Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. www.mrmotors.pl nick z forum juz znasz Jak każdy
  2. Najlepiej daj jakiś termin np. do końca lutego i zamykamy listę.
  3. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_19_tdi_brb_bez_dpfa-t116008.0.html;msg1375120#msg1375120
  4. Możecie mnie też dopisać, termin marzec-kwiecień bez różnicy raczej
  5. NYNA odpowiedział(a) na ppaziuu temat w Audi A4 B5
    Taki: http://www.allegro.pl/item903227447_termostat_audi_seat_skoda_volkswagen_orginal.html Jest 10000 tematów na forum o termostatach także użyj szukajki i wszystko znajdziesz. Termostat w ASO kosztuje około 100 zł plus oring uszczelniający trzeba kupić za około 4 zł.
  6. NYNA odpowiedział(a) na ppaziuu temat w Audi A4 B5
    Tu masz opis: http://www.a4-klub.pl/smf/ahh1zafnavgajmanbatj_wymiana_termostatu_fotostory-t4521.0.html;msg60098#msg60098 Termostat kup w ASO Ori.
  7. Czasem jak się zapali kontrolka to jest już za późno, a nawet jeśli to jak będziesz jechał powiedzmy 100 km/h i zapali Ci się kontrolka to odrazu zgasisz silnik? Żeby zdjąć miskę to sanki musisz opuścić albo trochę podnieść silnik także trochę zabawy z tym jest.
  8. Dokładnie dlatego jak już coś robić to pożądnie i pozbyć się problemu raz na zawsze a nie jeździć dopóki nie padnie i później silnik zatarty,turbina szrot itd.
  9. O telepaniu tych silników na jałowym i różnych wibracjach jest już trochę opisane na forum, u Ciebie raczej nic nowego nie występuje.Niektórzy już wymieniali wszystko co było możliwe i nic nie pomogło inni leją STP do czyszczenia wtrysków i mniej im trzęsie albo nawet wcale. Ogólnie ten typ tam ma.
  10. NYNA odpowiedział(a) na pawel123 temat w 2.0TDI
    Raczej szukaj drugiego silnika tu masz opisane jakiego szukać itd. http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_swap_uszkodzonego_silnika_blb_na_bkd-t73643.0.html
  11. Nie wymyślajcie już nie wiadomo jakich teorii, naklejka jest kombinowana ale ta na książce serwisowej z allegro a wlepa w aucie jest ORI i wszystko z nią ok VIN się zgadza więc przeszczepu żadnego nie było, po prostu przebieg było cofnięty o 100 jak w prawie każdym aucie sprowadzonym z zachodu i kupiona nowa książka serwisowa żeby ten przebieg uwiarygodnić.Jest to dobra nauczka żeby nie wieżyć w przebieg z książki tylko sprawdzać historię serwisową i tylko porównać z książką czy się zgadza.Druga sprawa to nie łudźcie się że ktoś na zachodzie kupuje diesla i płaci za niego sporo drożej żeby nim jeździć w niedziele do kościoła i robi 10 czy 20 tys rocznie, takich aut tam już prawie nie ma a jak są to poza naszym zasięgiem cenowym. Dokładnie o to chodzi ale żeby się tą jazdą dłużej cieszyć to dobrze jest wiedzieć co się z autem działo wcześniej chociaż by po to żeby być świadomym kiedy co należy wymienić a to w większości przypadków zależne jest właśnie od przebiegu.Pomyśl co by mogło sie stać jak by Ci cofnęli licznik gdy do wymiany rozrządu pozostało 20 tys km a według licznika i "książki" wychodzi że wymiana dopiero za 50 tys. km, wtedy się jazdą długo nie nacieszysz.
  12. No ja też znam wiele osób które robią 10 tys rocznie ale one przeważnie kupują auta z salonu i nie diesle. Natomiast większość ludzi szczególnie prowadzących działalność czy to w DE czy w PL nie kupują Diesla na firmę z miłości tylko żeby na siebie zarabiał. Jak Twój samochód jest z DE i to jego oryginalny przebieg to trafiłeś tego rodzynka jak 6 w totka bo z tym przebiegiem kosztował by o tyle drożej że na handel nie opłacało się go kupować bo w PL są tańsze albo miał coś uszkodzone.
  13. Znaczy że taki duży?Co w nim takiego strasznego ta 2 z przodu czy co, przecież auto ma już 5 lat W obecnych czasach gdy kupuje się auto po to żeby na siebie zarabiało to normalny przebieg na 10 aut 8 ma taki albo i większy to jeżdżąc po Polsce osobówką spokojnie zrobię 30-40 rocznie nie wspominając o busach które robią min. 80 tys. km, a jakie my mamy odległości a jakie są w DE. Teraz to tylko w PZU chyba liczą przebieg 15 czy 20 tys rocznie żeby skutecznie wartość auta zaniżyć przy ubezpieczeniu.
