Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. W Częstochowie w ASO też mi powiedzieli że nie zaleca się wymiany w tej skrzyni jak dzwoniłem w zeszłym roku a wymiany dynamicznej też nie robią a o jakimś urządzeniu specjalnym do tego też nie słyszeli Więc olej kupiłem sam przez firmę która była podana w wątku i pierwsza wymiana z filtrem itd. dwie następne wymiany oleju po dwóch tygodniach już bez filtra tylko żeby przepłukać skrzynię i olej czysty już leciał po trzeciej wymianie po drugiej w sumie też ale dla spokojności wymieniliśmy 3 raz i skrzynia chodzi tak jak wcześniej nic złego się nie dzieje od wymiany auto przejechało do tej pory około 30 000 km.
  2. W Cze-wie dostajesz miękki bo trzeba twardy zamówić nie ma na miejscu.
  3. http://www.ecuproject.pl/
  4. Mnie absolutnie nic Poczytaj swoje posty
  5. NYNA odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    No fakt nie zachwycali ale wynik idzie w świat brąz zdobyli a przy tak grających ruskich i Brazylii nie było raczej czego więcej szukać. Dobre wzmocnienia jak najbardziej Lepiej budować coś na przyszłość niż powielać ciągle to samo, a młodych chętnych chłopaków do grania nam nie brakuje, czasu mało ale może się uda.
  6. NYNA odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    Powinien być jeżeli będzie w formie i będzie chęć do grania i do reprezentowania kraju bo za samo nazwisko i to co było kiedyś nikt nam medalu nie da. Powinni grać Ci którzy są w formie są zmotywowani chcą coś pokazać osiągnąć a nie tylko kasę zarabiać, musi być atmosfera w drużynie a nie gwiazdy które rządzą i grają jak chcą i reszta drużyny, myślę że Anastasi to bardzo dobrze wie i będzie konsekwentny.
  7. NYNA odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    Podejrzewam że i tak by go nie powołał
  8. NYNA odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: Bardzo dobra decyzja "wielkie gwiazdy" niech w domu siedzą i przed tv mecze oglądają
  9. Nie lubię się chwalić A tak na serio to nie wrzucam fot na żadne fora bo nie wiadomo kto ogląda i kto czyta więc w necie nie obejrzysz. Obejrzeć można w Częstochowie, przyjedz to się przejedziesz i zaczniesz żałować że BMW kupiłeś Uprzedzając Twój kolejny nic nie wnoszący do tematu post to samochód na żywo widział H4mm3R przy okazji wgrywania polskiego menu
  10. Narazie seria bo jak pisałem mocy póki co wystarcza, a jak zacznie brakować to zawsze będzie jakaś alternatywa bo jak zrobię program odrazu i zacznie brakować to już auto będzie trza zmienić a chciałem ze 3 lata nim pojeździć
  11. No do A4 to duuuuża różnica, jeździłem wcześniej trochę C6 w 2.7 w TIP-ie tam jednak trochę mocy mało jak na tak ciężkie auto, ale 3.0 mocy mi narazie wystarcza póki co to jest manual ale za to frajda trochę większa jak dla mnie niż w automacie.Co do komfortu i zawieszenia to tu mam pneumatyczne i też nie spodziewałem się że to taka przepaść do zwykłego zawiasu. Jazda po naszych nierównych drogach naprawdę tak nie męczy jak wcześniej no i ilość miejsca w środku zdecydowanie bardziej mi odpowiada niż w A4. Zastanawiałem się przed kupnem czy wziąć a4 B8 czy a6 i póki co wyboru nie żałuje i już wiem że za parę lat następne będzie też A6 tylko C7 tylko niech się Helmuta leasingi zaczną kończyć
  12. Ostatnio przesiadłem się do 3.0TDI w A6 C6 i powiem szczerze że nie spodziewałem się aż takiej różnicy jednak V6 robi robotę, wrażenia z jazdy póki co bezcenne
  13. No tak ale już drugi raz przez to musiał auto naprawiać, a robota też kosztuje i nadal nie pozbył się problemu, a sprzedać 2.0 TDI już z całkowicie usuniętą wadą też chyba łatwiej.
  14. A nie lepiej było wywalić to raz na zawsze i zapomnieć o problemie tak jak opisał jaro http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=128515.0
  15. No ja za 3.0 TDi teraz zapłaciłem 554 zł OC za rok więc chyba nie tak drogo jak piszesz.
  16. Jasne
  17. Ale był meczyk w Cze-wie wczoraj, dawno takich emocji nie było
  18. Ewentualnie 2 z 3 mogą się miejscami zamienić, ale to w sumie bez różnicy byle 1 zostało bez zmian
  19. No szału nie było jak dla mnie, jak byśmy w drugim półfinale jechali to ciężko by było, ale ogólnie poziom był słaby i rywale też więc nie trzeba było jechać na maxa wszystko zweryfikuje się w finale oby pomyślnie dla nas.
  20. Też myślałem że Ruscy z Emilem i Łagutą coś więcej pokażą i wejdą do finału ale znowu reszta nic nie jechała. Finał zapowiada się ciekawie oby tylko nasi pojechali lepiej niż ostatnio bo będzie ciężko.
  21. Okaże się w finale bo rywali nie mieliśmy za bardzo wymagających wczoraj, ale w tym składzie mamy duże szanse
  22. Pewnie takie same opinie jak Twoja, raz użyłem i zaraz spuściłem. Ja pisze na podstawie kilkuletnich doświadczeń na kilku samochodach drogich, tanich, dostawczych i nic złego z żadnym lakierem, uszczelkami się nie działo i nie dzieje, a nie lubię jak mi ktoś wmawia że jest inaczej a nie widział tego na własne oczy tylko gdzieś cos czytał lub słyszał.
  23. No nieźle, widze że tym razem już nic ciekawszego wymyślić niemogłeś Uwielbiam jak ktoś czegoś nie używał albo raz użył a najwięcej ma do powiedzenia na dany temat. Dla Biedronki płyny robi organika a to raczej znana firma i raczej by sobie nie pozwoliła na robienie totalnego syfu tylko dlatego że jest to dla biedronki i w niższej cenie tym bardziej że robią to na całą Polskę więc zbyt mają taki że opłaca im się obniżyć cenę bo na ilości sobie odbiją, ale po co ja "pierwszy lepszy" Tobie wszystko wiedzącemu to tłumaczę.
  24. Jakoś tego nie zauważyłem a lejemy go do 10 aut w firmie już od paru lat :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.