Treść opublikowana przez NYNA
-
Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?
W m-pakiecie faktycznie wygląda super ale jak wam się to wnętrze podoba to nie wiem, ale to kwestia gustu.A z czym ten 3.0 jest niby lepszy o np. 3.0TDI ASB to też nie wiem no i jeszcze to czego to BMW może tylko pozazdrościć AUDI to quattro bez którego auta tej klasy bym nie kupił.
-
Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?
Dziwne bo jakoś na naprawy BMW przyjeżdżają tak samo jak Audi czy inne marki. Fakt że Audi z 2.0 TDI dało ciała ale reszta silników wcale nie odbiega od konkurencji a do 3.0 TDI to już wogóle nie wiem czego się można czepiać niektóre egzemplarze z początku produkcji miały problemy i tyle.
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
Dokładnie w Polsce przepisowo to mogą jeździć ludzie w niedzielę do kościoła 10 km a nie ludzie pracujący którzy dziennie czasem muszą przejechać 500-700 km po naszych drogach a jadąc przepisowo czyli przeważnie 50 km/h ciężko by było taki dystans przejechać. A te niebroby ze straży wiejskiej te fotoradary wystawiają dla kasy gminnej a nie dla żadnego bezpieczeństwa bo przeważnie stoją nie w miejscach niebezpiecznych tylko w takich gdzie aż się prosi żeby jechać szybciej niż znaki pozwalają. Jak by naprawdę stały w miejscach gdzie jest było dużo wypadków czy przy szkołach to bym nie miał nic przeciwko temu ale tam by nie zarobili bo większość rozsądnych ludzi w takich miejscach zwalnia(1 n a 10 by sie pewnie załapał) a im zależy na jak największej liczbie fotek(mandatów) bez względu na to gdzie i w jakich okolicznościach są robione.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Co za różnica termostat czy czujnik jak częstą przyczyna jest awaria jednego lub drugiego albo obu naraz.Co z tego że wymienisz termostat jak za 2 miesiące poleci czujnik lub na odwrót. Jak pojawia się problem z temperaturą a nie wiesz kiedy co było wymieniane to najlepiej wymienić oba naraz i na jakiś czas masz problem z głowy a tak szukanie sprawdzanie cudowanie a i tak przeważnie kończy się na tym że wymienia się i jedno i drugie tylko w różnym czasie więc chyba lepiej zrobić to odrazu i mieć problem z głowy.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tu akurat Castrol wypada słabiutko więc średnio dobry wybór.
-
[ALL] Płukanie silnika
Mobil 1 5W50 jest pełnym syntetykiem i jest bardzo dobry do naszych silników. Mobil Super 3000 X1 5W40 jest stworzony w oparciu o technologię syntetyczną więc nie jest pełnym syntetykiem.
-
[B6 AVF] Prośba o pomoc - jak to zgłosić
Jak robiłeś AC to tak ale jak dokupujesz samą auto szybę to już nie sprawdzają. Ja tak zrobiłem w 2 dostawczakach w firmie i było ok
-
[B6 AVF] Prośba o pomoc - jak to zgłosić
A masz auto szybę wykupioną? Jak nie masz do dokup sobie i za jakiś czas zgłoś bo z AC to Ci zniżki zabiorą a z auto szyby nic nie tracisz.Jak masz Auto szybę to dzwonisz na infolinię PZU i mówisz że szyba do wymiany bo Ci kamień uderzył albo na parkingu stał i jak przyszedłeś to była pęknięta czy coś tam wymyślisz bez różnicy bo i tak Ci wymienią.
-
[ALL] Płukanie silnika
Taki ubytek to nie ubytek tym bardziej przy takiej jeździe, więc śmiało możesz pełny syntetyk lać.
-
[ALL] Płukanie silnika
A ile Ci ubywa? Najpierw znajdź przyczynę może gdzieś cieknie z jakiegoś uszczelniacza a dopiero później lej nowy olej.No chyba że jeździsz krótkie dystanse na niedogrzanym silniku to też trochę Ci może ubywać, zależy jak duże to są ubytki.
-
[ALL] Płukanie silnika
Jak silnik masz zdrowy i żadnych wycieków nie ma to nie bata żeby nagle po zmianie na lepszy olej zaczęło Ci go ubywać.
