Treść opublikowana przez NYNA
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Bardzo obiektywny test, szczególnie ta reklama BMW XD na pochylni :gwizdanie:
-
NOKIA C6 vs E72 - którą wybrać?
Mam C6 od jakiegoś czasu.Bateria przy moim użytkowaniu trzyma 3 czasem 4 dni, zależy ile dzwonisz i ile się bawisz, przy navi to szybko pada. Co do wieszania to mi się nie wiesza wcale, ale nie używam nie wiadomo czego i ilu rzeczy na raz i nie mam pootwieranych 20 aplikacji naraz.Navi działa fajnie, przeglądanie sieci też dużo lepiej niż N95 no i pełna klawiatura dużo daje. Też miałem długo N95 i N95 8G i na początku nie mogłem się do C6 przyzwyczaić ten ekran dotykowy itd. ale teraz jak się przestawiłem to naprawdę fajnie to wszystko działa, zobaczymy czy będzie też taka odporna jak N95, narazie z 5 razy glebę zaliczyła i póki co działa
-
Zabrali prawko... bo tak.
Przeczytaj z 5 razy to może zrozumiesz bo czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną. Szkoda robić OT dlatego kończę dyskusję.
-
Zabrali prawko... bo tak.
Moja wypowiedz dotyczyła tematu zabrania prawa jazdy i policjantów którzy w tym uczestniczyli, czytaj ze zrozumieniem a nie wklejasz słowa wyrwane z kontekstu i myślisz że zabłyśniesz. Nie bałeś się użyć taki słów
-
Zabrali prawko... bo tak.
Bo jak ktoś ma procedury zamiast mózgu to inaczej go nazwać nie można. Oby jak najmniej na drogach takich służbistów którzy zakładając mundur uczciwość i przyzwoitość zamieniają na procedury.
-
Zabrali prawko... bo tak.
Widzę że fantazja ułańska Tylko jak te fantazje mają się do rzeczywistości, bo chyba jak by ktoś był pod wpływem i miał 0.22 to za 15 też by coś wykazało a nie 0.00 Tak poza tym to temat nie jest o Policji tylko o zabraniu prawa jazdy więc po co wogóle ten poemat skoro nie jest na temat.
-
Zabrali prawko... bo tak.
Fakty kolego są takie że badali go 3 razy i tylko za 1 razem coś wyszło a 2 kolejne badania wykazały 0.00 więc kto był pod wpływem, chyba Ci "Policjanci". Przepisy, a co to za przepisy które uznają tylko pierwsze badanie a następnych juz nie, choćby nawet 100 następnych pokazało inaczej. Bardzo łatwo mogli sprawdzić czy faktycznie coś pił jadąc na krew skoro urządzenie pokazuje raz tak raz tak, ale to im nie było na rękę bo dobrze wiedzieli i widzieli że gość jest trzeźwy i musieli by go puścić, a to chyba o to chodzi żeby wyłapać tych nietrzeźwych, a nie tych nie świadomych którzy nie wiedzą jak łatwo można dać się wrobić. Jakim trzeba być człowiekiem żeby coś takiego robić, faktycznie prawdą jest, że nieźle trzeba mieć psyche zrytą żeby w Policji pracować.
-
Zabrali prawko... bo tak.
A idąc twoim tokiem "myślenia" można zabierać prawo jazdy trzeźwym za jazdę pod wpływem i nie ma w tym nic dziwnego, to Ci gratuluje Dobrze wiedzieli że gość jest trzeźwy bo pokazał to 2 i 3 pomiar ale ważniejsze są statystyki i to żeby sie wykazać, po prostu żenada i na takich sk........ idą nasze podatki.
-
100 000 wątek
No to teraz trza się o 1 000 000 postarać
-
Polecane opony letnie
Jeżeli wszystkie inne oprócz Pirelli to cuda to ok.
