Treść opublikowana przez NYNA
-
[ALL B8] Multi Media Interface Update Opis aktualizacji krok po kroku
No rozumiem ale to pewnie kwestia czasu i to niedługiego aż się pojawi, a myślę że 600 zł można dużo lepiej zainwestować, ale może koledze się śpieszyło itd.
-
złamane mocowanie lampy B6 (bix) - pytanie o likwidacje z OC sprawcy
Oddasz do ASO to wymienią na nową bo kasy do ręki na nową to raczej tak bez walki nie dostaniesz.
-
OC w PZU z opcją auto szyba
No niestety teraz już wymagają zdjęć przy ubezpieczaniu i robi je Twój agent ubezpieczniowy. Dodam jeszcze że można tak zrobić zdjęcie że nie będzie za wiele widać, szczególnie jak zdjęcie robione w deszczowy dzień
-
[ALL B8] Multi Media Interface Update Opis aktualizacji krok po kroku
:shock3::shock3: Chyba nie masz na co kasy wydawać, ale kto bogatemu zabroni:wink:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
knecht, mann
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Ja w 3.0 TDI mam teraz tego motula zalanego: motul-8100-x-clean-5w-30-5l Za 2 tys.km wymiana bo już 13 tys. na nim przejechałem i nie ma żadnych niepokojących odgłosów jak u ciebie mystic, oleju nie ubywa także myślę że olej jak najbardziej godny polecenia. Teraz chyba jednak zaleje AMSOIL zobaczymy co to warte.
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
Tak to już z ludzmi jest i to bez względu na kraj, ale jeżeli przepisy dopuszczają taką przeróbkę a na 99% w NL też dopuszczają tak jak w DE to nie ma tu żadnych kombinacji, w DE jedziesz poprostu na Dekrę i normlnie diagnosta robi zmianę przeznaczenia pojazdu z samochodu osobowego na inny, a później w Polsce po zarejestrowaniu też legalnie diagnosta robi znowu zmianę przeznaczenia pojazdu i tyle.
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
Nie musisz tego u nich robić, dowiedz się może tam u siebie w NL na stacji diagnostycznej jak wygląda taka przeróbka co musisz mieć itd. i ile to kosztuje bo może będzie taniej i łatwiej zrobić tam u Ciebie. Z tego co widziałem to z sedanem było o tyle łatwo że pakowali tylko do bagażnika jakieś słukpi kamizelki lewarki i jakieś inne pierdoły i diagnosta robił zdjęcie i już pomoc dorogowa był gotowa, albo wrzucali jakiś mały sejf do bagażnika i był bankowóz:wink:
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
No przecież Ci napisałem czytaj no trochę ze zrozumieniem sedana przerabiasz tak jak jest w ogłoszeniu na pojazd specjalny czyli bankowóz lub pomoc drogową, a kombi przerabiasz na ciężarówkę.
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
Musisz przyjechac już samochodem przerobionym w przypadku sedana musi to być pojazd specjalny; bankowóz, pomoc drogowa i co tam jeszcze jest, a w przypadku kombi przerabiało się na LKW(ciężarówkę). Od takich samochodów w Polsce nie płaci się akcyzy dlatego przerabia się je za granicą(np. w Niemczech na stacji diagnostycznej) przed przyjazdem i rejestracją w PL Oczywiście u nas jest już wiele ofert firm pomagających w załatwieniu tego: Audi A8 PKW/LKW (przebudowa) HOMOLOGACJA CIEZAROWA! z tej kumpel kożystał i było wszystko szybko i sprawnie
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
Co kto lubi:wink: Ja wychodze z założenia że jak się da uniknąć płacnia czegokolwiek(tym bardziej tej złodziejskiej akcyzy) w naszym pięknym kraju to wykorzystuję to póki się da i nie płacę, wystarczy że doją nas ile wlezie na każdym kroku.
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
Też się dziwię że w tym złodziejskim kraju chce rejestrować, chyba że z jakiś powodów musi, to chociaż niech zrobi tak żeby tej złodziejskiej akcyzy nie płacić.
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
To przerób go najpierw na jakiś bankowóz w DE bo w Polsce dowalą ci ponad 18% akcyzy za silnik powyżej 2.0.
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
No forum A6 faktycznie 1 liga, też jak trochę poczytałem to wymiękłem. A autko fajne, ładnie się prezentuje. Ten przód mi się podoba i to że te ledy są w zderzaku, myslałem o takim do siebie bo te ledy w lampie z polifta wogóle mi się nie podobają jakoś tak na siłę je tam włożyli, w B8 ten led super wygląda a w C6 niestety jak dla mnie już nie.
-
urodziny PANA PREZESA DYREKTORA w jednej osobie
Najlepszego:hi:
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
K...a też dostałem list od GITD, bez zdjęcia z drukami do wkazania kierującego, tak naprawdę to też nie wiem czy ja jechałem bo po dacie jaką podają nic mi się nie kojarzy a do Warszawy dymać po to żeby zdjęcie zobaczyć to raczej bezsens. Mandat 200 i 4 pkt-y lub 300 zł bez wskazania, co najlepsze za prędkość 79 km/h:facepalm: i żeby to chociaż było szybko ehhh.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jeszcze trochę i się dowiemy że C7 jest takie same jak B8:naughty:
-
[ALL B8] Multi Media Interface Update Opis aktualizacji krok po kroku
No to już bliżej chyba nie mógł mieć
-
[ALL B8] Multi Media Interface Update Opis aktualizacji krok po kroku
Do H4mm3R się odezwij.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
To nawet na PW takie rzeczy wypisują to grubo:grin: A fura faktycznie miażdzy:thumbup1: widać że przemyślany zakup, oby bezawaryjnie służyła.
-
No to sie najezdziłem... Audi b7
Jak Ci tyle dali z ubezpieczenia to daj teraz ogłoszenie Twojego rozbitka(sprzeda się szybciej niż nieuszkodzone) i będziesz mógł spokojnie kupić coś nowszego czy większego jak chcesz. Nie ma chyba lepszej okazji do zmiany auta, tym bardziej przy takiej wycenie.
-
B8 TrOOOOp
Zawsze można sobie zmienić oliwę w skrzyni na świeżą i powinno być trochę lepiej w zimne dni. W końcu ten olej po jakimś czasie też traci swoje właściwości, a na wymianę w manualu potrzeba raptem ze 2,5 litra oleju.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
pokazuje Ci wartości ciśnienia i temperatury,w B5? Nie no w A6 to mam.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
No to jest trochę je....a z tym. Ja u siebie to mam i uważam że bardzo przydatny bajer i myślałem żeby to dołożyć do A6-tki która w firmie lata bo tam nawet nikomu się ciśnienia w oponach nie chce sprawdzić co jakiś czas, tylko jak wsiądzie tak jedzie no chyba że już kapeć jest to się zatrzyma:facepalm:
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Graty udanego i bardzo przydatnego moda, dużo z tym zabawy było?