Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. Może i tak ale widać że mają chęć do gry są dobrze ustawieni i jest atmosfera w drużynie a to też ma duże znaczenie więc jak narazie nie ma się gościa co czepiać bo swoje robi i wyniki są.
  2. Ja również od początku na Argentynę stawiam tylko po ostatnim meczu Niemców mam trochę obaw, ale wierzę że dadzą radę
  3. Końcówki tylko i wyłącznie Lem
  4. Najlepiej zmienić i zobaczyć jak się silnik zachowuje i będzie wiadomo czy było warto. Moim zdaniem z Castrola na pewno warto zmienić.
  5. To sam przeczytaj uważnie co napisałeś i się zastanów trochę.
  6. Teraz to wymyśliłeś
  7. Obyś tylko sobie za bardzo życia nie utrudnił przez nasze inteligentne przepisy a silnik jest teraz przecież częścią zamienną jak każda inna w aucie.
  8. Do B5 jest taka: http://www.allegro.pl/item1081170555_roleta_bagaznika_audi_a4_kombi_siatka.html
  9. Do jakiego lasu czy rzeki Są bardziej cywilizowane metody pozbycia się tego co zostanie.
  10. Napisałem jak się to robi praktycznie i bez problemowo nie będę dyskutował na temat teorii i przepisów bo to raczej nie ma sensu.
  11. I te wszystkie angliki i inne rozbitki stojące na placach, podwórkach, krzakach też są tak rozbierane? I kto to sprawdza bo się jeszcze nie spotkałem?
  12. A po co chcesz to wogóle gdzieś zgłaszać? Jak go u nas nigdzie nie zgłosisz to oficjalnie go tu nie ma, nikt przecież nie notuje na granicy co do nas wjeżdża i nie sprawdza co się później z tym dzieje.
  13. Mi gość odrazu rurkę wspawał jak wywalał bebechy. Masz jakiś adres gdzie sprzedałeś bo mój jeszcze leży w garażu?
  14. Dokładnie ja też mam wybity i rurkę w środku i jest git a kosztowało 50 zł
  15. A dla biedronki płyny robi właśnie Organika. Lejemy letni i zimowy juz chyba od 3 lat do samochodów w firmie(do swojego też) i jest jak najbardziej ok.
  16. To podjedź gdzieś gdzie sprzedają i naprawiają radia samochodowe to Ci rozkodują albo do ASO to Ci odczytają kod tylko nie wiem ile to teraz kosztuje ja kiedyś płaciłem coś około 50 zł w ASO.
  17. U mnie też działa tylko jak stoję blisko przy samochodzie a jak juz odejdę na 2 metry to już nie łapie, może w tych modelach tak porostu jest.
  18. Też myślę że nie ma co panikować że odrazu strzeli, dla pewności zdejmij osłonę i obejrzyj go czy nie jest sparciały czy spękany za bardzo i jedz spokojnie na wczasy a rozrząd wymień sobie na spokojnie przed zimą.
  19. To co jak mam oryginalną szybę i na taką też chcę wymienić to nie mogę?Jest jakiś zapis odnośnie tego? A za granicą mogę w ASO wymienić i kasę mi później zwrócą tyle ile zapłaciłem?
  20. Dokładnie nie wiem czy warto się tyle lat szarpać, a taki silnik można trafić za 3-4 tys.
  21. Ja również
  22. Tak musi być specyfikacja do PD 505.01 lub 506.01 lub 507.00
  23. Zamknijcie już ten wątek bo wszystko już zostało wyjaśnione a każdy niech robi jak uważa. A tak poza tematem to myślę że też dobrze by było na noc ściągać koła żeby opony odpoczęły a przy okazji nam ich nie ukradną, auto na podnośniku zostawić to i zawieszenie będzie miało lżej i żadne ciśnienia się nie będą wytwarzały na skręconych czy wyprostowanych kołach.Dobrze by było też wszystkie paski zdjąć bo takie napięte cały czas są to niech też trochę odetchną. Zastanawiam się jeszcze czy spuszczanie oleju na noc by nie przedłużyło trochę życia silnikowi???
  24. Nie ma żadnego ciśnienia jak wyłączysz silnik. Czy koła są skręcone czy nie płyn nie wyleci na zgaszonym silniku jak odkręcimy korek od zbiorniczka nic się nie dzieje dopiero jak zaczniemy kręcić kierownicą. Ten kto sam wymieniał płyn w układzie wspomagania to wie a reszta może łatwo sprawdzić i problem będzie rozwiązany.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.