Treść opublikowana przez NYNA
-
Focus
Focusy to całkiem dobre auta,też takim trochę jeździłem. Jedynie co to dwumas się sypie, ale nie jest kosmicznie drogi. 1.8 TDCi dobry Fordowski silnik a nie jak 1.6 od PSA z DPF-ami i innymi cudami które się sypią. Co co programu to niestety ciężko na tym silniku bo nie jest na boschu, może koło 20-30 KM się uda zrobić. W utrzymaniu i serwisowaniu dość tani, rozrząd tani bo niecałe 300 zł ori forda, olej też 100 zł za 5 litrów.Tu masz dobry sklep z częściami ori: http://ford.sklep.pl/ Do tłuczenia dobre auto :good
-
[ALL B5] Czy IsoFix jest w audi??
W B5 nie masz.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44215.420
-
[ALL B7] Spaliny śmierdzą i szczypią w oczy
Druciarstwo :polew: Czyli co DPF zapycha się przez turbinę czy przez wtryski tak :polew: Zweryfikuj styl jazdy? Czyli jak ktoś jeździ głownie po mieście to musi wogóle przestać jeździć bo zawsze będzie miał problemy z DPF-em :gwizdanie: Oszczędność paru zł? Wydać 6000 i nie mieć gwarancji że za rok problem nie powróci Ręce opadają jak się takie rzeczy czyta
-
[ALL B8] A4 B8 3.0 tdi quattro s-line
I pewnie nieźle wystraszyli chłopaka że teraz pewnie auto będzie chciał oddawać.
-
[ALL] kredyt samochodowy
Można to zrobić w każdej chwili tylko te papiery z banku trzeba mieć i kartę pojazdu bo tam też muszą wykreślić, co do dowodu to nie wiem jak teraz jest kiedyś wykreślali tylko. Zadzwoń do Twojego wydziału komunikacji to Ci powiedzą co i jak.
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Ciekawe bo ja nawet przy -20 nie miałem takich objawów a płyn jest zalany co najmniej w 10 autach. Jaki to jest ten naprawdę dobry płyn że da się zobaczyć aż taką różnicę jak piszesz, bo już chyba wszystkie przetestowałem.
-
[B5 AFN] Wymiana oleju z 10w40 na 5w40 - czy nic nie grozi silnikowi
A nawet się poprawi jak dobrym olejem go zalejesz to zacznie ciszej i bardziej miękko pracować a i turbina też będzie Ci bardziej wdzięczna
-
[ALL B8] B8 Allroad
Autko super ale faktycznie szkoda ze zawias nie regulowany bo to zaj.... sprawa, jak lecisz w trasę to obniżasz i auto jedzie jak przyklejone, a jak śmigasz po polnych drogach to w górę i niczym się nie martwisz po prostu rewelacyjna sprawa. Z tymi dużymi kołami to też bym nie szalał za bardzo jak dużo jeździsz po nie utwardzonych drogach.
-
Czy nowe nokie to padło??
No moja ponoć zawieszająca się C6 przez 4 miesiące nie zawiesiła się ani raz więc fakty mnie interesują nie mity.
-
Czy nowe nokie to padło??
No tylko jak się to ma do naszej rzeczywistości, tym bardziej że mowa o USA Poza tym nic tam konkretnego nie napisali, a moje Nokie nadal świetnie działają i do zmiany przekonać by mnie mogła jedynie zła jakość i awaryjność, a na to akurat narzekać nie mogę, a testy i opinie to wiadomo ile osób tyle opinii.
-
Uszkodzenie felgi na drodze - proces o odszkodowanie
Też w sobotę wpadłem w dziurę i felga z oponą została uszkodzona. Zastanawiam się właśnie czy jest sens i czy warto się szarpać i nerwy tracić bo pewnie trochę to będzie trwało z tego co słyszałem, a strat nie ma dużych bo oponę się dało naprawić i felga też bardzo nie ucierpiała, gorsze było to że przy zmianie opon na zimę gdzieś zapodziała się ta końcówka do zabezpieczenia i koła nie dało się zmienić i do tego sobota wieczór, dobrze że auto na gwarancji więc assistancem się skończyło. A wezwałeś Policję czy tylko zdjęcia porobiłeś itd.???
