Treść opublikowana przez NYNA
-
Podatek PCC-3, jak to z nim jest??
Ale co ty nazywasz rachunkiem?Co dostałeś od tej firmy fakturę jakąć czy co? Bo jeżeli tak to nie musisz nic płacić. Wrzuć tu sakn tego "rachunku" albo zadzwoń do twojego urzędu skarbowego i zapytaj lub w wydziale komunikacji przy rejestracji zapytaj panią czy jak dostałeś taki rachunek to musisz jeszcze 2% płacić. Z niepłaceniem to róznie bywa i od urzędu zależy i pwenie od kwoty jaką byś im musiał zapłacić, znam przypadki że ktoś nie zapłacił i nikt się nie upomniał ale to były starsze auta więc podatku było by niewiele.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Żeby to jeszcze hamowało tak jak jedzie to by była bajka, albo żeby chociaż te zawalidrogi usunąć co 30km/h jadą to by hamować nie było trzeba
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak bym miał sluchać i kupować to co mi proponują w sklepach to na mineralnym castrolu bym musiał jeździć :>
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Moje B5 od 2 lat lata na tym Mobilu 5W50 i jest ok, też przeszedłem z OW40 ale na wiosnę planuje wlać coś z tych 3: LM SYNTHOIL LONGTIME 0W30 Motul X-lite 0W30 Millers XFD 5W40
-
[ALL B5] Potrójne sygnały dźwiękowe
Aku na pewno dobry, ładowanie też ok?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Przeczytaj chociaż ostatnie 15 stron i się dużo dowiesz na temat oleju. Dobre polecane oleje to np: LM SYNTHOIL LONGTIME 0W30 Motul X-lite 0W30 Millers XFD 5W40
-
B8 TrOOOOp
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15435.4605;topicseen Dzięki ale weź tu przeczytaj 300 stron:) Nie trzeba 300 wystarczy ostatnie 10 i to co jest na górze dużymi literami. Masz DPF więc wyboru dużego nie ma.
-
B8 TrOOOOp
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15435.4605;topicseen
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wpełni zasłużony (wyrezany) fiolet
-
[INNE] Cyfra+ problem z dekoderem
No u mnie właśnie jest na dachu, poza tym nie znam się na tym zbytnio więc jak kupiłem pierwszy zestaw telewizji cyfrowej u znajomego w sklepie to on zaproponował mi odrazu montaż tego na dachu i puszczenie kabli itd. od tej pory wszystko działa dobrze i tak jak pisałem tylko operatorów i dekodery zmieniam.
-
[INNE] Cyfra+ problem z dekoderem
Nawet jak ten miernik kosztuje 20 zł to 100 zł za święty spokój jest dla mnie dobrą ceną i ja tak zrobiłem i od początku mam dobrze zrobione i teraz tylko dekodery zmieniam jak mi się umowy kończą i każda telewizja odbiera super.
-
[INNE] Cyfra+ problem z dekoderem
Najpierw zadzwoń po kogoś kto montuje takie anteny itd. niech sprawdzi miernikiem ustawienie sygnał itd. i się okaże czy dobrze masz ustawione. Kumpel też sam ustawiał i jakość i siłę sygnału miał dobrą ale co chwilę mu kanały ginęły a jak wiało czy padał deszcz to nic nie miał ale jak mu mówiłem żeby odrazu wezwał fachowca przy montażu to nie i męczył się tak z pół roku po czym wezwał gościa ten przyjechał podłączył miernik sprawdził powiedział że antena jest źle ustawiona i w złym miejscu zamontowana, zrobił tak jak powinno być i problemy się skończyły a zapłacił niecałe 100 zł, więc chyba warto tyle zapłacić by mieć spokój raz na zawsze.
-
B8 TrOOOOp
Nie byli przygotowani na taki popyt na te lampki :> Ciekawe na ile nowa dostawa wystarczy :gwizdanie:
-
Części na allegro od autoryzowanych dealerów VW ???
Zapytaj czy fakturę dostaniesz od autoryzowanego dealera czy od innej firmy np. firmy żony, matki
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dzieki to trza zamówić i zmienić
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A do C6 też podejdą?
-
B8 TrOOOOp
Muszą wiedzieć wcześniej żeby go lepiej poskładać czy co :gwizdanie:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
To jedź teraz do niego i niech sprawdza co to puka, przecież gwarancja na wykonaną usługę jakaś jest.
-
B8 TrOOOOp
Też tak myślę bo u mnie też cały czas 100% pokazuje a od tygodnia w górach siedzę i w nocy temp do -30 spada, auto mało jeździ bo 2 km mamy na stok więc nie doładowuje go dobrze a codziennie rano sprawdzam i jest 100%, dopiero po włączeniu webasta raz spadło do 10%
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
nastepną razą zalej Specyfica 506.01 0W30 - szczegolnie w mrozy poczujesz lekkosc startu. W poniedziałek go zalewam do Jetty zobaczymy czy będzie różnica tak odczuwalna w te mrozy.
-
B8 TrOOOOp
U mnie też 100% po nocy i dziś specjalnie nie załączałem webasta przed odpaleniem.
-
Wybite trzy szyby!
No tak sorka nie spojrzałem
-
Wybite trzy szyby!
No chyba logiczne że jak zgłaszasz to mówisz że stało Ci się to przed chwilą lub wczoraj. Zamiast kombinoiwać to ją wymień zanim Ci wpadnie do środka po to przecież jest to ubezpieczenie, a jak Ci kamień walnie w nową to sobie znowu wymienisz i tyle. Tak poza tym to chyba Cię ktoś musi nie lubić bo trzy szyby to raczej nie przypadek.
-
B8 TrOOOOp
W sumie racja ale to jutro zobaczę.
-
B8 TrOOOOp
Coś faktycznie dziwnie z tym aku w B8. W A6 od jakiegoś czasu co dziennie patrze na stan aku przed odpaleniem i zawsze jest 100% nawet dziś a rano -15 miałem, auto pod chmurką całą noc i webasto chodziło z 20 minut przed odpaleniem, więc albo to aku takie mocne albo u mnie coś źle pokazuje,ale odpala bez problemu i nie czuć żeby miał słabe aku jak kręci.