Treść opublikowana przez NYNA
-
Fotoradary za granicą
Dokładnie tak jest przeważnie że nic nie przysyłają do domu tylko jak Cię kiedyś zatrzymają do kontroli to już cie nie puszczą dopóki nie zapłacisz.
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Jak możesz to napisz co trzeba zrobić,co kupić i gdzie najlepiej żeby zrobić przeróbkę z 1 din i jakie mniej więcej koszty wyszły.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No to ja bym mu kazał ten olej spuścić skoro sobie życzyłem inny to po pierwsze.Po drugie co z niego za mechanik skoro do auta z turbiną poleca olej mineralny. Zalej go pełnym syntetykiem koniecznie spełniającym normy dla pompowrtysków 505.01 lub 506.01 lub 507.00 może być Mobil lub Motul, ewentualnie Castrol(chociaż dla mnie to nie jest dobry olej)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No bo jak przeszedłeś z pełnego syntetyka na mineralny to co się dziwisz że jest głosniej nie mówiąc o turbinie jak na nią wpływa olej mineralny Pogratulować mechanika jak bym już do niego nie jeździ To że jest dopuszczony i posiada odpowiednią normę nie znaczy że jest tak samo dobry jak inny wtedy jaki był by sens lania pełnego syntetyka skoro można zalać sporo tańszym mineralnym bo też go producent dopuszcza.
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
He He no wiem właśnie że jak złapie to po rolecie może być Dzięki bardzo za info muszę przemyśleć sprawę a najpierw spróbować dostać te rolety do avanta w dobrej cenie bo ASO trochę drogawe.
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
No właśnie też mam srebrne auto i nie wiem czy ściema samego tyłu będzie dobrze wyglądała a znowu zależy mi żeby dobrze chroniło od słońca.Zastanawiam się też czy mi mój mały pasażer swoimi zgrabnymi rączkami zaraz tej rolety na siłę nie zdemontuje.
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
Fajne te roletki i kurcze teraz nie wiem czy polować na nie czy ściema szyb będzie lepsza? Już byłem prawie zdecydowany na szyby bo też mam 10 miesięcznego pasażera na pokładzie i w taką pogodę słońce mu daje popalić a te wszystkie przyklejane dziadostwa nie dość że całej szyby nie zasłaniają to wyglądają średnio i się ciągle odklejają. Pytanie do tych co już mają zamontowane czy faktycznie ta roletka dobrze chroni przed słońcem???
-
[B6 AVB] Klepie po odpaleniu na zimno
2 lata to chyba nie jest z dnia na dzień tym bardziej że trwa to teraz 4 sekundy a wy się doszukujecie nie wiadomo czego.
-
[B6 AVB] Klepie po odpaleniu na zimno
A dziury też się porobią??? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jak dodać pilot do auta bez pilota?
W aucie w którym fabrycznie nie było otwierania z pilota pompka raczej nie będzie miała sterowania falami radiowymi więc trzeba kupić odpowiednią pompkę która będzie to posiada, później kupujemy pilot kluczyk scyzoryk też o odpowiednich numerach, a nie pierwszy lepszy bo nie każdy z daną pompką działa.Polecam gościa ze Starego Sącza który od lat się tym zajmuje i wie co do czego ma być żeby działało, sprzedaje też pompki na allegro ale nicka nie pamiętam.Mnie przesłał pompkę z zaprogramowanym pilotem tylko przełożyłem do auta(2 minuty roboty) i wszytko działa, kluczyk mam oryginalny scyzoryk wszystko ori. Dla zainteresowanych podaję numer do niego na pewno pomoże: 505-041-881
-
[B5 AFN] Dlaczego banany najszybciej padają -czy czas na lemforder?
No mnie się jeszcze w IC podróbek nie udało kupić dlatego nic i nikt nie jest w stanie mnie przekonać do kupna tańszego zawieszenia no chyba że zobaczę na własne oczy że wytrzymało tyle co mój Lem to się wtedy będę zastanawiał a jak narazie to nie ma czego porównywać.
-
[B5 AFN] Dlaczego banany najszybciej padają -czy czas na lemforder?
No ja nie mam na takie zabawy czasu dlatego wole wymienić raz i mam spokój ale jak kto woli.
-
Dobrzy chiptunerzy
Jak chcesz mieć taniej to się zapisz na grupowe i wtedy cena jest niższa proste.
