Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. Wiem wiem ale wiesz jak to jest a to nigdy czasu i chęci nie ma itd. a jak się wysra to już nie ma wyjścia:decayed:
  2. Szkoda mi go teraz targać jak nic się z nim nie dzieje, ale jak padnie to odrazu wyleci i wycieczka do Rogala będzie:decayed:
  3. Takiego motula mam właśnie zalanego ale Carlos kiedyś pisał że zalewa silnik olejem który nie spełnia normy dla DPF-a ale za to lepiej chroni silnik, a z DPF-em nic mu się nie dzieje.
  4. Dobra Carlos to napisz co najlepiej zalać do 3.0 TDI ASB z DPF Twoim zdaniem albo co Ty lejesz do swojego. Może być na pw bo naprawdę jestem ciekaw i może też bym się skusił.
  5. Skoro dał termin to powinien czekać chociaż do tego czasu który im wyznaczył, tym bardziej że chłopaki dzwonili dopytywali więc widział że jest zainteresowanie i są chętni tylko każdy chciał konkretnie wiedzieć co ile i jak, bo nie dla każdego decyzja o wydaniu tysiaka czy dwóch to jak splunąć a tym bardziej że mieli jeszcze czas na zastanowienie, który sam im dał. Także mega nie poważne podejście do klienta. Szczerze to jestem mega zaskoczony takim podejściem i niestety dla mnie szacunek i poważne traktowanie ludzi obojętnie czy kontaktują się mailowo,telefonicznie czy osobiście to podstawa. Co do przeniesienia grupówki do innego tunera to moim zdaniem został wam tylko Rogal jak chcecie mieć dobrze robotę zrobioną. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=82&t=206894&sid=a1f715eb95e77a55155acf4074a25e2f&start=1274 Lista otwarta cały czas bez żadnej łaski i czekanie czy się zbiorą czy nie byle się dodzwonić do Witka bo to największa sztuka i umówić a o reszcie pisać raczej nie trzeba bo gość jest konkretny wystarczy obejżeć jego wykresy. Osobiście też byłem, również z grupówki golfa i żadnego innego traktowania czy olewania tych z grupówki nie ma, każdy traktowany jest tak samo i również tak samo zadowolony po wizycie. Także ja na waszym miejscu bym się nie zastanawiał.
  6. Ja dławik i osuszacz wymieniam regularnie max co dwa lata a serwis klimy co rok robię ale naprawdę jak zobaczyłem kolor tego płynu po wypłukaniu i ile syfu tam pływało to nie wiem co ile bym to wszystko musiał wymieniać żeby się to samo oczyściło. Więc uważam że u mnie płukanie układu było jak najbardziej wskazane, w tym roku również w A6 zmieżam przy serwisie klimy przepłukać układ pomimo tego że wszystko jest ok, zobaczymy ile tam będzie syfu, a może dzięki temu przedłużę życie sprężarce to tym bardziej zabieg się opłaca, ale jak napisałem każdy robi jak uważa.
  7. No jak nie ma nigdzie wycieku to może jakiś przewód jest przypchany gdzieś i pompa się zapowietrza. ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- Sprawdź przewód idący od pompy do maglownicy.
  8. Może uszczelnienia w pompie już poszły dlatego pieni. Tu masz podobny przypadek po zmieszaniu płynów: http://www.audi80.pl/b3-7a-spieniony-plyn-wspomagania-vt52763.htm
  9. Może jest jeszcze gdzieś powietrze i dlatego się pieni, ale jest też opcja że była zalana czerwonym olejem bo kotoś chciał przedłużyć trochę jej życie bo już zaczynała pojękiwać to zalał ją czerwonym płynem. Ta pompa napewno jest ORI czy może już była wymieniana na jakiegoś chinola które od nowości już jęczą. Najlepiej by było podmienić pompę na Ori używkę bo to chyba jednak pompa.
  10. Druga sprawa że to chyba nie był dobry pomysł żeby lać Febi który nie jest tak gęsty jak Ori płyn, on jest dobry ale do przepłukania układu a zalać jest lepiej ORI płynem.
