Treść opublikowana przez NYNA
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No w Tarmagu tragedia. Może i ceny konkurencyjne ale reszta Nie mówiąc o tekstach tego upośledzonego synalka który myśli że chyba jest bogiem żenada porostu. Druga sprawa to jak się na nich patrzy to ciężko nabrać zaufania co do jakości sprzedawanych produktów a szczególnie olejów z beczki wynoszonych gdzieś od tyłu z zaplecza.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Gratulacje dla kolegi :oklaski: :oklaski:
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Dzięki za odpowiedzi. Teraz właśnie będziemy podmieniać pompkę centralnego zamka i zobaczymy czy da radę zakodować.
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
To ten opis: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_dopasowanie_pilotow_centralnego_zamka_i_alarmu-t74077.0.html;msg823691#msg823691 To już widziałem i próbowałem ale nadal coś nie halo W B6 jest tak samo jak w B5?
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Jak dokładnie to programowanie trzeba wykonać bo kombinowałem już i nic a pytałem też takiego niby speca to powiedział że w tych modelach się nie da Vagiem.
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
U mnie jest taki problem że po dorobieniu i zaprogramowaniu auto normalnie odpala na nowym kluczyku ale nie działa otwieranie i zamykanie z pilota, wogóle nie reaguje po naciśnięciu przycisku. Próbowałem wkładając jeden kluczyk do stacyjki i drugi do zamka i naciskać przycisk i nic żadnej reakcji.Kluczyk mam taki jak w aukcji wyżej 433,92 MHZ z 3 przyciskami. Ktoś może ma jakiś pomysł czemu nie chce działać zamykanie i otwieranie z pilota???
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak w raju
-
Kibice żużla
No niestety głupota ludzka nie zna granic.
- Kibice żużla
-
Kibice żużla
W sumie to mogą nie istnieć lepiej dla nas
-
Kibice żużla
My z Golobami i z Ryśkiem Może być fajny meczyk ale myślę że będzie do przodu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To dobrze bo już się bałem
-
Kibice żużla
No niby tak ale wiadomo jak to bywa w tym sporcie a do końca jeszcze trochę jeżdżenia zostało.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kurde a czy zamiast Dody może być Ich Troje bo jak była Doda to akurat chory byłem
-
Kibice żużla
No w PO jeszcze wszystko się może zdażyć. Toruń to raczej pewniak na finał a my obyśmy utrzymali ten poziom i nie wyskoczyły jakieś głupie kontuzje to powinno się udać.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To super
-
Kibice żużla
I wyniki ostatniej kolejki jak byś chciał Data spotkania: 2009-06-21, 18:00 Włókniarz Częstochowa 50:40 Unibax Toruń -------------------------------------------------------------------------------- Data spotkania: 2009-06-21, 18:30 Atlas Wrocław 49:41 Unia Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Data spotkania: 2009-06-21, 18:30 Caelum Stal Gorzów 49:41 Falubaz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Data spotkania: 2009-06-21, 16:00 Polonia Bydgoszcz 57:33 Lotos Wybrzeże Gdańsk
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Przypomniało mi się właśnie że w 8 klasie byłem pierwszy w biegu na 60 m. to też się liczy?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No bonusa się nie udało zgarnąć chociaż dużo nie brakło ale i tak mnie chłopaki zaskoczyli szczególnie po ostatnim występie :gwizdanie: Wątek znam tylko coś tam ostatnio nikt nie zagląda. Żużlem się nikt nie interesuje czy co
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ty mi lepiej powiedz co to się stało w niedziele
-
Ceny paliwa marzec 2026
Coś pierd.... że po 1 lipca PB 95 ma niby 5 zł kosztować
-
[B5 AFN] Ubytek płynu chłodzącego
Najpierw spróbuj zlokalizować usterkę i dopiero później wymień płyn bo szkoda kasy jak płyn znowu Ci będzie uciekał.
-
Wakacje w Chorwacji
Dokładnie kasy wydasz podobnie jak w PL poza tym Chorwacja jest super widoki, jeziora, jedzenie super no i pogoda pewna. Chociaż bardzo lubię jeździć nad nasze morze tylko zawsze tak pogoda... Ja w zeszłym roku jechałem na Kyrk to jechałem przez całą Słowenię, winieta owszem 35 euro ale cała Słowenia przejechana super autostradą no i paliwo mieli dużo tańsze. Z kwaterami problemu nie było, chociaż jak będziecie większą ekipa to może być ciężko znaleźć w jednym miejscu czy domu nocleg dla wszystkich.Dla 2 czy 4 osób przeważnie zawsze się znajdzie.Ogólnie warto trochę pojeździć pozwiedzać bo jest
-
[B6 AVF] Jak zamontować Oil Catch Tank ?
http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_co_i_jak_wyczyscic_przed_montazem_oil_catch_tank-t72408.0.html
-
[B5 AJM] Olej 0W-30 - zostawić czy zmieniać na inny ?
Nie warto Jeżeli bym coś zmienił to ewentualnie przeszedł na pełny syntetyk Mobila.