Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. NYNA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jak śnieg spadnie w kwietniu to też będzie wina PO? Czy wy naprawdę nie widzicie że kto by nie był przy władzy PO, PIS, SLD czy jeszcze inne oszołomy to i tak cudu nie będzie. Druga sprawa to ilu jest polityków którzy robią coś tylko dla dobra państwa i obywateli, a nie dla własnych czy swoich kolesi interesów i czy ich wogóle interesuje los zwykłego człowieka przecież oni nawet nie wiedzą ile naprawdę ludzie zarabiają, oni wiedzą ile średnia wynosi. Jeszcze parę lat i to wszystko i tak pierd.... i to nie tylko u nas w wielu innych krajach też.
  2. NYNA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Najlepszy wzrost gospodarczy jest wtedy jak się nasz rząd zajmuje czymś innym, jakimiś aferami katastrofami, wtedy gospodarka zostawiona sama sobie rozwija się najlepiej. Poza tym co narzekacie przecież mamy tani kraj wszystko po 5 zł.
  3. Najlepsze jest to że kolega pisze że ma auto od miesiąca a już je tak zachwala, poczekajmy może ze 2-3 lata i wtedy możemy pogadać o usterkowości, jakości itd. Nie wiem co też jest w tym dziwnego że Audi które nowe w salonie kosztuje dużo więcej niż Toyota po 10 latach jest więcej warte?
  4. No wkur...a to strasznie i nie wiadomo od czego to jest, a od paru dni to już jest przegięcie bo wyskakuje co chwile. Dobrze że już mi się umowa kończy.
  5. Ja zawsze do kwietnia czekam aż w nocy i nad ranem będzie na plusie. Dziś nad ranem ślisko było strasznie miejscami także nie ma się co spieszyć bo później blacharza odwiedzać i na nogach chodzić to żadna przyjemność.
  6. Co z tego że historia będzie piękna i auto też jak przy odsprzedaży trzeba się z ceną dopasować do średniej jaka jest na allegro czy otomoto czyli do tych z przebiegami 180000km i z książkami kupowanymi na allegro bo jak cenę wywalisz większą to nawet nikt nie zadzwoni i nie będzie nawet komu pokazać tej pięknej historii i oryginalnych pieczątek w książce. Poza tym to że auto było serwisowane ASO daje tylko potwierdzenie przebiegu chociaż u nas i z tym jest nie do końca bo są tacy co jadą do ASO raz w roku na przegląd a w ciągu roku 3-4 wymiany robią poza ASO a przed wizytą w ASO korekta licznika i auto ma piękną historię co rok przeglądy itd. a w rzeczywistości przejechane 3 razy tyle. No i rzetelność i jakość wykonanych prac w ASO też nie koniecznie jest taka jak powinna, skoro każdy mechanik pracujący w ASO robi to samo po godzinach tylko 2 razy taniej i wszystkie części i oleje ma u siebie dużo taniej. Więc raczej nie kupuje tego tylko komuś się oleju nie wymieni, komuś filtra czy drążka i już są części na fuchę a klient z ASO wyjeżdża z pieczątką zadowolony że ma wszystko super zrobione na ori częściach. Także z tym ASO też nie jest tak kolorowo jak by się mogło wydawać.
  7. To dobry Olej masz A audi "zaleca" to co da więcej
  8. Czy wy czytacie cały wątek czy co drugą wypowiedź. Pisze jak byk, że gość jeździ Clio w dieslu (a nie na żadnym gazie) i dodatkowo na wodzie destylowanej co zmniejsza mu zużycie ropy.
  9. Widzę, że coraz lepsze jaja są na tym forum
  10. Ja już 2 sezony przejeździłem na CONTINENTAL PREMIUM CONTACT 2 i jestem zadowolony. Opona bardzo dobrze trzyma na suchym i na mokrym, jest cicha, ścieralność na normalnym poziomie, spokojnie jeszcze na 2 kolejne sezony będą do jazdy.
  11. Najpierw to jedź do nich pogadaj, powiedz że rozmawiałeś z prawnikiem itd. i jak Ci nie naprawią auta to wzywasz rzeczoznawcę i tyle. Auto i turbinę trzeba jakoś zabezpieczyć żeby nie mogli zatrzeć ewentualnie śladów. Ja bym im tego nie odpuścił na Twoim miejscu.
  12. NYNA odpowiedział(a) na trezor4 temat w 1.9TDI
    No u mnie akurat na FV musiała być (nie ze względu na gwarancję), dlatego trzeba było więcej zapłacić.
  13. NYNA odpowiedział(a) na trezor4 temat w 1.9TDI
    No taniej nie było nikogo w okolicy a drożej i owszem. Dało by radę taniej ale bez FV.