-
[ALL] Płukanie silnika
Dokładnie, co ma piernik do wiatraka, gdzie jest napisane ze jak ma 265 tys. to musi brać olej ja znam auta co mają po 350 tys. i ani grama nie trzeba dolewać a są i takie co od nowości biorą olej i tak już jest, oczywiście nie bez znaczenia jest też styl jazdy i dystans jaki auto przejeżdża, czy silnik jest dogrzany czy tylko krótkie odcinki po mieście że nawet nie zdąży złapac temperatury. tom2009 jak na twoim miejscu przeszedł bym jednak na pełny syntetyk, lepsza ochrona silnika i turbiny oraz dużo lepsza kultura pracy silnika na pełnym syntetyku
-
[ALL B7] Jakie pióra do wycieraczek
Ja zakładam zawsze Valeo albo Boscha i jest Ostatnio kupuje z tej stronki: http://www.wycieraczki.sklep.pl/
-
PZU najlepsze?
No to moje jest z max zniżkami na OC i AC i promocja na OC jest chyba tylko dla nowych klientów. Za rok pewnie OC już więcej wyjdzie ale to się później pomartwimy.
-
PZU najlepsze?
Zgadza się brałem teraz pełny pakiet w PZU dla A6 C6 2.7 TDI 2005 rok i pełny pakiet na rok wyszedł 2360 zł z rozszerzoną Auto Pomocą na Polskę i zagranicę z auto szybą, AC na 55 000 zł z czego samo OC w tej promocji wyszło ponad 400 zł za pojemność 2.7 więc naprawdę dobra oferta
-
[ALL B5] Dołożenie sterowania CZ z pilota
No to dzwoń do niego podasz mu numery swojej starej pompki i model auta itd. i Ci wszystko dopasuje i przyśle pocztą a z dorobieniem grotu i imo podjedź pod Tesco zapytaj o cenę a jak nie to dam Ci namiar do gościa w Kłomnicach.
-
[ALL B5] Dołożenie sterowania CZ z pilota
Mam numer telefonu zadzwoń i zapytaj 505041881 A sam grot i imo Ci zrobią pod Tesco albo w Kłomnicach jest też taki gość.
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
Też taką ciężarówkę przywiozłem w zeszłym tygodniu tylko w 2.7 i ze słabszym wypasem ale będzie najwyżej co modzić
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
Przyjechało już jako ciężarowy czy akcyzę płacisz?
-
Polecane opony zimowe
A ja jeszcze nie jeździłem na bardziej cichych zimówkach niż UG7 a trochę tego już było, a z tym Kleberem to chyba żart No chyba że porównujesz 4 letnie UG7 z nowym Kleberem to wtedy mogą mieć podobną skuteczność.
-
[ALL B5] Dołożenie sterowania CZ z pilota
Jak chcesz mieć tak jak było ORI. To: dorobienie kluczyka(ori scyzoryka) z zakodowaniem imo to koszt około 150 zł chyba że masz kogoś kto Ci to taniej zrobi. Kupujesz sam pilot(scyzoryk) na allegro około 100 zł albo w ASO(250zł) no i pompkę centralnego zamka jeżeli masz bez sterowania falami radiowymi, ja miałem bez więc musiałem podmienić ale swoją sprzedałem za tyle samo więc koszt 0. Polecam gościa ze Starego Sącza który sprzedaje te pompki i piloty na allegro, mnie przysłał pompkę już z zakodowanym pilotem tylko podłączyłem pompkę i wpiąłem pilot w kluczyk i wszystko działa i jest ori.
-
[ALL B6] Fabryczna navi w B6 - czy jest z tego pożytek w PL?
Jak by do B5 były takie to też bym chętnie kupił
-
[ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
Nie no tylko ta akcyza 18,6% to złodziejstwo w biały dzień reszta to już nie są duże koszta. VAT-24 to tylko 160 zł chyba.
-
[ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
No zobaczymy auto za 12 500 kupiliśmy więc cena dobra ale te opłaty.Jade dzisiaj do koleżanki co się zajmuje takimi rzeczami pogadać jak zrobić żeby jak najmniej to wyszło.Na pewno będzie rzeczoznawca
-
[ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
Byłem wczoraj w DE po takie A6 2.7 TDI Tiptronic w Quattro auto naprawdę super, dużo więcej miejsca niż w A4 szczególnie z tyłu. Praca tego silnika to bajka w porównaniu do 2.0 TDI a takiego mieliśmy brać ze względu na akcyzę ale jak się tym 2.7 przejechałem to akcyza była już nie ważna Tylko ona ma inny kod silnika niż BPP nie pamiętam teraz jaki. Ma 179 km i jest z 11.2005. Co do mocy to trochę by mu się przydało faktycznie więcej i tu pytanko, czy podatny jest na mody bez dużego ryzyka i ile można zrobić samym programem. Z tego co czytam to silnik nie miał żadnych wad fabrycznych chyba że coś przeoczyłem bo napinacze ponoć poprawione a wtryski? Bo w 3.0 z początku produkcji były z nimi jakieś problemy.