Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. W m-pakiecie faktycznie wygląda super ale jak wam się to wnętrze podoba to nie wiem, ale to kwestia gustu.A z czym ten 3.0 jest niby lepszy o np. 3.0TDI ASB to też nie wiem no i jeszcze to czego to BMW może tylko pozazdrościć AUDI to quattro bez którego auta tej klasy bym nie kupił.
  2. Dziwne bo jakoś na naprawy BMW przyjeżdżają tak samo jak Audi czy inne marki. Fakt że Audi z 2.0 TDI dało ciała ale reszta silników wcale nie odbiega od konkurencji a do 3.0 TDI to już wogóle nie wiem czego się można czepiać niektóre egzemplarze z początku produkcji miały problemy i tyle.
  3. Dokładnie w Polsce przepisowo to mogą jeździć ludzie w niedzielę do kościoła 10 km a nie ludzie pracujący którzy dziennie czasem muszą przejechać 500-700 km po naszych drogach a jadąc przepisowo czyli przeważnie 50 km/h ciężko by było taki dystans przejechać. A te niebroby ze straży wiejskiej te fotoradary wystawiają dla kasy gminnej a nie dla żadnego bezpieczeństwa bo przeważnie stoją nie w miejscach niebezpiecznych tylko w takich gdzie aż się prosi żeby jechać szybciej niż znaki pozwalają. Jak by naprawdę stały w miejscach gdzie jest było dużo wypadków czy przy szkołach to bym nie miał nic przeciwko temu ale tam by nie zarobili bo większość rozsądnych ludzi w takich miejscach zwalnia(1 n a 10 by sie pewnie załapał) a im zależy na jak największej liczbie fotek(mandatów) bez względu na to gdzie i w jakich okolicznościach są robione.
  4. Co za różnica termostat czy czujnik jak częstą przyczyna jest awaria jednego lub drugiego albo obu naraz.Co z tego że wymienisz termostat jak za 2 miesiące poleci czujnik lub na odwrót. Jak pojawia się problem z temperaturą a nie wiesz kiedy co było wymieniane to najlepiej wymienić oba naraz i na jakiś czas masz problem z głowy a tak szukanie sprawdzanie cudowanie a i tak przeważnie kończy się na tym że wymienia się i jedno i drugie tylko w różnym czasie więc chyba lepiej zrobić to odrazu i mieć problem z głowy.
  5. Tu akurat Castrol wypada słabiutko więc średnio dobry wybór.
  6. Mobil 1 5W50 jest pełnym syntetykiem i jest bardzo dobry do naszych silników. Mobil Super 3000 X1 5W40 jest stworzony w oparciu o technologię syntetyczną więc nie jest pełnym syntetykiem.
  7. Jak robiłeś AC to tak ale jak dokupujesz samą auto szybę to już nie sprawdzają. Ja tak zrobiłem w 2 dostawczakach w firmie i było ok
  8. A masz auto szybę wykupioną? Jak nie masz do dokup sobie i za jakiś czas zgłoś bo z AC to Ci zniżki zabiorą a z auto szyby nic nie tracisz.Jak masz Auto szybę to dzwonisz na infolinię PZU i mówisz że szyba do wymiany bo Ci kamień uderzył albo na parkingu stał i jak przyszedłeś to była pęknięta czy coś tam wymyślisz bez różnicy bo i tak Ci wymienią.
  9. Taki ubytek to nie ubytek tym bardziej przy takiej jeździe, więc śmiało możesz pełny syntetyk lać.
  10. A ile Ci ubywa? Najpierw znajdź przyczynę może gdzieś cieknie z jakiegoś uszczelniacza a dopiero później lej nowy olej.No chyba że jeździsz krótkie dystanse na niedogrzanym silniku to też trochę Ci może ubywać, zależy jak duże to są ubytki.
  11. Jak silnik masz zdrowy i żadnych wycieków nie ma to nie bata żeby nagle po zmianie na lepszy olej zaczęło Ci go ubywać.
  12. Dokładnie, co ma piernik do wiatraka, gdzie jest napisane ze jak ma 265 tys. to musi brać olej ja znam auta co mają po 350 tys. i ani grama nie trzeba dolewać a są i takie co od nowości biorą olej i tak już jest, oczywiście nie bez znaczenia jest też styl jazdy i dystans jaki auto przejeżdża, czy silnik jest dogrzany czy tylko krótkie odcinki po mieście że nawet nie zdąży złapac temperatury. tom2009 jak na twoim miejscu przeszedł bym jednak na pełny syntetyk, lepsza ochrona silnika i turbiny oraz dużo lepsza kultura pracy silnika na pełnym syntetyku
  13. Ja zakładam zawsze Valeo albo Boscha i jest Ostatnio kupuje z tej stronki: http://www.wycieraczki.sklep.pl/
  14. No to moje jest z max zniżkami na OC i AC i promocja na OC jest chyba tylko dla nowych klientów. Za rok pewnie OC już więcej wyjdzie ale to się później pomartwimy.
  15. Zgadza się brałem teraz pełny pakiet w PZU dla A6 C6 2.7 TDI 2005 rok i pełny pakiet na rok wyszedł 2360 zł z rozszerzoną Auto Pomocą na Polskę i zagranicę z auto szybą, AC na 55 000 zł z czego samo OC w tej promocji wyszło ponad 400 zł za pojemność 2.7 więc naprawdę dobra oferta
  16. No to dzwoń do niego podasz mu numery swojej starej pompki i model auta itd. i Ci wszystko dopasuje i przyśle pocztą a z dorobieniem grotu i imo podjedź pod Tesco zapytaj o cenę a jak nie to dam Ci namiar do gościa w Kłomnicach.
  17. Mam numer telefonu zadzwoń i zapytaj 505041881 A sam grot i imo Ci zrobią pod Tesco albo w Kłomnicach jest też taki gość.
  18. Też taką ciężarówkę przywiozłem w zeszłym tygodniu tylko w 2.7 i ze słabszym wypasem ale będzie najwyżej co modzić
  19. Przyjechało już jako ciężarowy czy akcyzę płacisz?
  20. A ja jeszcze nie jeździłem na bardziej cichych zimówkach niż UG7 a trochę tego już było, a z tym Kleberem to chyba żart No chyba że porównujesz 4 letnie UG7 z nowym Kleberem to wtedy mogą mieć podobną skuteczność.
  21. Jak chcesz mieć tak jak było ORI. To: dorobienie kluczyka(ori scyzoryka) z zakodowaniem imo to koszt około 150 zł chyba że masz kogoś kto Ci to taniej zrobi. Kupujesz sam pilot(scyzoryk) na allegro około 100 zł albo w ASO(250zł) no i pompkę centralnego zamka jeżeli masz bez sterowania falami radiowymi, ja miałem bez więc musiałem podmienić ale swoją sprzedałem za tyle samo więc koszt 0. Polecam gościa ze Starego Sącza który sprzedaje te pompki i piloty na allegro, mnie przysłał pompkę już z zakodowanym pilotem tylko podłączyłem pompkę i wpiąłem pilot w kluczyk i wszystko działa i jest ori.
  22. Jak by do B5 były takie to też bym chętnie kupił
  23. Nie no tylko ta akcyza 18,6% to złodziejstwo w biały dzień reszta to już nie są duże koszta. VAT-24 to tylko 160 zł chyba.
  24. No zobaczymy auto za 12 500 kupiliśmy więc cena dobra ale te opłaty.Jade dzisiaj do koleżanki co się zajmuje takimi rzeczami pogadać jak zrobić żeby jak najmniej to wyszło.Na pewno będzie rzeczoznawca
  25. Byłem wczoraj w DE po takie A6 2.7 TDI Tiptronic w Quattro auto naprawdę super, dużo więcej miejsca niż w A4 szczególnie z tyłu. Praca tego silnika to bajka w porównaniu do 2.0 TDI a takiego mieliśmy brać ze względu na akcyzę ale jak się tym 2.7 przejechałem to akcyza była już nie ważna Tylko ona ma inny kod silnika niż BPP nie pamiętam teraz jaki. Ma 179 km i jest z 11.2005. Co do mocy to trochę by mu się przydało faktycznie więcej i tu pytanko, czy podatny jest na mody bez dużego ryzyka i ile można zrobić samym programem. Z tego co czytam to silnik nie miał żadnych wad fabrycznych chyba że coś przeoczyłem bo napinacze ponoć poprawione a wtryski? Bo w 3.0 z początku produkcji były z nimi jakieś problemy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.