-
[B7 BPW] Wymiana Filtra powietrza przy przeglądzie w ASO Pytanie
Od zawsze wymieniałem filtr powietrza razem z olejem i jeszcze nigdy nie widziałem żeby po wyjęciu był czysty no ale jak ktoś woli zaoszczędzić 30 czy 50 zł to jego sprawa bo przecież jeszcze taki brudny nie jest to się do następnej wymiany przejeździ, oleju "pełnego syntetyka" też lepiej nie lać bo się silnik rozszczelni
-
[B5 AFN] Dlaczego banany najszybciej padają -czy czas na lemforder?
Dziwne że ja jakoś na Lem-ach przejechałem już 70 tys. km odkąd kupiłem auto a ile jeździło w DE na nich to nie wiem i wymieniłem w zeszłym roku tylko górę i 2 końcówki drążków kierowniczych bo reszta była ok i tak jest do dziś.Więc proszę nie piszcie głupot i nie porównujcie porządnego zwieszenia do jakiegoś MASTER SPORT bo raczej nie ma czego porównywać.Więc co wychodzi taniej wymieniać 2 lub 3 razy tańsze zawieszenie czy zrobić raz ale porządnie i mieć spokój na parę lat.Co do podróbek Lem-a to oczywiście że są ale jak ktoś myśli że trafił okazję bo kupił zestaw za 1000 zł i jeszcze wierzy że to oryginał to o czym my tu mówimy.Nie ma problemu żeby kupić oryginał np: w Inter-carsie czy u kolegi z forum TOM77 tylko trzeba zapłacić trochę więcej ale ma się pewność że to oryginał.
-
[B5 AFN] Dlaczego banany najszybciej padają -czy czas na lemforder?
Tu masz wszystko opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/all_ranking_wahaczy-t11963.0.html;msg146097#msg146097 I nie kupuj podejrzanie tanich lem-ów z allegro bo też będą podróby i później tylko będziesz narzekał że LEM jest do d*py bo Ci po 20 tys. km padło zawieszenie. Poczytaj kilka ostatnich stron tego wątku co Ci podałem.
-
Prośba o oddanie głosu. Ważna sprawa :)
poszło
-
Ceny paliwa marzec 2026
W ciągu wczorajszego dnia cena ON na Neste nagle z 4,18 zmieniła się na 4,35 i nie było między czasie żadnej dostawy paliwa na Lukoilu to samo rano było 4,20 a w południe już 4,37.Jak w tym kraju ma być dobrze i ludzie mają nie kombinować jak pierwszym i największym złodziejem jest państwo.
-
[B7 BPW] Wymiana Filtra powietrza przy przeglądzie w ASO Pytanie
Na fakturze też powinienieś mieć wyszczególnione ile czego i co było robione, wymieniane i w jakich cenach ale najlepiej sprawdź sam czy filtr jest nowy czysty.
-
[ALL B5] Tylna wycieraczka - problem tylko przy stałej pracy
Tak. Zrób najpierw to co najprostsze a nie odrazu chcesz silniczek kupować za 200 zł jak nie masz pewności że to on jest wadliwy.
-
[ALL B5] Tylna wycieraczka - problem tylko przy stałej pracy
U mnie pomogło czyszczenie i smarowanie i jest
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
A jeżeli myślisz że ori samopoziomowanie zadziała odrazu po wjechaniu w każdą dziurę to się zastanów jak szybka reakcja by to musiała być, system by już musiał zacząć działać chwilę przed wjechaniem w dziurę.
-
[ALL B5] Czym różni się AHH 90KM od 110 KM ?
Jak chcesz później coś modzić to AHH bo masz w gratisie już pompę 11 i potencjał jest duży, zmieniasz wtryski na 216 robisz soft i masz około 140-150 KM a jak wsadzisz większe turbo to może być i 170-180 KM
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Właśnie Tobie nic ale ktoś to auto kupi od Ciebie i też by może chciał następne 150 tys. km przejechać w miarę bezproblemowo.Jak auto jest nowe to choć byś lał lotosa minerala to 150 tys. przejedziesz tylko co potem. Widziałeś silniki aut które przyjeżdżają z DE z przebiegami 200 i więcej które miały olej wymieniany co 30 tys. i przeważnie był to Castrol? Jak będziesz miał okazję widzieć taki silnik rozebrany to zobaczysz ile może tam być syfu.
-
[All] Jaki smar do śrub?
Lepiej sprawdź co jakiś czas czy Ci się czasem śruby nie odkręcają.