Treść opublikowana przez NYNA
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
No to one się podświetlają u mnie.
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Podświetlane jest to kółeczko od regulacji nawiewu.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Co myślicie o tym modelu, dobry będzie? http://allegro.pl/fotelik-maxi-cosi-ferofix-fero-fix-ups-0zl-24h-hit-i1834440949.html
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Dokładnie później już nie jeździsz non stop z nogą w podłodze od świateł do świateł. Ja tam się spokojnie w 10 litrach mieszczę przy normalniej jeździe po mieście, jeżeli Częstochowę zaliczamy do miasta
-
Polecane opony letnie
http://www.opony.com/parametry-opony/continental-contipremiumcontact-2-215-55r16-97-w-xl Z tych Conti na pewno będziesz zadowolony, są bardzo dobre
-
Polecane opony zimowe
Też będę je w tą zimę testował, zobaczymy czy takie dobre chociaż w quattro to każde będą dobre przypuszczam. Na Conti też złego słowa nie powiem bo mam w innym aucie i zimą sprawują się bardzo dobrze.
-
Czy nowe nokie to padło??
Czyli dzięki tym zmianom będą robić jeszcze lepsze telefony, czyli tylko na plus dla klientów
-
Polecane opony zimowe
Jaka do Good Year UG podobna.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Lepiej to chyba odrazu u tunera zrobić razem z programem. No i w pakiecie będzie taniej
-
Polecane opony zimowe
No ale bez jaj coś tam przecież robią i jakoś te opony testują wiadomo że najbardziej chwalą swoje i tak jest od lat. Jednak patrząc na opinię użytkowników też się to potwierdza np. googyear ug6 i 7 były rewelacyjne nie wiem jak będzie z UG8 ale myślę że tak samo. Również reszta opon z czołówki przeważnie ma dobre opinie, a to że ludzie czasem kupują opony nie do końca do ich stylu jazdy (jeden jeździ po górach, drugi po trasie, a trzeci po mieście) to już inna sprawa.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Mnie nie musisz kierować na żaden tor bo ja nie jestem zwolennikiem załatwiania przeglądów ani jazdy niesprawnym autem itd. Jednak rzeczywistość jest zupełnie inna również w idealizowanych przez Ciebie Niemczech, bo tam też tak jak u nas pracują tylko ludzie, jeden nie może a inny robi bez problemów i wierz mi wiem co mówię, a pogadać o tym to możemy przy piwie a nie na publicznym forum. Tacy z nich ekolodzy a z wyciętymi DPF-ami już też jeżdżą i badania ich auta przechodzą, nie mówiąc już co turasy i handlarze z autami wyczyniają. Zależy od której strony znasz Niemcy bo zawsze są dwie. Koniec OT.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To chyba jeszcze mało we DE widziałeś Sorry za OT.
-
Polecane opony zimowe
tak ale w rozmiarze 195/65/15 conti ts810 -nigdy nie jeździłem w tak komfortowych warunkach zimą jak wtedy na tych gumach ,kupowałem komplet nówek i dzisiaj nie zawahałbym się ich użyć ponownie Też mamy od 2 sezonów w jednym aucie w firmie założone w tym rozmiarze Conti ts 810 i nikt nie narzekał póki co, letnie premium contact2 mam też w B5 i rewelacyjne są.
-
10 rocznica zamachów z 11.09
Akurat piątek dzisiaj, jak znalazł Dziś to też się pisze :drunk: :good:
-
10 rocznica zamachów z 11.09
Coraz lepsze teorie się pojawiają
-
10 rocznica zamachów z 11.09
A internet to nie media? Dlaczego akurat te filimiki pokazują prawdę a inne nie. Chyba nadal nie wyobrażasz sobie skali.
-
10 rocznica zamachów z 11.09
A zdajesz sobie sprawę z tego na jaką skalę tak akcja by musiała być żeby to wszystko zorganizować.
-
10 rocznica zamachów z 11.09
Dlaczego nikt nie uwierzy skoro teraz są ludzie i wierzą lub nie, zaraz by byli chętni żeby opowiedzieć o tym przed kamerą czy nagrać filmik i pokazać go na necie. Zgodzę się tylko z tym że ciężko pewne rzeczy wytłumaczyć i to dowodzi temu że prawda jest nieco inna niż to co pokazują w TV i na necie i i tak jej nigdy nie poznamy.
-
10 rocznica zamachów z 11.09
No i ilu ludzi by trzeba w to zaangażować i zrobić to tak żeby nikt nic nie widział i nie podejrzewał i później nikomu się czasem nie wygadał. Ja dla mnie to wręcz nie wykonalne ale cuda się ponoć zdarzają.
-
B8 TrOOOOp
A dowiadywałeś się co na to ubezpieczyciel w razie jakiejś stłuczki.
-
10 rocznica zamachów z 11.09
A co Ty pewnie wiesz na 100% jak było bo filmik w necie widziałeś i Piotr Kraśko mówił to już musi być prawda Proszę Cię
-
10 rocznica zamachów z 11.09
I jedynie z tym się można w pełni zgodzić a cała reszta to telewizyjna i i internetowa papka którą jeden łyknie a drugi nie i powstają wielkie teorie spiskowe.
-
10 rocznica zamachów z 11.09
No to Ty wytłumacz i powiedz jak było według Ciebie?
-
E 61 530d Mpakiet facelift
No gratki super autko i motor piękny Ale do tego środka to mnie nikt nie przekona
-
10 rocznica zamachów z 11.09
Zamknąć bo wiocha się tu robi a prawdy i tak nikt nigdy nie pozna. Fajnie poczytać jak ktoś na to patrzy i jak kto odbiera to co się stało ale zawsze znajdzie się ktoś komu brakuje argumentów i zaczyna obrażać innych a prawdy i tak nigdy nie poznamy.