Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. No i co z tego że wystarczy a jak ktoś chce lepszy czyli pełny syntetyk to nie może go wlać? Olej ma spełniać normę dla danego silnika a jeżeli to będzie pełny syntetyk to tylko lepiej dla silnika, turbiny itd. zreszta było już 1555555555 razy w tym wątku.
  2. Wiem że są, ale tu mowa o dodatkach do paliwa jest.
  3. No chyba że tak bo myślałem, że wlał to sobie do silnika
  4. A co ma dodatek do paliwa do wymiany oleju
  5. No lekka paranoja.Czyli robiąc 30 tys. rocznie to na po każdym przeglądzie już rezerwujesz termin na następny za pół roku :)Tylko co w przypadku jakiejś nagłej awarii, pół roku bez auta?
  6. Na kamerkach średnio to wygląda narazie http://bialkatatrzanska.pl/index.php/pl/kamery.html W zeszłym roku w listopadzie już się jeździło na kotelnicy.
  7. Katowice- Aligator, dynosoft 606 341 144
  8. No właśnie jakie te warunki bo też bym się wybrał?
  9. NYNA odpowiedział(a) na BarthPL temat w 1.9TDI
    Świece pewnie masz do wymiany a co do kontrolki to nie się co martwić jeżeli się nie zapala w trakcie jazdy to jest ok.U mnie też gaśnie dopiero po dodaniu gazu bo mam padniętą diodę w alternatorze i już ponad rok tak jeżdżę. Ja bym na Twoim miejscu najpierw sprawdził i wymienił świece.
  10. Po 60 tys. km taki masz filtr Chyba musisz zmienić stację bo tak zasyfionego filtra to nie miałem nawet w starym Traficku po 100 tys.km i jeżdżeniu na wszystkim
  11. Przegina to chyba ktoś inny :gwizdanie: Żeby za 1000 zł takiego ..... z siebie robić
  12. Rozgarnięty mechanik nie będzie miał problemu z określeniem jakie części rozrządu będą potrzebne.
  13. To może na halę jedź odrazu może będzie bliżej
  14. No to fakt medal jest i to chyba na dzień dzisiejszy jedyna rzecz z której możemy się cieszyć bo dalej już nie jest tak różowo i nie wiadomo co to dalej będzie
  15. A widziałeś ostatnio jakiś lepszy
  16. Dobra dobra bez takich mi tu Gdyby gamonie nie zawalili meczu z Lesznem to byli by w finale zresztą jak dla mnie to na miarę finału to już był dlatego drugiego finału teraz nie może być
  17. Dobra żeby było sprawiedliwie to niech już Włókniarz zostanie tym mistrzem i nie musicie już jeździć :gwizdanie: :polew: Nosfer, siatkówkę dziś oglądaj o 18 Polsat Sport: Neckermann AZS Politechnika Warszawska vs Domex Tytan AZS Częstochowa
  18. U mnie po VIN-ie nie dało się znaleźć to podpieli kompa i odczytali.
  19. Jaja sobie robią i tyle, Żyto chyba myślał że jakieś Afrykańskie powietrze nagle do nas dotrze i za szybko tor wyschnie to go wcześniej jeszcze zbronował Ja tam już sezon siatkarski rozpocząłem a tu jeszcze żużlowy się nie zakończył Dziś o 18 z Warszawką Nosfer komu będziesz kibicował
  20. No mi w Serwisie Audi podali, 10 min. i po sprawie To ceny tam u was wysokie u nas rozkodowanie w normalnym warsztacie z car audio też kosztuje 50 zł tylko że nie robią na miejscu
  21. albo w Bdgoszczy
  22. A mówili że Leszno już tor do zimy przygotowało i nie będzie można jeździć.
  23. Pytałeś w ASO? Mi w zeszłym roku za 50 zł kod podali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.