Treść opublikowana przez NYNA
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Może i tak ale widać że mają chęć do gry są dobrze ustawieni i jest atmosfera w drużynie a to też ma duże znaczenie więc jak narazie nie ma się gościa co czepiać bo swoje robi i wyniki są.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Ja również od początku na Argentynę stawiam tylko po ostatnim meczu Niemców mam trochę obaw, ale wierzę że dadzą radę
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Końcówki tylko i wyłącznie Lem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Najlepiej zmienić i zobaczyć jak się silnik zachowuje i będzie wiadomo czy było warto. Moim zdaniem z Castrola na pewno warto zmienić.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
U mnie tyż :>
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
To sam przeczytaj uważnie co napisałeś i się zastanów trochę.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Teraz to wymyśliłeś
-
Kupno auta z zagranicy bez zamiaru rejestracji w PL, a oplaty
Obyś tylko sobie za bardzo życia nie utrudnił przez nasze inteligentne przepisy a silnik jest teraz przecież częścią zamienną jak każda inna w aucie.
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
Do B5 jest taka: http://www.allegro.pl/item1081170555_roleta_bagaznika_audi_a4_kombi_siatka.html
-
Kupno auta z zagranicy bez zamiaru rejestracji w PL, a oplaty
Do jakiego lasu czy rzeki Są bardziej cywilizowane metody pozbycia się tego co zostanie.
-
Kupno auta z zagranicy bez zamiaru rejestracji w PL, a oplaty
Napisałem jak się to robi praktycznie i bez problemowo nie będę dyskutował na temat teorii i przepisów bo to raczej nie ma sensu.
-
Kupno auta z zagranicy bez zamiaru rejestracji w PL, a oplaty
I te wszystkie angliki i inne rozbitki stojące na placach, podwórkach, krzakach też są tak rozbierane? I kto to sprawdza bo się jeszcze nie spotkałem?
-
Kupno auta z zagranicy bez zamiaru rejestracji w PL, a oplaty
A po co chcesz to wogóle gdzieś zgłaszać? Jak go u nas nigdzie nie zgłosisz to oficjalnie go tu nie ma, nikt przecież nie notuje na granicy co do nas wjeżdża i nie sprawdza co się później z tym dzieje.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Mi gość odrazu rurkę wspawał jak wywalał bebechy. Masz jakiś adres gdzie sprzedałeś bo mój jeszcze leży w garażu?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Dokładnie ja też mam wybity i rurkę w środku i jest git a kosztowało 50 zł
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
A dla biedronki płyny robi właśnie Organika. Lejemy letni i zimowy juz chyba od 3 lat do samochodów w firmie(do swojego też) i jest jak najbardziej ok.
-
[ALL] Radio Concert by Blaupunkt - brak kodu - pomożecie??
To podjedź gdzieś gdzie sprzedają i naprawiają radia samochodowe to Ci rozkodują albo do ASO to Ci odczytają kod tylko nie wiem ile to teraz kosztuje ja kiedyś płaciłem coś około 50 zł w ASO.
-
[ALL] Bardzo mały zasięg pilota centralnedo zamka
U mnie też działa tylko jak stoję blisko przy samochodzie a jak juz odejdę na 2 metry to już nie łapie, może w tych modelach tak porostu jest.
-
[B7 BRE] Czy lepiej wcześniej wymienić rozrząd czy zgodnie z instrukcją ?
Też myślę że nie ma co panikować że odrazu strzeli, dla pewności zdejmij osłonę i obejrzyj go czy nie jest sparciały czy spękany za bardzo i jedz spokojnie na wczasy a rozrząd wymień sobie na spokojnie przed zimą.
-
[ALL] PZU Autoszyba - co sie kwalifikuje do wymiany za free?
To co jak mam oryginalną szybę i na taką też chcę wymienić to nie mogę?Jest jakiś zapis odnośnie tego? A za granicą mogę w ASO wymienić i kasę mi później zwrócą tyle ile zapłaciłem?
-
[B7 ASB] Silnik do wymiany - jaki inny by pasował.
Dokładnie nie wiem czy warto się tyle lat szarpać, a taki silnik można trafić za 3-4 tys.
-
Pomóż obniżyć cenę paliwa !
Ja również
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tak musi być specyfikacja do PD 505.01 lub 506.01 lub 507.00
-
[ALL] Zostawianie samochodu na skręconych kołach
Zamknijcie już ten wątek bo wszystko już zostało wyjaśnione a każdy niech robi jak uważa. A tak poza tematem to myślę że też dobrze by było na noc ściągać koła żeby opony odpoczęły a przy okazji nam ich nie ukradną, auto na podnośniku zostawić to i zawieszenie będzie miało lżej i żadne ciśnienia się nie będą wytwarzały na skręconych czy wyprostowanych kołach.Dobrze by było też wszystkie paski zdjąć bo takie napięte cały czas są to niech też trochę odetchną. Zastanawiam się jeszcze czy spuszczanie oleju na noc by nie przedłużyło trochę życia silnikowi???
-
[ALL] Zostawianie samochodu na skręconych kołach
Nie ma żadnego ciśnienia jak wyłączysz silnik. Czy koła są skręcone czy nie płyn nie wyleci na zgaszonym silniku jak odkręcimy korek od zbiorniczka nic się nie dzieje dopiero jak zaczniemy kręcić kierownicą. Ten kto sam wymieniał płyn w układzie wspomagania to wie a reszta może łatwo sprawdzić i problem będzie rozwiązany.