  14. No to tylko 60 rocznie robiła a nie 80 to nie jest najgorzej Czyli 100 standardowo było trza cofnąć bo z takim przebiegiem to każdy kupujący by pier.... ze taki przebieg to już po silniku
  15. A czemu ma być zniszczony jak w DE jeździ tylko po autostradach pewnie w firmie więc 60-80 tys.km rocznie robił.Więc jak jakaś straszna fleja nim nie jeździła to co miało się zniszczyć w takim czasie? Serwisowany pewnie był regularnie w ASO więc jeżeli nie ma jakiejś wypadkowej przeszłości to nie ma się czym martwić bo w Polsce wszystkie auta maja poniżej 200 tys.km bo jak mają więcej to są już "zajechane" Jak by takiej ciemnoty u nas nie było i ludzie takich głupot nie opowiedali i przy kupnie auta patrzeli na jego stan a nie na cyferki na liczniku to pewnie 90% ludzi nie cofało by licznika, a tak sam kupujący to niestety wymusza i jest zabawa w podrabianie książek itd.
  16. Tak tylko że umowę ma pewnie spisaną z Niemcem więc... :gwizdanie: Auto ma pewnie koło 300 tys.km najechane więc książka z allegro poszła w ruch jak w co 3 aucie u nas i tyle.No ale jak się wieży książce a nie sprawdza historii przed kupnem to tak niestety bywa. Ja bym tylko sprawdził historię serwisową żeby się dowiedzieć co się z autem faktycznie działo i kiedy co było wymieniane i jeździć dalej.
  17. Mobil z pewnego źródła też jest dobry Od wielu lat stosuję do różnych silników i złego słowa powiedzieć nie mogę.
  18. Bał bym się na tym jeździć normalnie Niedługo Chinole zrobią papierowe komplety i po 100 zł będą i też pewnie chętni się znajdą :gwizdanie:
  19. Dlatego jestem ciekaw W B7 to i owszem, ale w B5 VAG nic nie pokaże.
  20. To powiedz jeszcze jak Ci to VAG pokazał bo bardzo ciekawy jestem?
  21. To już jest Twój wybór i Twoje ryzyko, zawsze możesz być tym który to sprawdzi :wink4 Pewne jest to że możesz już odkładać kasę na turbo a na co jeszcze to się okaże w trakcie.
  22. Ten dźwięk to słabe napięcie także akumulator nie jest jednak tak dobry jak piszesz. Co do VAG-a to jest osobny dział, poczytaj i będziesz wiedział jaki kabelek kupić i gdzie. Kod silnika masz na wlepce we wnęce koła zapasowego lub na pierwszej stronie w książce serwisowej lub na silniku na plastikowej obudowie rozrządu. Co do tego odcięcia to musisz dokładniej opisać, czy dzieje się tak po przekroczeniu 2500 obrotów i czy zapala się żółta kontrolka na desce(szukaj "notlauf" "tryb awaryjny") ale bez podpięcia VAG-a za wiele nie sprawdzisz.Także poszukaj i poczytaj forum wszystkiego się dowiesz.
  23. No więc skoro nie masz pojęcia to po co wywołujesz głupią dyskusję. Jak bym osobiście nie sprawdzał to bym się nie wypowiadał, a tam kupowałem, porównywałem z ori z ASO, sprawdzałem na kompie temp. i wszystko było i jest z tymi termostatami do dziś ok. Do biedronki też w firmie sprzedajemy pewne rzeczy i poza opakowaniami i ceną towar nie różni się niczym. Więc bez sensu ta dyskusja.
  24. Przeczytaj kilka postów wstecz i odpowiedz sobie na pytanie kto się do czego przypierdziela, kto pisze że coś jest odrzutem nie widząc nawet tego na oczy.
  25. Skoro działa dobrze i jest dobry to nie jest to odrzut i nie pisz chłopie bzdur bo jest wiele osób które handlują ori częściami poza ASO i zapewniam Cię że nie są to odrzuty. Nikt Ci nie broni serwisować czy kupować czegoś w ASO tylko poprostu pewne rzeczy takiej samej jakości spokojnie można kupić poza ASO i nie trzeba też serwisu do ich zamontowania bo można zrobić to samemu no chyba że wolisz przepłacać po to żeby mieć wpis w książce to juz Twoja sprawa, a jak olej wymieniasz to też leją Ci ten z beczki w ASO :polew: Pewnie płacenie po 120 zł za podpięcie pod kompa też ma sens bo to wkońcu komp serwisowy :gwizdanie: To nic że za te pieniądze kupił byś sobie kabel i mógłbyś sam sprawdzać co się dzieje z autem.No tak ale kabel też z allegro by trzeba kupić a to wbrew Twoim zasadom Jeszcze takie małe ot. co do Twoich wypocin na temat zakupów w biedronce.Zanim coś napiszesz to pomyśl albo sprawdź pewne rzeczy, idź do biedronki i weź kilka produktów i przeczytaj jaka firma zrobiła ten produkt na zlecenie biedronki i idź do innego sklepu i weź ten sam produkt tej firmy tylko w ich oryginalnym opakowaniu i sprobuj jednego i drugiego i wtedy się wypowiadaj.Nie tyczy się to oczywiście wszystkich produktów ale znajdziesz wiele takich bez problemu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.