Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. Bardzo obiektywny test, szczególnie ta reklama BMW XD na pochylni :gwizdanie:
  2. Mam C6 od jakiegoś czasu.Bateria przy moim użytkowaniu trzyma 3 czasem 4 dni, zależy ile dzwonisz i ile się bawisz, przy navi to szybko pada. Co do wieszania to mi się nie wiesza wcale, ale nie używam nie wiadomo czego i ilu rzeczy na raz i nie mam pootwieranych 20 aplikacji naraz.Navi działa fajnie, przeglądanie sieci też dużo lepiej niż N95 no i pełna klawiatura dużo daje. Też miałem długo N95 i N95 8G i na początku nie mogłem się do C6 przyzwyczaić ten ekran dotykowy itd. ale teraz jak się przestawiłem to naprawdę fajnie to wszystko działa, zobaczymy czy będzie też taka odporna jak N95, narazie z 5 razy glebę zaliczyła i póki co działa
  3. Przeczytaj z 5 razy to może zrozumiesz bo czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną. Szkoda robić OT dlatego kończę dyskusję.
  4. Moja wypowiedz dotyczyła tematu zabrania prawa jazdy i policjantów którzy w tym uczestniczyli, czytaj ze zrozumieniem a nie wklejasz słowa wyrwane z kontekstu i myślisz że zabłyśniesz. Nie bałeś się użyć taki słów
  5. Bo jak ktoś ma procedury zamiast mózgu to inaczej go nazwać nie można. Oby jak najmniej na drogach takich służbistów którzy zakładając mundur uczciwość i przyzwoitość zamieniają na procedury.
  6. Widzę że fantazja ułańska Tylko jak te fantazje mają się do rzeczywistości, bo chyba jak by ktoś był pod wpływem i miał 0.22 to za 15 też by coś wykazało a nie 0.00 Tak poza tym to temat nie jest o Policji tylko o zabraniu prawa jazdy więc po co wogóle ten poemat skoro nie jest na temat.
  7. Fakty kolego są takie że badali go 3 razy i tylko za 1 razem coś wyszło a 2 kolejne badania wykazały 0.00 więc kto był pod wpływem, chyba Ci "Policjanci". Przepisy, a co to za przepisy które uznają tylko pierwsze badanie a następnych juz nie, choćby nawet 100 następnych pokazało inaczej. Bardzo łatwo mogli sprawdzić czy faktycznie coś pił jadąc na krew skoro urządzenie pokazuje raz tak raz tak, ale to im nie było na rękę bo dobrze wiedzieli i widzieli że gość jest trzeźwy i musieli by go puścić, a to chyba o to chodzi żeby wyłapać tych nietrzeźwych, a nie tych nie świadomych którzy nie wiedzą jak łatwo można dać się wrobić. Jakim trzeba być człowiekiem żeby coś takiego robić, faktycznie prawdą jest, że nieźle trzeba mieć psyche zrytą żeby w Policji pracować.
  8. A idąc twoim tokiem "myślenia" można zabierać prawo jazdy trzeźwym za jazdę pod wpływem i nie ma w tym nic dziwnego, to Ci gratuluje Dobrze wiedzieli że gość jest trzeźwy bo pokazał to 2 i 3 pomiar ale ważniejsze są statystyki i to żeby sie wykazać, po prostu żenada i na takich sk........ idą nasze podatki.