  14. 50 zł ale to było w 2008 roku
  15. U mnie też jest fabryczne i kiedyś aku się rozradował i po włączeniu pytał o kod. W ASO zaczytali mi kod podpinając tylko komp. nie wyciągali radia i niczego nie wylutowywali, a najpierw wogóle próbowali znaleźć kod szukając w bazie po numerze nadwozia ale nie dało rady.
  16. Wiem wiem czytałem na Częstochowskich.
  17. No raczej ewidentna wina warsztatu bo niby czyja. Jak by był luz na wirniku czy cos z nią nie tak to nie powinni jej wogóle czyścić tylko powiedzieć że turbo już umiera i nie ma co czyścić bo nic to nie da albo zrobi się jeszcze gorzej(tak jak się stało teraz). Pierwsze co bym od nich chciał to żeby mi dali tą turbinę, może się będzie dało określić co mogło spowodować awarię.Jak warsztat będzie chciał umyć ręce to rzeczoznawca i do sądu ale myślę że wiedzą że coś spartolili i odpuszczą. Teraz żeby wyjść z twarzą to powinni pokryć koszty regeneracji, wszystko wyczyścić z oleju, zalać nowym i ładnie przeprosić.
  18. NYNA odpowiedział(a) na trezor4 temat w 1.9TDI
    No dosyć się już lało, szczególnie jak był zimny. Koszty tak jak wyżej pisałem: uszczelnienie, czyszczenie, sprawdzenie, ustawienie dawki, mycie silnika 650 zł z fakturą i roczną gwarancją.
  19. NYNA odpowiedział(a) na trezor4 temat w 1.9TDI
    Dzięki, ale już po sprawie. Dałem w piątek do Adamczyka wkońcu auto w sobotę odebrałem i póki co jest git Duża różnica w mocy bo jak ciekło to trochę słabsze auto było, a teraz czuć że trochę jedzie
  20. No to było głównym i jedynym powodem dla którego wziąłem Cyfrę No Polsatu Sport jeszcze nie ma póki co, ale myślę że to kwestia czasu.
  21. No też tak myślę, ale niezmiernie mnie to cieszy bo też mam Cyfrę i czasem tego Polsatu brakowało i nie ze względu na Pierwszą Miłość tylko na siatkówkę, teraz to już raczej Cyfry nikt nie przebije póki co
  22. A nie ma tam czegoś takiego jak Auto szyba w PZU, że płacisz dodatkowo 50 zł i masz szyby ubezpieczone na 2000 zł i jak zgłosisz to nie tracisz żadnych zniżek i szybę możesz sobie za 50 zł raz w roku wymieniać
  23. NYNA odpowiedział(a) na trezor4 temat w 1.9TDI
    No nic to ja też daje pompę na stół póki wyciek jest mały i nie narobił żadnych szkód, nie ma co żałować tych 650 zł ponoć w tym jest kompletna usługa uszczelnienia czyszczenia sprawdzenia i ustawienia pompy więc mam nadzieję że na długi czas zapomnę o tej pompie. Dam chyba do serwisu boscha Adamczyk w Piekarach Śląskich, bo z tymi serwisami co rozmawiałem to Ci wydali mi się najbardziej kompetentni z rozmowy przynajmniej Może ktoś coś u nich robił i się wypowie czy warto?
  24. NYNA odpowiedział(a) na trezor4 temat w 1.9TDI
    Też mi Cieknie z pompy właśnie z dołu, górną uszczelkę już wymieniłem w zeszłym roku a teraz dolna puszcza. Ponoć tak jest jak się jedną nową założy a reszta stara to zaraz te stare nie wytrzymują i z nich zaczyna cieknąć. Wszystko fajnie tylko u nas za wymianę i uszczelnienie pompy i ustawienie dawki życzą sobie od 650 zł do 800 zł a wy tu piszecie ze za 300 czy 400 żeście robili.Gdzie wy takie ceny macie bo ja juz do kliku dzwoniłem i większość chce 650 zł taniej nie było.Macie jakiś namiar na kogoś na Śląsku? Skoro to nie jest taka trudna sprawa a uszczelki grosze kosztują to co tam tyle kosztuje ze 650 zł chcą, może samemu spróbować to wymienić tylko nie wiem jak później z ustawieniem tej pompy.
  25. NYNA odpowiedział(a) na kuredu temat w Inne marki
    To tam wszystko dostaniesz, przesyłkę max 2 dni masz w domu, a nawet jak czegoś nie będziesz pewien czy pasuje do Twojego auta to w uwagach na dole napisz do jakiego modelu i silnika potrzebujesz te części to jak coś źle zamówisz to skorygują przed wysyłką i dostaniesz dobre.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.