Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. NYNA odpowiedział(a) na turdzi temat w 2.0TDI
    W tym temacie masz opisana procedurę wypalania DPF-a: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_dziwne_stukanie_i_zero_przyspieszenia-t105959.0.html
  2. Co było wkładane na pierwszy montaż to zależy od tego kto w danej chwili robił dla nich te części a w różnych latach były to inne firmy, nie ma jednej od początku do dziś. To że są ze znaczkiem audi to nie znaczy że są od nowości w aucie, mogły być wymieniane w serwisie i też będą mieć znaczek. Chyba nie liczysz na to że na Polskich drogach jakiekolwiek zawieszenie wytrzyma Ci 200-300 tys.km bez wymiany
  3. Może być skoro już wlałeś, a przy następnej wymianie nalej olej z normą 505.00
  4. 1 w fabryce 2 po 90 tys. 3 po 180 tys.
  5. Ja w AHH wymieniam co 90 tys. na ori częściach Co 60 tys. to chyba lekka nadgorliwość no chyba że na częściach niewiadomego pochodzenia albo dla nabijania kieszeni ASO czy innym
  6. Pogratulować mechanika Bez ogrzewania to bez problemu po takim dystansie złapie 90 jednak z włączonym i po mieście to około 10 km czasem może braknąć
  7. Jeżeli tak to do tych kolejnych 120 tys. spokojnie powinienieś dojeździć ale tak jak kolega wyżej pisze trza się szykować do wymiany także pomału zacznij się rozglądać za częściami i dobrym warsztatem który Ci to zrobi i da gwarancje no chyba że w ASO będziesz robił.Na forum jest kolega TOM77 który ma dobre części w rozsądnych cenach.[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 13:01_________________________________________________ Jak wymieniać to tylko całość i na następne 100 tyś. km zapomianasz o problemie.
  8. Jak wszystko będzie wymienione zgodnie ze sztuką i na dobrych częściach to drugie tyle spokojnie powinien wytrzymać.Żeby spać spokojnie to po 90 tys. można sobie wymienić chociaż dużo zależy od tego jak auto jest użytkowane(trasa, czy miasto) i ile rocznie robi km, bo więcej niż 4-5 lat to na rozrządzie bym nie jeździł.Przy każdym przeglądzie powinno się skontrolować czy się tam nic podejrzanego nie dzieje.Podstawa do dobre markowe części jeżeli nie z ASO to z pewnego źródła bo podróbek na allegro nie brakuje.
  9. Jest to jak najbardziej logiczne
  10. Jak był robiony w ASO i masz to wszystko udokumentowane i sprawdzone to możesz śmiało do 90 tyś. km na tym rozrządzie jeździć.
  11. Najlepiej wymienić wszystko razem podczas wymiany rozrządu.
  12. chyba o sobie właśnie mówisz Ja w odróżnieniu od Ciebie o tej porze jak każdy normalny facet jestem w pracy. Uważaj tam żebyś zupki nie przypalił bo jeszcze na spota za karę nie pojedziesz
  13. Ja bym wybierał między Mobilem a Motulem
  14. A czytałeś parę postów wyżej tam masz gotowe odpowiedzi. nawet się nie wygłupiajLej śmiało pełny syntetyk, od lepszego oleju jeszcze się nikomu nie pogorszyło a odwrotnie owszem.
  15. NYNA odpowiedział(a) na sedi temat w 2.0TDI
    I oby tak zostało bo jak byś kiedyś musiał silnik rozbierać to się można zdziwić ile syfu po Castrolu zostaje, choć może przy częstszych wymianach będzie ok bo przy autach jeżdżących na LL w DE jest tego trochę.Teraz poczekamy ze dwa lata jak zaczną przyjeżdżać te jeżdżące od nowości na Shellu, zobaczymy jak te będą wyglądać.
  16. Czytałeś parę postów wyżej?
  17. Dziurę budżetową czymś trzeba łatać.
  18. i kto to mówi chyba o sobie właśnie napisałeś
  19. Przynajmniej opis prawdziwy bo co poniektórzy nawet tyle nie potrafią :gwizdanie:
  20. Przed założeniem kół dobrze jest się przyjrzeć czy ciężarki czasem nie odpadły. Druga sprawa to że jak będzie coś nie tak to jak będziesz jechał powyżej 120 km/h to będziesz czuł drgania na kierownicy i to będzie znak że trzeba będzie wyważyć. Ja ostatnio w jednym aucie z ciekawość podjechałem sprawdzić po chyba 3 latach czy są dobrze wyważone chociaż żadnych objawów typu drgania itd. nie było, okazło się że wszystkie koła są ok i żadnego nie trzeba było wyważać, więc jak się nic nie dzieje to tylko ciśnienie sprawdzić i jeździć.
  21. ale temperaturę sprawdzisz i będziesz wiedział czy termostat niedomaga czy może czujnik się wysypał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.