Treść opublikowana przez NYNA
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
W Częstochowie w ASO też mi powiedzieli że nie zaleca się wymiany w tej skrzyni jak dzwoniłem w zeszłym roku a wymiany dynamicznej też nie robią a o jakimś urządzeniu specjalnym do tego też nie słyszeli Więc olej kupiłem sam przez firmę która była podana w wątku i pierwsza wymiana z filtrem itd. dwie następne wymiany oleju po dwóch tygodniach już bez filtra tylko żeby przepłukać skrzynię i olej czysty już leciał po trzeciej wymianie po drugiej w sumie też ale dla spokojności wymieniliśmy 3 raz i skrzynia chodzi tak jak wcześniej nic złego się nie dzieje od wymiany auto przejechało do tej pory około 30 000 km.
-
[INNE] Brak miejsca w dowodzie rejestracyjnym
W Cze-wie dostajesz miękki bo trzeba twardy zamówić nie ma na miejscu.
-
Dobrzy chiptunerzy
http://www.ecuproject.pl/
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
Mnie absolutnie nic Poczytaj swoje posty
-
Siatkówka
No fakt nie zachwycali ale wynik idzie w świat brąz zdobyli a przy tak grających ruskich i Brazylii nie było raczej czego więcej szukać. Dobre wzmocnienia jak najbardziej Lepiej budować coś na przyszłość niż powielać ciągle to samo, a młodych chętnych chłopaków do grania nam nie brakuje, czasu mało ale może się uda.
-
Siatkówka
Powinien być jeżeli będzie w formie i będzie chęć do grania i do reprezentowania kraju bo za samo nazwisko i to co było kiedyś nikt nam medalu nie da. Powinni grać Ci którzy są w formie są zmotywowani chcą coś pokazać osiągnąć a nie tylko kasę zarabiać, musi być atmosfera w drużynie a nie gwiazdy które rządzą i grają jak chcą i reszta drużyny, myślę że Anastasi to bardzo dobrze wie i będzie konsekwentny.
-
Siatkówka
Podejrzewam że i tak by go nie powołał
-
Siatkówka
:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: Bardzo dobra decyzja "wielkie gwiazdy" niech w domu siedzą i przed tv mecze oglądają
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
Nie lubię się chwalić A tak na serio to nie wrzucam fot na żadne fora bo nie wiadomo kto ogląda i kto czyta więc w necie nie obejrzysz. Obejrzeć można w Częstochowie, przyjedz to się przejedziesz i zaczniesz żałować że BMW kupiłeś Uprzedzając Twój kolejny nic nie wnoszący do tematu post to samochód na żywo widział H4mm3R przy okazji wgrywania polskiego menu
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
Narazie seria bo jak pisałem mocy póki co wystarcza, a jak zacznie brakować to zawsze będzie jakaś alternatywa bo jak zrobię program odrazu i zacznie brakować to już auto będzie trza zmienić a chciałem ze 3 lata nim pojeździć
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
ASB 233ps z końca 2007 roku.
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
No do A4 to duuuuża różnica, jeździłem wcześniej trochę C6 w 2.7 w TIP-ie tam jednak trochę mocy mało jak na tak ciężkie auto, ale 3.0 mocy mi narazie wystarcza póki co to jest manual ale za to frajda trochę większa jak dla mnie niż w automacie.Co do komfortu i zawieszenia to tu mam pneumatyczne i też nie spodziewałem się że to taka przepaść do zwykłego zawiasu. Jazda po naszych nierównych drogach naprawdę tak nie męczy jak wcześniej no i ilość miejsca w środku zdecydowanie bardziej mi odpowiada niż w A4. Zastanawiałem się przed kupnem czy wziąć a4 B8 czy a6 i póki co wyboru nie żałuje i już wiem że za parę lat następne będzie też A6 tylko C7 tylko niech się Helmuta leasingi zaczną kończyć
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
Ostatnio przesiadłem się do 3.0TDI w A6 C6 i powiem szczerze że nie spodziewałem się aż takiej różnicy jednak V6 robi robotę, wrażenia z jazdy póki co bezcenne
-
[B7 BPW] Brak ciśnienia oleju
No tak ale już drugi raz przez to musiał auto naprawiać, a robota też kosztuje i nadal nie pozbył się problemu, a sprzedać 2.0 TDI już z całkowicie usuniętą wadą też chyba łatwiej.
-
[B7 BPW] Brak ciśnienia oleju
A nie lepiej było wywalić to raz na zawsze i zapomnieć o problemie tak jak opisał jaro http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=128515.0
-
[ALL] Ubezpieczenie OC + od kradzieży samochodu
No ja za 3.0 TDi teraz zapłaciłem 554 zł OC za rok więc chyba nie tak drogo jak piszesz.
- Kibice żużla
-
Kibice żużla
Ale był meczyk w Cze-wie wczoraj, dawno takich emocji nie było
-
Kibice żużla
Ewentualnie 2 z 3 mogą się miejscami zamienić, ale to w sumie bez różnicy byle 1 zostało bez zmian
-
Kibice żużla
No szału nie było jak dla mnie, jak byśmy w drugim półfinale jechali to ciężko by było, ale ogólnie poziom był słaby i rywale też więc nie trzeba było jechać na maxa wszystko zweryfikuje się w finale oby pomyślnie dla nas.
-
Kibice żużla
Też myślałem że Ruscy z Emilem i Łagutą coś więcej pokażą i wejdą do finału ale znowu reszta nic nie jechała. Finał zapowiada się ciekawie oby tylko nasi pojechali lepiej niż ostatnio bo będzie ciężko.
-
Kibice żużla
Okaże się w finale bo rywali nie mieliśmy za bardzo wymagających wczoraj, ale w tym składzie mamy duże szanse
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Pewnie takie same opinie jak Twoja, raz użyłem i zaraz spuściłem. Ja pisze na podstawie kilkuletnich doświadczeń na kilku samochodach drogich, tanich, dostawczych i nic złego z żadnym lakierem, uszczelkami się nie działo i nie dzieje, a nie lubię jak mi ktoś wmawia że jest inaczej a nie widział tego na własne oczy tylko gdzieś cos czytał lub słyszał.
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
No nieźle, widze że tym razem już nic ciekawszego wymyślić niemogłeś Uwielbiam jak ktoś czegoś nie używał albo raz użył a najwięcej ma do powiedzenia na dany temat. Dla Biedronki płyny robi organika a to raczej znana firma i raczej by sobie nie pozwoliła na robienie totalnego syfu tylko dlatego że jest to dla biedronki i w niższej cenie tym bardziej że robią to na całą Polskę więc zbyt mają taki że opłaca im się obniżyć cenę bo na ilości sobie odbiją, ale po co ja "pierwszy lepszy" Tobie wszystko wiedzącemu to tłumaczę.
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Jakoś tego nie zauważyłem a lejemy go do 10 aut w firmie już od paru lat :gwizdanie: