Treść opublikowana przez NYNA
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Niestety to prawda że po Castrolu nawet w autach które przyjechały prosto z DE(przebiegi ok.200 tys.km) po rozebraniu silnika jest sporo syfu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To że u Marszałka można to ja wiem a żeby zrobić samemu to trzeba mieć czas którego ja niestety nie za wiele posiadam dlatego pytam czy ktoś to może gdzieś robi u nas. Co do spotów to ten sam problem czyli czas.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam wszystkich Nie wiecie może czy w Cze-wie jest jakaś firma która montuje spryski do lamp?
-
[ALL] Olej z ASO - co to za olej?
W ASO przeważnie leją Castrola a co do tego czy jest najlepszy to bym polemizował.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Delphi długo nie wytrzymują także teraz zaoszczędzisz a później i tak Cię to drożej wyjdzie niż byś kupił od razu Lemfordera i dwa razy robota, zbieżność itd. a z tymi pierwszymi nie miałem do czynienia.
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Dokładnie skoro już coś zacząłeś to dokończ co to takiego było że Sopa nie mógł sobie z tym poradzić bo mam trochę odmienne zdanie na ten temat.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
- to jest najlepsze :gwizdanie:To ja powinieniem mieć spalanie poniżej 2 litrów chyba Także jak widzisz kolego spalanie bywa różne a u niektórych nawet dziwne Wydaje mi się że u Ciebie raczej w normie przy automacie.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Przy tej cenie to po co ryzykować jak można Lem założyć i mieć spokój.Ja od kupna auta zrobiłem po polskich drogach prawie 60 tys. km na Lem(a nie wiem ile jeszcze wcześniej wujek Helmut zrobił na nich w DE) i niedawno wymieniłem górne wachacze i końcówki drążków oczywiście na Lem Chciałem odrazu wymieniać całość ale po sprawdzeniu okazało się że reszta jest super bez żadnych luzów i jeszcze się spokojnie pojeździ więc jak dla mnie to tylko Lem i nie próbuje żadnych wynalazków bo efekt końcowy będzie taki że te tańsze wymienię 2 albo 3 razy a Lem 1 raz czyli co na koniec wyjdzie taniej odpowiedź jest prosta.
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
To sie ku....a nadaje do nie do wiary Jak taki serwis wogóle może mieć autoryzacje Audi to nie wiem. Jak może nie być auta zastępczego jak muszą dać bo to ich psi obowiązek.To niech wypożyczą bo klientowi muszą dać. Jak bym ich tam chyba pozabijał głąbów jeb...ych.
-
[B7 BLB] Szarpanie silnikiem na biegu jałowym
Znaczy że już ma pewnie przejechane ponad 150 tys.km i niedługo będzie potrzebny przeszczep.
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
Wymień jeszcze czujnik temperatury.
-
Kibice żużla
No niestety standardowo jak dzień wcześniej jest Grand Prix to w niedziele Greg z Nickim nie jadą. Z Lesznem w drugim meczu było to samo i to wtedy na własne życzenie przegraliśmy finał. No Ward faktycznie jest dobry chociaż Tai też niczego sobie, mam nadzieje że w przyszłym sezonie stać nas będzie tylko na takich młodych utalentowanych zawodników i wtedy można coś budować a jeździć starymi wyjadaczami za grube pieniądze i mieć ciągłe ciśnienie bo za takie pieniądze to musi być podium.Cały urok w tym jak z niczego zaczyna powstawać drużyna a dotego jak dochodzą niespodziewane wygrane to aż miło się takie mecze ogląda, bo młodzi mogą a nie muszą. Mam tylko nadzieję że zlejecie w finale kombinatorów z Zielonej bo ich mistrzostwa mógłbym już nie przeżyć
-
Kibice żużla
Czy oglądałem Prawie telewizor przez okno wyrzuciłem
-
Kibice żużla
Już dobrze Siatkarze mi humor odrazu poprawili
-
Którą plazmę wybrać, a może jednak LCD ?
Dokładnie nie warto narazie tyle kasy dać za tego Samsunga.Za parę lat się kupi jak już będą sprawdzone i tańsze.
-
Którą plazmę wybrać, a może jednak LCD ?
Dzięki bardzo Jak byś miał coś ciekawego na ten temat to będę wdzięczny za pomoc bo juz sam nie wiem który kupić :confused4:Tej bravi nie brałem pod uwagę póki co ale zerknę na nią.Myślałem też początkowo o Samsungu ledovym ale mi go odradzili na teraz.Co do tych dwóch to właśnie opinie są różne, ponoć różnicy gołym okiem nie widać. Najistotniejsza różnica to chyba ten panel tylko czy naprawdę jest dużo lepszy, nie wiem już sam
-
Którą plazmę wybrać, a może jednak LCD ?
Mam pytanko, czy model G10 jest dużo lepszy od S10 bo nie wiem czy warto wydawać ponad 1000 zł więcej na G10???
-
Dobrzy chiptunerzy
Masz wyżej jak byk napisane że na Śląsku Aligator http://www.dynosoft.pl/kontakt
-
Kibice żużla
Przecież i tak jest pewne że go ukrają finansowo i nic pozatym.Co do układów itp. to Toruń ma lepsze niż Cze-wa więc takiego prezentu w postaci wykluczenia raczej nie będzie. Może i jest, nie wiem nie znam go osobiście. A jechałeś kiedyś po torze chociaż z 40 km/h bo wtedy dobrze widać kto jest miękka faja.
-
Kibice żużla
Jasne bo za takie coś to Ryan powinien przecież nagrodę dostać. Zastanów się trochę. Jak zawodnik tej klasy może robić coś takiego w tak ważnym meczu, dobrze wie jakie mogą być tego konsekwencje. Z drugiej strony ciekawe co byś pisał jak by to Lee uderzył Ryana.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Widziałem kilka silników po Castrolu i czystymi to bym ich nie nazwał. :gwizdanie:
-
Kibice żużla
Co tu więcej pisać.Spotkały się 2 mocne drużyny i wszystko się może zdażyć.Zdecydować może dyspozycja lub nie dyspozycja dnia więc ja bym nie był taki pewny kto wygra bo na tym etapie wszystko się może zdażyć. Szkoda tylko że spotkaliśmy się teraz a nie w finale.
-
Kibice żużla
Nie był bym tego taki pewny no ale pożyjemy zobaczymy
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Jeżeli Ci wskaźnik pływał to raczej był czujnik a nie termostat a jak kupiłeś teraz jakiś nie oryginalny to może być gorszy od tego co miałeś Najlepiej wymień teraz czujnik(dasz rade sam jest opis na forum jak to zrobić) i zobaczysz co się będzie działo. Jak temperatura będzie stała np: no 80 st. to spróbuj założyć ten stary.
-
Wakacje w Chorwacji
A co ma do tego fart? Tylu tras nie przejechałem fartem ale doświadczeniem Skoro jadę i nie czuję nadmiernego zmęczenia i nie łapie mnie spanie to czemu miał bym nagle kogoś zabić. Nie każdy po 4 godzinach jazdy jest zmęczony i śpiący i musi się zatrzymać.