Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. No w Tarmagu tragedia. Może i ceny konkurencyjne ale reszta Nie mówiąc o tekstach tego upośledzonego synalka który myśli że chyba jest bogiem żenada porostu. Druga sprawa to jak się na nich patrzy to ciężko nabrać zaufania co do jakości sprzedawanych produktów a szczególnie olejów z beczki wynoszonych gdzieś od tyłu z zaplecza.
  2. Gratulacje dla kolegi :oklaski: :oklaski:
  3. NYNA odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Dzięki za odpowiedzi. Teraz właśnie będziemy podmieniać pompkę centralnego zamka i zobaczymy czy da radę zakodować.
  4. NYNA odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    To ten opis: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_dopasowanie_pilotow_centralnego_zamka_i_alarmu-t74077.0.html;msg823691#msg823691 To już widziałem i próbowałem ale nadal coś nie halo W B6 jest tak samo jak w B5?
  5. NYNA odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Jak dokładnie to programowanie trzeba wykonać bo kombinowałem już i nic a pytałem też takiego niby speca to powiedział że w tych modelach się nie da Vagiem.
  6. NYNA odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    U mnie jest taki problem że po dorobieniu i zaprogramowaniu auto normalnie odpala na nowym kluczyku ale nie działa otwieranie i zamykanie z pilota, wogóle nie reaguje po naciśnięciu przycisku. Próbowałem wkładając jeden kluczyk do stacyjki i drugi do zamka i naciskać przycisk i nic żadnej reakcji.Kluczyk mam taki jak w aukcji wyżej 433,92 MHZ z 3 przyciskami. Ktoś może ma jakiś pomysł czemu nie chce działać zamykanie i otwieranie z pilota???
  7. No niestety głupota ludzka nie zna granic.
  8. he he dobre
  9. W sumie to mogą nie istnieć lepiej dla nas
  10. My z Golobami i z Ryśkiem Może być fajny meczyk ale myślę że będzie do przodu
  11. To dobrze bo już się bałem
  12. No niby tak ale wiadomo jak to bywa w tym sporcie a do końca jeszcze trochę jeżdżenia zostało.
  13. Kurde a czy zamiast Dody może być Ich Troje bo jak była Doda to akurat chory byłem
  14. No w PO jeszcze wszystko się może zdażyć. Toruń to raczej pewniak na finał a my obyśmy utrzymali ten poziom i nie wyskoczyły jakieś głupie kontuzje to powinno się udać.
  15. I wyniki ostatniej kolejki jak byś chciał Data spotkania: 2009-06-21, 18:00 Włókniarz Częstochowa 50:40 Unibax Toruń -------------------------------------------------------------------------------- Data spotkania: 2009-06-21, 18:30 Atlas Wrocław 49:41 Unia Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Data spotkania: 2009-06-21, 18:30 Caelum Stal Gorzów 49:41 Falubaz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Data spotkania: 2009-06-21, 16:00 Polonia Bydgoszcz 57:33 Lotos Wybrzeże Gdańsk
  16. Przypomniało mi się właśnie że w 8 klasie byłem pierwszy w biegu na 60 m. to też się liczy?
  17. No bonusa się nie udało zgarnąć chociaż dużo nie brakło ale i tak mnie chłopaki zaskoczyli szczególnie po ostatnim występie :gwizdanie: Wątek znam tylko coś tam ostatnio nikt nie zagląda. Żużlem się nikt nie interesuje czy co
  18. Ty mi lepiej powiedz co to się stało w niedziele
  19. Coś pierd.... że po 1 lipca PB 95 ma niby 5 zł kosztować
  20. Najpierw spróbuj zlokalizować usterkę i dopiero później wymień płyn bo szkoda kasy jak płyn znowu Ci będzie uciekał.
  21. Dokładnie kasy wydasz podobnie jak w PL poza tym Chorwacja jest super widoki, jeziora, jedzenie super no i pogoda pewna. Chociaż bardzo lubię jeździć nad nasze morze tylko zawsze tak pogoda... Ja w zeszłym roku jechałem na Kyrk to jechałem przez całą Słowenię, winieta owszem 35 euro ale cała Słowenia przejechana super autostradą no i paliwo mieli dużo tańsze. Z kwaterami problemu nie było, chociaż jak będziecie większą ekipa to może być ciężko znaleźć w jednym miejscu czy domu nocleg dla wszystkich.Dla 2 czy 4 osób przeważnie zawsze się znajdzie.Ogólnie warto trochę pojeździć pozwiedzać bo jest
  22. http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_co_i_jak_wyczyscic_przed_montazem_oil_catch_tank-t72408.0.html
  23. Nie warto Jeżeli bym coś zmienił to ewentualnie przeszedł na pełny syntetyk Mobila.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.