-
Polecane opony letnie
Chodzi ogólnie o rozmiar bo z tego co kojarzę to kolega nie pisał że muszą być Pirelli tylko pytał o Vredestein Ultrac Sessanta lub jakieś inne które można kupić w cenie około 700 zł, a o Pirelli pisał że ma teraz
-
Polecane opony letnie
Zobacz tutaj bo mają teraz Brigestone w dobrych pieniądzach w tym rozmiarze. http://www.opony.com/szukaj-opon/osobowe-235-35-r19 Bo ogólnie to 18 w tym rozmiarze są droższe o tych 19 http://www.opony.com/szukaj-opon/osobowe-245-40-r18
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Pewnie książka serwisowa była robiona już w Polsce więc sprawdź lepiej w ASO historię serwisową i przebieg
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Byłeś tym autem w ASO na sprawdzeniu stanu i potwierdzeniu wpisów w bazie z książką? Bo coś nie ciekawie ta Twoja wlepka wygląda a historię o chipie na 233 to bym między bajki wsadził, chyba że masz wykres. Wogóle podejrzane auto jak dla mnie i z wyglądu i z wlepki którą pokazałeś.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Wymiana max co 15 tys.km, a olej to chyba mogłeś zalać lepszy od Castrola a nie gorszy
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
Chyba nie masz takiego zabezpieczenia raczej.
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
Może jedź do jakiegoś mechanika i niech Ci sprawdzi to auto dokładnie bo to raczej nie jest normalne, a kontrolka Airbagu nie powinna się palić, a co do tego mają mieć otwarte drzwi to już wogóle nie wiem.
-
Polecane opony zimowe
Gdzie wy w zimę przeważnie jeździcie po suchej drodze??? Chyba nie w Polsce Najczęściej to się jeździ po błocie pośniegowym a jak już to rozjeździmy to jest jazda w większości po mokrej drodze, ogólnie to nie pamiętam kiedy ostatnio po suchym asfalcie jechałem i się raczej nie zapowiada żebym w najbliższym czasie miał jeździć, chyba że do DE pojadę
-
[ALL B5] Stłuczka nie z mojej winy, pytania o odszkodowania, części, naprawy,itp
Nie musisz szukać w swoim mieście wcale rzeczoznawcy.Mi wycenę robiła arielka chodź jest z innego miasta, przesłałem jej tylko zdjęcia auta i ten zaniżony kosztorys z PZU a ona już resztę zrobiła i odesłała mi wszystko łącznie z fakturą za wycenę za którą PZU też musi zapłacić i tylko zaniosłem to wszystko do PZU.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A czemu nie możesz wlać porządnego full syntetyka tylko szukasz półsyntetyka który ma temp. krzepnięcia jak syntetyk? Lej syntetyka i nie kombinuj z półśrodkami.
-
[ALL] Darowizna a akcyza
Jeżeli ma być zarejestrowane w PL to raczej akcyzę będzie musiała zapłacić 3,1% do poj.2.0 a 18,6% powyżej 2.0, więc w tym przypadku akcyza będzie niska. Nie wiem jak jest z darowiznami teraz, ale kiedyś się dowiadywałem to było więcej zamoty niż jak by komuś sprzedać za 1 zł, więc chyba normalnie umowę kupna na nią musisz napisać i wszystkie formalność jak od sprowadzonego auta trzeba będzie załatwić około 1200 zł z zarejestrowaniem. http://www.v10.pl/prawo/Sprowadzanie,samochodu,z,Niemiec,-,procedura,200.html Coś tam teraz czytałem że te 500 zł recyklingu mają znieść ale nie wiem dokładnie kiedy więc może warto się wstrzymać trochę. http://motoryzacja.wnp.pl/zniknie-oplata-recyklingowa,125269_1_0_0.html
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
W Częstochowie podobnie i do tego jeszcze ogrzewanie wysiadło w nocy i w robocie trza marznąć przy kompie.
-
[ALL B7] Silniki 2.7TDI 3.0TDI
Nie no za 40 tys to raczej nie będzie dobre auto.
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
U mnie też się klapy nie da otworzyć bo jest tak zasyfiony ten zamek w środku że już nawet kluczyk cały nie wchodzi.Ogólnie to często się tak zdarza jak się tego zamka nie używa, bo w innym aucie które mamy od nowości po jakiś 2 latach też się już nie dało otworzyć bagażnika z kluczyka.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
No to przejedź z 5 km i jak Ci temp. dojdzie do 90 to odrazu się zatrzymaj i daj na HI i dmuchawę włącz i zobaczysz czy Ci nie spadnie trochę.