Treść opublikowana przez NYNA
-
Bulwersujący film z agresywnym 4-latkiem
Miejmy tylko nadzieję że tym zatłuczonym będzie właśnie "tatuś" a nie jakiś jego kolega.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nic nie kombinuj tylko jeździj skoro dwa lata jeździsz i nic się nie dzieje to znaczy że jest ok, a tym bardziej jak wymieniasz co 10 tys.km to możesz na półsyntetyku jeździć, chociaż osobiście wlał bym 5W40 i wymieniał co 15 tys.km. W twoim serwisie pewnie Ci powiedzą że do starych silników leje się półsyntetyk bo pełny syntetyk rozszczelni Ci silnik itd.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
No właśnie rynki ważne, o to podejście właśnie chodzi. czyli dało się
-
Siatkówka
- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Tu nie chodzi o to czy ktoś sobie przeczyta czy zna języki tylko o podejście do klientów, tym bardziej że jaki to problem żeby w menu był dostępny język polski, kto nie będzie chciał to go nie ustawi i będzie mial EN lub DE ale chociaż będzie wybór.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tak zamkniesz wątek i co pytania nagle się skończą dzięki temu? Nagle wszystko stanie się jasne Później będzie po 10 nowych watków dziennie zakładanych jaki olej wlać itd.- Bezwypadkowe BMW 335d na otomoto.pl
jest grupa ludzi, która nie dojdzie prawdy jakimś sposobem, na żywo autko zachwyci, do tego jeszcze myśli typu "takie młode, takie zadbane to co tu dużo sprawdzać. Niech się martwią Ci co mają na auto 20 lub 30 tyś zł - ja mam 100tyś na auto, prawie nówka to co tu sprawdzać" Jest grupa osób, która kupując drogie auto wszystko sprawdza mega długo i dokładnie bo wie że dużo siana wydają a jest druga grupa ludzi, którzy właśnie po to wydają dużo na auto, żeby nie musieli tak długo i dokładnie sprawdzać i aby zmniejszyć ryzyko że auto miało jakąś historię - no bo co z nim może być nie tak jak zaledwie 2 czy 3 lata temu z fabryki wyjechało Dokładnie dużo takich jest, 10 minut oglądania, kasa na stół i do domu nowym autem.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Pewnie że można bo jest tam tego dużo tylko co innego jak kupujesz Ty dla siebie czy firmy a co innego jak handlarz który chce jak najwięcej zarobić i go jak najszybciej srzedać później w PL, a u nas wszytscy chcą jak najtaniej i te najszybciej się sprzedają i nie ważne że golas i nic w środku nie ma i przebieg podan 300 tys km ale buda i cena jest ważna.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tylko że u nas większość aut przyjeżdza z DE i są to w wiekszości auta z flot a tam kupując auta do firmy to nikt się nie bawi w dokładaanie dodatków, chyba że auto ma być dla jakiegoś dyrektora ale tacy raczej A4 nie dostają. Druga sprawa to że tylko te golasy poleasingowe można kupić w DE w dobrych pieniądzach bo przebiegi większe itd. bo te wypasione są dużo dużo droższe, a w PL każdy patrzy żeby buda była jak najnowsza no i ledy przedewszystkim no i cena do 60 tys. zł- [ALL B5] Pompka centralnego zamka - zamiennik
Po co ma przekladać mechanikę i kombinować skoro wystarczy drugą pompkę podpiąć, przecież i tak musi kupić drugą więc jak kupi dobrą to ją podepnie i po sprawie.- [ALL B5] Pompka centralnego zamka - zamiennik
Z literką C na pewno nie obsługuje sterowania więc jak masz scyzoryk to nie będzie ci otwierać z pilota. Najlepiej kup z literką B lub bez żadnej literki wtedy tylko przepinasz pompkę i wszytsko będzie działać. Skontaktuj się z tym gościem o się zajmuje pompkami i napewno będzie mial odpowiednią, albo też może Ci naprawić Twoją jeżeli się da. http://allegro.pl/pompka-centralnego-zamka-do-audi-a3-a4-a6-a8-i1964633083.html- [B5 AFN] Dodatki do paliwa
To wytłumnacz jeszcze dlaczego pompiarze polecają mixol jako środek który wydłuża życie pompy, oczywiście sprawnej pompy.- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Dla mnie to wogóle jest przegięcie ze strony porducenta żeby w autach tej klasy trzeba było sobie samemu wygrwać PL menu, to tak jak by zakładali że w PL nikt nie będzie kupował ich aut. Ja pierwsze co zrobiłem to było PL menu.- Pytanie o pole (dzialke)
Jeżeli by takiej ustawy nie było to nigdy by żadne autostrady u nas nie powstały bo zawsze by się jakiś uparty znalazł. Problem w tym żeby płacili za to tyle ile faktycznie jest warte nie mniej i nie więcej, chociaż pewnie niektórym zawsze by było za mało, tak to już jest.- Polecane opony zimowe
