Treść opublikowana przez NYNA
-
[ALL B5] Zmiana silnika 1.9 Tdi na 2.5 Tdi V6
Właśnie mi się w T5 2.5 TDI przy 260 tys.km wałki wytarły i wiadomo że to norma ale jednak parę tysi będzie trzeba wydać. Owszem silniczek fajny jazda nim to przyjemność ale patrząc z perspektywy człowieka u którego auta harują non stop i robią 60-80 tys. km rocznie to 2.5 trochę drogie jest w utrzymaniu w porównaniu do 1.9 nawet dużo droższe a porównując do innych dostawczaków np: Transit 2.0 lub 2.2 też wypada blado.Po prostu to nie jest silnik stworzony do tłuczenia grubych kilometrów.
-
[B5 AHH] 1,9 TDI AHH + wtryski AFN
To czemu odrazu do Witka nie pojechałeś przecież nie masz daleko a miał byś program profi zrobiony.
-
Jaki dobry odkurzacz ?
Rainbow
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
No i cena tego grupowego była ustalana w marcu i obejmuje tych co się wtedy wpisali na listę a jaka będzie w następnym grupowym o ile wogóle będzie to już musisz się samego Witka pytać. Na ten grupowy lista jest zamknięta.
-
[ALL] Radio Concert by Blaupunkt - brak kodu - pomożecie??
Znaczy że odczytują Ci kod z Twojego radia
-
Wakacje w Chorwacji
Ale głownie stoją przy wjazdach na Autostrady i z daleka patrzą kto nie ma winiety na szybie i tylko tych głownie zatrzymują a tak żeby stali i łapali za prędkość to się nie spotkałem.
-
Wakacje w Chorwacji
W Austrii i Słowenii teraz często stoją ale przede wszystkim wypatrują czy winiety na szyby ponaklejane.
-
[ALL B5] Uszczelka dzwi. Czy do wymiany?
Też mam z tym problem jak jadę powyżej 120 to szumi i już nawet uszczelkę wymieniłem ale nie pomogło więc to coś z tą ramka jest bo wystarczy że jednym palcem ją pociągnę do siebie to przestaje ale nie wiem jak ją dociągnąć bo drzwi są prosto i równo wszystko jest i boję się że jak zacznę kombinować to dopiero mi będą odstawać od reszty. Może ktoś to już zwalczył to niech się podzieli jak to zrobić żeby było dobrze.
-
[ALL] Audi słabe zawieszenie - Mit czy Prawda?
A druga sprawa to bardzo często zdarzają się podróbki Lem-a na allegro w rewelacyjnie niskich cenach taniej nawet niż u producenta :gwizdanie:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Pod warunkiem że Niemcy zagrają tak jak z Serbią a Hiszpania tak jak z Polską
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Ja myślę że jednak kanarki w finale i mam nadzieję że z Argentyną
-
[B5 AFN] Bierze olej
No to trzeba sprawdzić z kąd cieknie bo od samego oleju nie zaczęło na pewno cieknąć.U mnie np. taka rurka plastikowa od odmy była lekko pęknięta w miejscu w którym jest przykręcana do głowicy i też ciekło a nie było widać z kąd a dopiero teraz przy rozbieraniu przodu do rozrządu można to było zobaczyć, rurka 100 zł w ASO i po problemie. Więc nie kombinuj z olejem tylko szukaj przyczyny wycieku.
-
[B5 AFN] Bierze olej
To normalne zużycie można powiedzieć a wycieków żadnych nie ma, silnik suchutki od dołu?
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Raczej ciężko im będzie ale wszystko jest możliwe.
-
STEREOTYPY które was denerwują???
Dokładnie już wcześniej miałem w tamtym temacie to napisać. Co tu k....a jakieś króliki doświadczalne sobie z kolegów z forum robisz.
-
[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI
Normalnie jak by mi to ktoś opowiedział to bym nie uwierzył To tylko w naszym p..... kraju takie coś jest możliwe po prostu brak słów
-
[B5 AFN] Wymiana rozrządu a ... zębatka wałka rozrządu
No u mnie też tak było pękł mi wąż(jedyne 210 zł w ASO) gdzieś tam przy głowicy i płyn spier... ale żeby tam dojść to masakra a że za 10 tys i tak miałem rozrząd robić to mówię przód zrzucamy i wszystko się przy okazji zrobi i też tak się pozbierało a to to a to tamto a na koniec jeszcze mi ciekło z uszczelniacza pomiędzy skrzynią a silnikiem więc myślę jak robić to wszystko i skrzynia out bo inaczej nie ma jak tego wymienić to jak już skrzynia wyjeta to i sprzęgło by trza bo jedna robota a miałem je jeszcze od nowości i jak już byłem na programie u Witka to musiał niutona dać mniej bo się ślizgało więc pewnie by niedługo padło.Więc też troszkę mi się tego nazbierało
-
[B5 AFN] Wymiana rozrządu a ... zębatka wałka rozrządu
Myślę że lepiej wymienić 140 zł więcej do ceny rozrządu to nie dużo a jak już wymieniać to wszystko i mieć przez 90 tys. km spokój.
-
[B5 AFN] Wymiana rozrządu a ... zębatka wałka rozrządu
Ja przy rozrządzie wymieniałem właśnie to koło zębate na na wale korbowym 028 105 263 D cena w ASO coś koło 140 zł
-
[ALL B5] Obcięta rura od nagrzewnicy,brak ogrzewania!
Najpierw to zobacz czy przecieka a nie już proszki chcesz sypać poza tym proszkiem to można tylko cały układ zasyfić a cieknąć będzie dalej.
-
[B7 BRD] Wlałem 505.01 Castrol a mam DPF zmienić na 507 czy nie (przejechałem 10 tys.)??
Przejedz jeszcze te 5 tys. km do wymiany i wymień. Co do Castrola i głośnej pracy silnika to polecam tym co na nim jeżdżą na próbę zalać jakimś innym dobrym full syntetykiem a różnica w pracy silnika(oczywiście na +) będzie zauważalna zaraz po pierwszym odpaleniu. Castrol to chyba naprawdę tylko marketing i reklama bo reszta to
-
[B6 AVF] Jaka może być przyczyna ukręcania sprzęgiełka??
W sumie to dobrze by było najpierw podmienić na próbę sprężarke i zobaczyć czy nadal będzie problem bo bez sensu w ciemno kupować sprężarkę a jak się okaże że to coś innego?
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Jak na każdych mistrzostwach wygrywają a jednak nie do końca
-
[B6 AVF] Jaka może być przyczyna ukręcania sprzęgiełka??
A to nie robią Ci tego w ramach gwarancji? Przecież Ty oddałeś auto do naprawy skoro naprawili i znowu się zepsuło to znaczy że nie naprawili tego co trzeba i jak trzeba. I co teraz Tobie każą szukać przyczyny :gwizdanie:
-
[ALL B6] Trzęsie kierownicą przy prędkości 80-90kmh
A dobrze Ci wyważycli te koła po zmianie na letnie bo to pierwsza rzecz jaką bym sprawdził no i oczywiście ciśnienie też czy jest dobre we wszystkich kołach.