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Również polecam Mobil 1 5W-50 bardzo dobry olej
-
Petycja - zabójstwo husky
Podpisane.
-
Polecane opony letnie
GOODYEAR ULTRA GRIP to zimowa opona jest.
-
Dobrzy chiptunerzy
http://www.dynosoft.pl/
-
W jakim banku konto osobiste ?
Ja od zeszłego roku bo wtedy przeszedłem na direct nie zapłaciłem do dziś ani 1 zł za prowadzanie konta czy przelewy czy wpłaty czy wypłaty także ukrytych opłat póki co nie uświadczyłem. Jedynie trzeba pamiętać żeby kartą zrobić zakupy za jakąś kwotę to wtedy za kartę też opłaty nie pobierają. Mam też konto w WBK i tam też jest za darmo więc ING to nie jakiś tam wyjątek, tyle że w WBK wszystkie przelewy nie są chyba za darmo.
-
W jakim banku konto osobiste ?
To nie lepiej by Ci było zmienić na direct skoro do banku i tak nie chodzisz i miał byś konto za free i karty też jak zapłacisz za 300 zł chyba. Jak by nie było to 120 zł rocznie wychodzi a lepiej je przeznaczyć na coś innego skoro można nie płacić. Ja osobiście zmieniłem na direct w zeszłym roku bo i tak robiłem wszystko przez net więc za co im płacić dodatkowo i tak mają za dobrze w Polsce.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Dokładnie bo już co raz to lepsze teksty i pomysły padają
-
W jakim banku konto osobiste ?
To załóż sobie odrazu dodatkowe konto oszczędnościowe OKO (również bezpłatnie) i na to konto możesz wpłacać w kasie banku bez opłat w razie jak by wpłatomat nie działał czy coś innego a później jak się zalogujesz na ing-BankOnLine to masz dwa rachunki jeden pod drugim i robisz sobie przelew wewnętrzny co trwa 30 sekund i masz już pieniądze na koncie podstawowym.
-
[B5 AFF] Ciekawy przeciek pompy wtryskowej [1.9 TDI]
U mnie jak ta uczszelka puszczała już to też gorzej palił jak dłużej postał tzn. po przekręceniu odpalał i po 2 sek gasł i dopiero za drugim razem palił normalnie a tak w jeździe nie odczuwałem różnicy większej, na postoju śmierdziało bardzo ropą a z czasem zaczęło być widać mokrą plamę pod autem więc dłużej już nie czekałem i wymieniłem uszczelkę i teraz jest
-
[B5 AFF] Ciekawy przeciek pompy wtryskowej [1.9 TDI]
Pewnie uszczelka już puszcza na pompie wtryskowej, trzeba założyć nową i po sprawie.
-
[B5 AHU] Gdzie najtaniej strojenie 1.9 TDI AHU+216ki montaż?
Z samymi wtryskami na pewno zrobi w cenie grupowego, przynajmniej wcześniej tak robił.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ale że za dużo Ci wziął? Przecież litr na 10 tys. to jest nic, niektórzy w nowych autach litr co 4-5 tys. dolewają i w ASO im mówią że to norma i tak ma być, a Ty po tylu latach tylko litr dolewasz, może coś masz nieszczelne, może z jakiegoś uszczelniacza trochę leci i tyle.Obejrzyj silnik dokładnie czy jest suchy i jak nie masz żadnych niepokojących objawów to jeździj i nie kombinuj tak z tymi olejami i lej cały czas pełny syntetyk bo od niego Ci się silnik nie rozszczelni na pewno.
-
[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
Zdrowych Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego