Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. Właśnie mi się w T5 2.5 TDI przy 260 tys.km wałki wytarły i wiadomo że to norma ale jednak parę tysi będzie trzeba wydać. Owszem silniczek fajny jazda nim to przyjemność ale patrząc z perspektywy człowieka u którego auta harują non stop i robią 60-80 tys. km rocznie to 2.5 trochę drogie jest w utrzymaniu w porównaniu do 1.9 nawet dużo droższe a porównując do innych dostawczaków np: Transit 2.0 lub 2.2 też wypada blado.Po prostu to nie jest silnik stworzony do tłuczenia grubych kilometrów.
  2. To czemu odrazu do Witka nie pojechałeś przecież nie masz daleko a miał byś program profi zrobiony.
  3. Rainbow
  4. No i cena tego grupowego była ustalana w marcu i obejmuje tych co się wtedy wpisali na listę a jaka będzie w następnym grupowym o ile wogóle będzie to już musisz się samego Witka pytać. Na ten grupowy lista jest zamknięta.
  5. Znaczy że odczytują Ci kod z Twojego radia
  6. Ale głownie stoją przy wjazdach na Autostrady i z daleka patrzą kto nie ma winiety na szybie i tylko tych głownie zatrzymują a tak żeby stali i łapali za prędkość to się nie spotkałem.
  7. W Austrii i Słowenii teraz często stoją ale przede wszystkim wypatrują czy winiety na szyby ponaklejane.
  8. Też mam z tym problem jak jadę powyżej 120 to szumi i już nawet uszczelkę wymieniłem ale nie pomogło więc to coś z tą ramka jest bo wystarczy że jednym palcem ją pociągnę do siebie to przestaje ale nie wiem jak ją dociągnąć bo drzwi są prosto i równo wszystko jest i boję się że jak zacznę kombinować to dopiero mi będą odstawać od reszty. Może ktoś to już zwalczył to niech się podzieli jak to zrobić żeby było dobrze.
  9. A druga sprawa to bardzo często zdarzają się podróbki Lem-a na allegro w rewelacyjnie niskich cenach taniej nawet niż u producenta :gwizdanie:
  10. Pod warunkiem że Niemcy zagrają tak jak z Serbią a Hiszpania tak jak z Polską
  11. Ja myślę że jednak kanarki w finale i mam nadzieję że z Argentyną
  12. NYNA odpowiedział(a) na TOMWOJ76 temat w 1.9TDI
    No to trzeba sprawdzić z kąd cieknie bo od samego oleju nie zaczęło na pewno cieknąć.U mnie np. taka rurka plastikowa od odmy była lekko pęknięta w miejscu w którym jest przykręcana do głowicy i też ciekło a nie było widać z kąd a dopiero teraz przy rozbieraniu przodu do rozrządu można to było zobaczyć, rurka 100 zł w ASO i po problemie. Więc nie kombinuj z olejem tylko szukaj przyczyny wycieku.
  13. NYNA odpowiedział(a) na TOMWOJ76 temat w 1.9TDI
    To normalne zużycie można powiedzieć a wycieków żadnych nie ma, silnik suchutki od dołu?
  14. Raczej ciężko im będzie ale wszystko jest możliwe.
  15. Dokładnie już wcześniej miałem w tamtym temacie to napisać. Co tu k....a jakieś króliki doświadczalne sobie z kolegów z forum robisz.
  16. Normalnie jak by mi to ktoś opowiedział to bym nie uwierzył To tylko w naszym p..... kraju takie coś jest możliwe po prostu brak słów
  17. No u mnie też tak było pękł mi wąż(jedyne 210 zł w ASO) gdzieś tam przy głowicy i płyn spier... ale żeby tam dojść to masakra a że za 10 tys i tak miałem rozrząd robić to mówię przód zrzucamy i wszystko się przy okazji zrobi i też tak się pozbierało a to to a to tamto a na koniec jeszcze mi ciekło z uszczelniacza pomiędzy skrzynią a silnikiem więc myślę jak robić to wszystko i skrzynia out bo inaczej nie ma jak tego wymienić to jak już skrzynia wyjeta to i sprzęgło by trza bo jedna robota a miałem je jeszcze od nowości i jak już byłem na programie u Witka to musiał niutona dać mniej bo się ślizgało więc pewnie by niedługo padło.Więc też troszkę mi się tego nazbierało
  18. Myślę że lepiej wymienić 140 zł więcej do ceny rozrządu to nie dużo a jak już wymieniać to wszystko i mieć przez 90 tys. km spokój.
  19. Ja przy rozrządzie wymieniałem właśnie to koło zębate na na wale korbowym 028 105 263 D cena w ASO coś koło 140 zł
  20. Najpierw to zobacz czy przecieka a nie już proszki chcesz sypać poza tym proszkiem to można tylko cały układ zasyfić a cieknąć będzie dalej.
  21. Przejedz jeszcze te 5 tys. km do wymiany i wymień. Co do Castrola i głośnej pracy silnika to polecam tym co na nim jeżdżą na próbę zalać jakimś innym dobrym full syntetykiem a różnica w pracy silnika(oczywiście na +) będzie zauważalna zaraz po pierwszym odpaleniu. Castrol to chyba naprawdę tylko marketing i reklama bo reszta to
  22. W sumie to dobrze by było najpierw podmienić na próbę sprężarke i zobaczyć czy nadal będzie problem bo bez sensu w ciemno kupować sprężarkę a jak się okaże że to coś innego?
  23. Jak na każdych mistrzostwach wygrywają a jednak nie do końca
  24. A to nie robią Ci tego w ramach gwarancji? Przecież Ty oddałeś auto do naprawy skoro naprawili i znowu się zepsuło to znaczy że nie naprawili tego co trzeba i jak trzeba. I co teraz Tobie każą szukać przyczyny :gwizdanie:
  25. A dobrze Ci wyważycli te koła po zmianie na letnie bo to pierwsza rzecz jaką bym sprawdził no i oczywiście ciśnienie też czy jest dobre we wszystkich kołach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.