Treść opublikowana przez NYNA
-
[B7 BRD] DPF po raz wtóry
W tym temacie masz opisana procedurę wypalania DPF-a: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_dziwne_stukanie_i_zero_przyspieszenia-t105959.0.html
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Co było wkładane na pierwszy montaż to zależy od tego kto w danej chwili robił dla nich te części a w różnych latach były to inne firmy, nie ma jednej od początku do dziś. To że są ze znaczkiem audi to nie znaczy że są od nowości w aucie, mogły być wymieniane w serwisie i też będą mieć znaczek. Chyba nie liczysz na to że na Polskich drogach jakiekolwiek zawieszenie wytrzyma Ci 200-300 tys.km bez wymiany
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Może być skoro już wlałeś, a przy następnej wymianie nalej olej z normą 505.00
-
[B5 AFN] Pasek rozrządu - po ilu km wymiana?
1 w fabryce 2 po 90 tys. 3 po 180 tys.
-
[B5 AFN] Pasek rozrządu - po ilu km wymiana?
Ja w AHH wymieniam co 90 tys. na ori częściach Co 60 tys. to chyba lekka nadgorliwość no chyba że na częściach niewiadomego pochodzenia albo dla nabijania kieszeni ASO czy innym
-
[B5 AHH] Silnik długo się grzeje
Pogratulować mechanika Bez ogrzewania to bez problemu po takim dystansie złapie 90 jednak z włączonym i po mieście to około 10 km czasem może braknąć
-
[B7 BLB] Druga wymiana rozrządu - kiedy?
Jeżeli tak to do tych kolejnych 120 tys. spokojnie powinienieś dojeździć ale tak jak kolega wyżej pisze trza się szykować do wymiany także pomału zacznij się rozglądać za częściami i dobrym warsztatem który Ci to zrobi i da gwarancje no chyba że w ASO będziesz robił.Na forum jest kolega TOM77 który ma dobre części w rozsądnych cenach.[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 13:01_________________________________________________ Jak wymieniać to tylko całość i na następne 100 tyś. km zapomianasz o problemie.
-
[B7 BLB] Druga wymiana rozrządu - kiedy?
Jak wszystko będzie wymienione zgodnie ze sztuką i na dobrych częściach to drugie tyle spokojnie powinien wytrzymać.Żeby spać spokojnie to po 90 tys. można sobie wymienić chociaż dużo zależy od tego jak auto jest użytkowane(trasa, czy miasto) i ile rocznie robi km, bo więcej niż 4-5 lat to na rozrządzie bym nie jeździł.Przy każdym przeglądzie powinno się skontrolować czy się tam nic podejrzanego nie dzieje.Podstawa do dobre markowe części jeżeli nie z ASO to z pewnego źródła bo podróbek na allegro nie brakuje.
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Jest to jak najbardziej logiczne
-
[B5 AFN] Pasek rozrządu - po ilu km wymiana?
Jak był robiony w ASO i masz to wszystko udokumentowane i sprawdzone to możesz śmiało do 90 tyś. km na tym rozrządzie jeździć.
-
[B5 AFN] Wymiana pasków klinowych (lub wielorowkowych)
Najlepiej wymienić wszystko razem podczas wymiany rozrządu.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Widać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba o sobie właśnie mówisz Ja w odróżnieniu od Ciebie o tej porze jak każdy normalny facet jestem w pracy. Uważaj tam żebyś zupki nie przypalił bo jeszcze na spota za karę nie pojedziesz
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja bym wybierał między Mobilem a Motulem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A czytałeś parę postów wyżej tam masz gotowe odpowiedzi. nawet się nie wygłupiajLej śmiało pełny syntetyk, od lepszego oleju jeszcze się nikomu nie pogorszyło a odwrotnie owszem.
-
[B7 BLB] Kiedy wymienić olej?
I oby tak zostało bo jak byś kiedyś musiał silnik rozbierać to się można zdziwić ile syfu po Castrolu zostaje, choć może przy częstszych wymianach będzie ok bo przy autach jeżdżących na LL w DE jest tego trochę.Teraz poczekamy ze dwa lata jak zaczną przyjeżdżać te jeżdżące od nowości na Shellu, zobaczymy jak te będą wyglądać.
-
[B5 AFN] Króciec z plastiku na głowicy / wyciek płynu chłodzącego
Czytałeś parę postów wyżej?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no leć leć :th:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dokładnie :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wybacz panie
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dziurę budżetową czymś trzeba łatać.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i kto to mówi chyba o sobie właśnie napisałeś
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Przynajmniej opis prawdziwy bo co poniektórzy nawet tyle nie potrafią :gwizdanie:
-
Polecane opony zimowe
Przed założeniem kół dobrze jest się przyjrzeć czy ciężarki czasem nie odpadły. Druga sprawa to że jak będzie coś nie tak to jak będziesz jechał powyżej 120 km/h to będziesz czuł drgania na kierownicy i to będzie znak że trzeba będzie wyważyć. Ja ostatnio w jednym aucie z ciekawość podjechałem sprawdzić po chyba 3 latach czy są dobrze wyważone chociaż żadnych objawów typu drgania itd. nie było, okazło się że wszystkie koła są ok i żadnego nie trzeba było wyważać, więc jak się nic nie dzieje to tylko ciśnienie sprawdzić i jeździć.
-
[B5 AVG] Wolne nagrzewanie się silnika w mieście
ale temperaturę sprawdzisz i będziesz wiedział czy termostat niedomaga czy może czujnik się wysypał.