Treść opublikowana przez NYNA
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
U mnie Philipsy Blue Vision świecą już prawie rok a Osramy po 3 miesiącach się spaliły i słabiej świeciły.
-
[ALL] Jakie żarówki H7 i H11 ? Nie chce hid, tylko zwykłe zarówki z efektem xenon?
Miałem OSRAM teraz mam PHILIPS Blue Vision i jednak Philips dużo lepszy i nie pali się tak szybko jak Osram.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Jak można wogóle brać coś jak nie wiadomo z czego to jest robione i jaki ma wpływ na nasz organizm
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A nie lepiej było zamówić z pewnego i sprawdzonego źródła: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44215.0
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Lej śmiało Motula bo Twojego silnika musi być właśnie olej z normą 505.01 a płukać silnika nie musisz chyba że dodatkowo chcesz mu zafundować takie mycie.
-
[B5 AHU] Mobil 15w40 w 1.9 tdi (dobrze czy żle?)
Uwielbiam to hasło To nie lepiej lać pełny syntetyk i wymiany robić co 15 tys.km niż lać gówniany minerał i tak często go wymieniać.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Jak Ci pływa wskaźnik to czujnik masz walnięty.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
U nas jak przychodzi fotka na auta firmowe i nie wskażemy kierowcy to jest wyższy manadat na firmę ale bez punktów np. zamiast 300 zł i 8 pkt. dostaliśmy 500 zł bez pkt-ów.
-
Dobrzy chiptunerzy
Przeczytaj stronę 63
-
Polecane opony letnie
No jak są z 2007 i z samochodów salonowych ściągnięte tak jak pisze w aukcji to cena chyba ok. bo niby nowe ale już gwarancji jako nowe nie mają raczej bo były zamontowane na innym aucie.
-
Polecane opony letnie
Jeżdżę od 2 sezonów i rewelka W końcu nie przez przypadek były najlepsze w testach ADAC.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak masz białe tablice obojętnie czy to z PL czy z gwiazdkami jeżeli będziesz przerejestrowywał w tym samym urzędzie to tablic nie musisz zmieniać(mniejsze koszty dla Ciebie) ale musisz je mieć ze sobą bo będzie zmieniana ta naklejka na środku, nie zapomnij też o karcie pojazdu jeżeli była wydana.Jak masz jakieś pytania czy nie jasności to zadzwoń sobie i zapytaj żebyś nie jeździł 5 razy bo czegoś będzie Ci brakować 3707-724 a tu się możesz umówić na konkretny dzień i godzinę http://www.czestochowa.pl/rezerwacja_kolejki żeby później nie stać pół dnia w kolejce jak większość ludzi.
-
[B5 AFN] POMOCY PILNE! Silnik zgasł z braku paliwa ,a po zalaniu nie chce zapalić
Nic do dziś śmiga jak złoto a było to ze 2 lata czyli jakieś 60 tys. km temu.
-
[B5 AFN] POMOCY PILNE! Silnik zgasł z braku paliwa ,a po zalaniu nie chce zapalić
U mnie też kiedyś brakło paliwa i po paru minutach kręcenia sam odpalił.
-
Polecane opony zimowe
Bo przecież najważniejszy jest wygląd, a co tam bezpieczeństwo swoje i innych :gwizdanie: Bierz UG7+ naprawdę bardzo dobre oponki a stalówek szukaj na necie (allegro) czasem można trafić nówki w dobrej cenie.
-
Co sądzicie o tym telefonie?
W normalnej N97 bateria 3-4 dni trzyma co do wi-fi to bez zastrzeżeń Też chyba łyknę tą C6 bo jedna umowa mi się kończy a telefon wydaje się być dość ciekawy i opinie ma raczej dobre jak narazie.
-
Polecane opony zimowe
W zimę to ma się jeździć a nie wyglądać Ja bym max 16 zakładał na zimę.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=124481.0
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
1.Rozrząd lepiej przed zrobić. 2.Jak cos niedomaga to znajdź przyczynę i ją usuń bo nie zrobisz programu na nie domagającym silniku.Najlepiej zrób logi (na forum znajdziesz opis jak to zrobić) lub zadzwoń do Witka i umów się na diagnostykę to Ci powie co najpierw musisz zrobić. 3.Nie bój się Witek zrobi Ci tak żeby było dynamicznie i bezpiecznie a ile wyjdzie to zależy od kondycji w jakiej masz motorownie. 4.Dzwoń powiedz że z forum jesteś i dogaduj cenę indywidualnie bo następna grupówka w tym tempie to za 2 lata będzie
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
No widocznie tylko w takich zaj... miastach jak Twoje tak robią :gwizdanie: Co do spawania puszki to mam tak pospawaną i jakoś nic nie widać od góry a od dołu to życzę powodzenia żeby coś zobaczyć więc proszę Cię nie pisz głupot. Tak po 320 tys. przejechanych kat. jest przecież jak nowy po co go ruszać w ogóle Co do pieniędzy to można to zrobić za 50 zł więc faktycznie droga sprawa
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Pewnie że wycinać
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
No mało się zaczyna robić trza modzić dalej i już zapisy na następną grupówkę robić bo ta się gdzieś za 2 lata skończy to akurat się drugą rozpocznie
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Większych bzdur to już chyba nie mogłeś napisać Puszkę można rozciąć tak żeby nie było widać a druga sprawa to który diagnosta zwraca uwagę na takie bzdety.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zmieniaj na Motula i zmieniaj mechaników bo są jeszcze z innej epoki
-
[ALL B5] Jaki silnik diesla wybrać POMÓŻCIE
Z PD to wiadomo ATJ lub AJM a jeżeli nie chcesz PD to z VP AHH