mam takie, póki co na śniegu nie miałem okazji testować ale w takich warunkach są super ciche mój ojciec w Q7 przejeździł na takich zimę i jest super zadowolony. zawsze miał Michelin'y, a teraz te Dunlopy i stwierdził, że lepiej mu się na Dunlopach jeździ Kolego ale Twój ojciec nie założył ich na tą zimę tylko którąś z poprzednich co? bo póki co to chyba nie było jeszcze okazji wypróbować opon zimowych Napisał przecież że a tegoroczna zima się jeszcze nie zaczęła.Też bedę te Dunlopy testował pierwszy raz w tą zimę, wszyscy je chwalą więc raczej powinny się dobrze spisywać, narazie na suchym dają radę- Pytanie o pole (dzialke)
Jest ustawa wywłaszczeniowa która to reguluje.- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Weź też po uwagę ze miasto miastu nie równe bo np. ja z centrum do domu mam ponad 7 km i o godz.15:30 jadę 15 minut, tak samo duże znaczenie ma rozmiar kół, szerokość opon nie wspominając o stylu jazdy, więc nie ma reguły że musi spalić tyle czy tyle.- Polecane opony zimowe
Piszesz bardzo ogólnie a Conti to nie tylko jeden model i rozmiar który Ty miałes i byłeś z niego niezadowolony. Każdy producent ma mniej lub bardziej udane modele opon. W jednym aucie jeżdzą zimowe TS830 195/65/15 i dają radę tak samo jak UG7. Jeżdzę również na letnich Conti premium contakt II 205/55/16 i jest rewelacja więc nie każdy ma tak jak Ty mialeś.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie ma się co oszukiwiać bo ryzyko kupna podróbki jest zawsze tylko może być mniejsze (oficjalny importer, sprawdzona firma lub sprzedawca) lub większe (zakupy u sprzedawców no name z allegro), ale trafić podóbkę można wszędzie bo nie wiadomo kto i na jakim etapie coś pokombinował a w grę wchodzi duża kasa więc chętnych nie brakuje. Ja do Audi i do Fordów leję Mobila do Renówek Elfa z intercarsu i nie wpadam w paranoje jak słyszę że Mobila podrabiają i nie zmieniam odrazu oleju, wódkę też czasem się trafi felerną nawet kupując tą samą i w tym samym sklepie nawet z tej samej partii i co człowiek wypije źle się czuje na drugi dzień ale żyje Niektóre silniki u mnie mają po 500 tys. km przejechane i nic im nie jest. Ostatnio była głowica zrzucana(uszczelka poszła) w Masterze 2.2dci przy 400 tys.km który jeździ na elfie 10W40 i nic specjalnie widać nie było ani syfu jakiegoś ani zużycia też nie. Głowica poszła do sprawdzenia i planowania i auto jeździ dalej, ale ja wymiany robię co 15 tys km, a nie jak zalecają po 25 czy 30 tys.km.- Sprzedaż auta. Koszty
Poczekaj czy tamtemu uda się auto zrejestrować bo w Polsce co urząd to inaczej wymaga. Jak mu zarejestruje to zosatwił bym temat bo jak tylko z jednym autem tak zrobiłeś to US raczej nic nie bedzie robił w tej sprawie, przynajmniej u mnie tak było.- Polecane opony zimowe
Z Nokianów i Barumów też jestem zadowolony, ale w tym roku z cenami ich trochę poniosło. Barumów nie mogłem dostać na szybko więc poszły chiny na testy i narazie jest ok nie są głośniejsze od reszty z wyważeniem problemów nie było, ale trzeba poczekać na zimę, albo chciaż na deszcz żeby coś więcej powiedzieć. Gorzej jak się okaże że wcale nie ustępują zbyt wile tym firmowym o wiele droższym. Wtedy to faktycznie będzie oznaczać że te testy reklamy itd. to tylko kasa i kto da więcej ten jest najlepszy.- Jaki płyn do spryskiwaczy?
Owszem wystarczy, tylko trochę go mało. Jak jest ciapa na drodze, to ja średnio co tydzień dolewam płynu :gwizdanie: ale i tak z ciekawości kupię Dla kogoś kto mało jeździ to i owszem może i jest wydajny ale jak np. u mnie idzie tego w hektolitrach(czasem jeden zbiornik w trasie idzie) to już tak tanio nie wychodzi i jeszcze do tego to rozrabianie, ale też z ciekwawości jeden zbiornik zaleje dla porównania z innymi.- Polecane opony zimowe
Z tych co wymieniłem to u mnie żadne nie huczą. Dunlopa mam pierwszy sezon i przy dużych prędkościach też jest ok, tylko śniegu jeszcze nie widział póki co. Za to przy dwóch busach trochę poeksperymentowałem na tą zimę i chinola założyłem wanli/sunny czy coś takiego. Nie mogłem dostać barumów które miałem wcześniej, bieżnik wygląda na taki co na śniegu powinien dawać radę, ale to się dopiero okaże. Ciekaw jestem jak to się będzie spisywać w porównaniu do Nokianów które są na reszcie busów, kiedyś jak byłem w górach to na kilku busach je właśnie widziałem i pytałem kieroców jak się na tym jeździ to mówili że całkiem nieźle.- Polecane opony zimowe
Tak tylko jedne przy 200 będą huczeć a drugie tylko szumeć. Porównując conti , dunlopa i goodyear to ten ostatni najmniej szumi.- Polecane opony zimowe
UG 7 też są bardzo ciche jak na zimówkę - Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)