  11. Pierwsze żeby normę spełniał dla Twojego silnika czyli 505.00 Marka i lepkość to już co kto lubi bo wybór duży, ale fakt faktem 5W30 to bardziej do silników z DPF-em się stosuje czyli z normą 507.00 a Ty takiej nie potrzebujesz do swojego silnika. Poczytaj na 112 stronie jest trochę o olejach markach i lepkościach do Twojego silnika. ---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?9726-ALL-TDI-Jaki-olej-do-TDI/page112
  12. Ja u siebie w B5 płukałem układ po zatarciu sprężarki kosztowało to 500 zł bo sam ten płyn do płukania kosztował 300 zł a nie mówiąc ile z tym roboty było. Robił mi to znajomy i na koniec jak obierałem auto to pokazał mi jak wyglądał ten płyn po przepłukaniu mojego układu to aż się przeraziłem ile tego syfu tam było i całe szczęście że to zrobiłem bo na bank po pół roku znowu bym miał zatratą sprężarkę także czasem lepiej wydać trochę więcej i zrobić coś pożądnie niż co trochę sprężarkę wymieniać bo w suma sumarum i tak to wyjdzie drożej, ale niech każdy robi jak uważa w końcu to jego kasa:wink:
  13. NYNA odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja tam bym go wymienił dla świętego spokoju (oczywiście poza ASO:wink:) a w ASO na 15 tys.km to swoją drogą.
  14. NYNA odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U nas skarbówka ściga takiego jednego na ponad 6 baniek za takie myki przy ściąganiu aut. A takim ładnym białym X6 się woził. Teraz bunkruje się gdzieś w stolycy. To że go ściga nie znaczy że ściągnie bo gość już pewnie na siebie nic dawno nie ma i do końca życia będzie takim "biedakiem".
  15. Na drugiej stronie VAT-24 wpisujesz tylko dane i adres sprzedającego tak jak masz na umowie kupna żadnych danych lawety:grin:
  16. No bardzo przydatny:thumbup1: wkońcu nic nie lata po bagażniku.
  17. Zanczy że miałeś nowy i dlatego go nie wymieniasz? Osuszacz się wymienia co jakiś czas a nie czy jest sprawny czy niesprawny.
  18. Trza było oponę 15 naciagnąć na tą tarczę to by lepiej było widać
  19. Nie wiem u mnie bangla elgancko.
  20. Np takie cuś: http://www.czesci24.pl/szczegoly/847658/dysza-rozprezna-dlawik-audi-a6-04
  21. Super dzięki muszę się w nie zaopatrzyć. Co do drzwi na dole to zapomniałem o nich, musze zobaczyć ale tam też pewnie mam zwykłą. A te do drzwi to jak coś to też te brać: 8J0 947 409 ?
  22. Też mnie to dziwi że na nogi mam oświetlenie led, drzwi, lusterka też led, a w schowku i w bagażniku już nie. Nie mówiąc już że z tyłu lampy led a podświetlenie rejestracji na żółto. Tablice już zrobiłem ale jeszcze z tym środkiem i bagażnikiem też się muszę uporać. Nie wiesz czy do C6 ta sama lampka będzie szła do schowka i do bagażnika konkretnie to te dwie na klapę.
  23. Tu te przednie jakoś tak dziwnie śmiesznie wyglądają. Swoją drogą to niezła cena to chyba netto bez opłat jest bo jak ja szukałem w zeszłym roku w DE to takich wersji poniżej 20 tys euro nie było ani pół sztuki a tu u nas wisi sobie spokojnie na allegro. Mógł ją na mobile.de wystawić za taką cenę poszła by od ręki:naughty:
  24. Panowie dopytajcie się dokładnie bo z tego co pamiętam to jak u kogoś wyjdzie jakaś niesprawność bo (przecież wszstkiego się nie przewidzi) to owszem zapłaci te 200 zł ale jak ją usunie to będzie mógł wrócić i zrobić program i o te 200 będzie miał już taniej, no chyba że się teraz zasady zmieniły ale to by trochę bez sensu było bo nigdy do końca nie wiadomo czy wszystko jest w 100% ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.