakupować, dzięki za info:wink:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
I wszystko pasi p&p czy trza coś przerabiać?
-
Piłka nożna
Liczyłem właśnie na Zibiego mam nadzieję że da radę
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Co to za led w te przeciwmgielne bo u siebie bym zapodał bo te żółte mnie drażnią i jeszcze na dzienne coś by trza spasować co by się z bix-em ładnie komponowało.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jaka różnica w obrotach.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Pany przecież pisał już że za pakiet wyszło 11300 zł
-
Piłka nożna
Widać było od początku że na LM się nastawiają i jak narazie idzie zgodnie z planem, no jutro kolejny sprawdzian:wink:
-
Piłka nożna
Poprostu nie da się wygrać wszystkiego, albo grasz ligę i to jest priorytet albo licza się puchary. Wszystkiego nie da się wygrać, coś trzeba odpuścić bo się może okazać że nic się nie ugra.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Kurna ale to chyba raz na 100 ma się taki fart, albo trafiłeś na takiego co sam nie wiedział co sprzedaje:grin:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To mnie najbardziej wku.... przy kupowaniu używanych części z allegro czy innych wysyłkowych, pytasz 10 razy czy na pewno takie jak chcesz, a jak przyjdzie to się okzuje że jednak inne. No ale ceny takich gadzetów w ASO powalają, więc trzeba szukać i się meczyć, ale myślę że dla efektu końcowego jednak warto:decayed: ---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ---------- No i najfajniejsze jest to że zrobisz sobie to sam, szkoda że nie mam takich zdolności i tyle czasu na reaznie:kwasny:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Będzie świcić na tych lampach:kox:
-
Dobrzy chiptunerzy
Dokładnie, bo jego robota broni się sama co bardzo dobrze widać i co mogą potwierdzić użytkownicy przejeżdzający po programie bezawaryjnie długie kilometry.