  9. No to teraz trza się o 1 000 000 postarać
  10. Jeżeli wszystkie inne oprócz Pirelli to cuda to ok.
  11. Chodzi ogólnie o rozmiar bo z tego co kojarzę to kolega nie pisał że muszą być Pirelli tylko pytał o Vredestein Ultrac Sessanta lub jakieś inne które można kupić w cenie około 700 zł, a o Pirelli pisał że ma teraz
  12. Zobacz tutaj bo mają teraz Brigestone w dobrych pieniądzach w tym rozmiarze. http://www.opony.com/szukaj-opon/osobowe-235-35-r19 Bo ogólnie to 18 w tym rozmiarze są droższe o tych 19 http://www.opony.com/szukaj-opon/osobowe-245-40-r18
  13. Pewnie książka serwisowa była robiona już w Polsce więc sprawdź lepiej w ASO historię serwisową i przebieg
  14. Byłeś tym autem w ASO na sprawdzeniu stanu i potwierdzeniu wpisów w bazie z książką? Bo coś nie ciekawie ta Twoja wlepka wygląda a historię o chipie na 233 to bym między bajki wsadził, chyba że masz wykres. Wogóle podejrzane auto jak dla mnie i z wyglądu i z wlepki którą pokazałeś.
  15. Wymiana max co 15 tys.km, a olej to chyba mogłeś zalać lepszy od Castrola a nie gorszy
  16. Chyba nie masz takiego zabezpieczenia raczej.
  17. Może jedź do jakiegoś mechanika i niech Ci sprawdzi to auto dokładnie bo to raczej nie jest normalne, a kontrolka Airbagu nie powinna się palić, a co do tego mają mieć otwarte drzwi to już wogóle nie wiem.
  18. Gdzie wy w zimę przeważnie jeździcie po suchej drodze??? Chyba nie w Polsce Najczęściej to się jeździ po błocie pośniegowym a jak już to rozjeździmy to jest jazda w większości po mokrej drodze, ogólnie to nie pamiętam kiedy ostatnio po suchym asfalcie jechałem i się raczej nie zapowiada żebym w najbliższym czasie miał jeździć, chyba że do DE pojadę
  19. Nie musisz szukać w swoim mieście wcale rzeczoznawcy.Mi wycenę robiła arielka chodź jest z innego miasta, przesłałem jej tylko zdjęcia auta i ten zaniżony kosztorys z PZU a ona już resztę zrobiła i odesłała mi wszystko łącznie z fakturą za wycenę za którą PZU też musi zapłacić i tylko zaniosłem to wszystko do PZU.
  20. A czemu nie możesz wlać porządnego full syntetyka tylko szukasz półsyntetyka który ma temp. krzepnięcia jak syntetyk? Lej syntetyka i nie kombinuj z półśrodkami.
  21. Jeżeli ma być zarejestrowane w PL to raczej akcyzę będzie musiała zapłacić 3,1% do poj.2.0 a 18,6% powyżej 2.0, więc w tym przypadku akcyza będzie niska. Nie wiem jak jest z darowiznami teraz, ale kiedyś się dowiadywałem to było więcej zamoty niż jak by komuś sprzedać za 1 zł, więc chyba normalnie umowę kupna na nią musisz napisać i wszystkie formalność jak od sprowadzonego auta trzeba będzie załatwić około 1200 zł z zarejestrowaniem. http://www.v10.pl/prawo/Sprowadzanie,samochodu,z,Niemiec,-,procedura,200.html Coś tam teraz czytałem że te 500 zł recyklingu mają znieść ale nie wiem dokładnie kiedy więc może warto się wstrzymać trochę. http://motoryzacja.wnp.pl/zniknie-oplata-recyklingowa,125269_1_0_0.html
  22. W Częstochowie podobnie i do tego jeszcze ogrzewanie wysiadło w nocy i w robocie trza marznąć przy kompie.
  23. Nie no za 40 tys to raczej nie będzie dobre auto.
  24. NYNA odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    U mnie też się klapy nie da otworzyć bo jest tak zasyfiony ten zamek w środku że już nawet kluczyk cały nie wchodzi.Ogólnie to często się tak zdarza jak się tego zamka nie używa, bo w innym aucie które mamy od nowości po jakiś 2 latach też się już nie dało otworzyć bagażnika z kluczyka.
  25. No to przejedź z 5 km i jak Ci temp. dojdzie do 90 to odrazu się zatrzymaj i daj na HI i dmuchawę włącz i zobaczysz czy Ci nie spadnie trochę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.