Treść opublikowana przez NYNA
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Jak ktoś jeździ po bułki do sklepu albo tylko po mieście to dopóki śnieg nie spadnie może spokojnie na letnich jeździć.
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Szczególnie na mokrym gdy nad ranem masz temp koło 0 czy -1 stopnia to letnie idealnie trzymają
-
Kategoria prawa jazdy a laweta.
Handlarze mieli tak porejestrowane Mercedesy osobowe nie pamiętam modelu ale chyba 124 albu suv-y i wozili na przyczepach(lawetach) osobówki, ale to takie naciągane troche było, ale dużo tego jeździło więc za bardzo się nie czepiali. Ja np. jechałem raz auto lawetą z przyczepą(lawetą) i pan niebieski w DE wmawiał mi że jest zakaz ruchu takich pojadów bo było święto i pokazuje mi rysunek w jakims kodeksie a obok było napisane powyzej 7,5t to mu tłumacze że auto ma 3,5t i przyczepa 2t więc jest ok a on mi dalej rysunek pokazuje i głupa udaje a auto przed nami tylko bus(balsznka) z przczepą(lawetą) był według niego ok bo na rysunku miał busa z przyczepą jako 3,5t plus przyczepa 2t i nieszło mu wytłumaczyć że to to samo a bylismy 200 metrów przed granicą. Zabrał dokumenty i siedział w aucie jak gdyby nigdy nic i tzrea było zapłacić 35 euro jakiegoś mandatu nie wiadomo za co, ale wtedy już było ok i można było jechać.
-
Kategoria prawa jazdy a laweta.
Nie mylę, autolaweta to nie przyczepa. Cały czas mówię o aucie(typu pomoc drogowa) nie o przyczepie. Dużo jeździ tego na VW LT czy Sprinterach i normalnie są zarejestrowane do 3,5t. czyli jeździ się na kat.B.
-
Kategoria prawa jazdy a laweta.
Jeszcze się nie spotkałem u nas z autolawetą którą bym na B nie mógł jeździć, a swego czasu jeździłem takimi 2 razy w tygodniu.
-
Kategoria prawa jazdy a laweta.
Tak możesz to jest zarejestrowane do 3,5t tak jak normalny bus.
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
Taniej Ci chyba będzie wypożyczyć w Polsce autolawetę za 200 czy 250 zł za dobę i przewieź to auto samemu.
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
Nie może.
-
Plany wojenne USA...
Poważnie dobrze że mnie uświadomiłeś :gwizdanie: Nadal nie wiem co mi to da że się będę tym przejmował i teorie spiskowe wymyślał. Zapewniam Cię że paliwo i tak będzie po 6 zł i raczej tego nie zmienisz, ja wolę się zająć tym żeby mnie było na nie stać a nie tylko nażekać i winić wszystkich dookoła Ale chyba połowa została w domu, a to też o czymś świadczy. To co tu jeszcze robisz skoro Ci tak źle, przecież za granicą kasa leży na ulicy i jest jak w raju :gwizdanie:
-
Plany wojenne USA...
Polacy też rządowi nie ufają i tym się jakoś nie przejmujesz? Przecież chyba bardziej Cię dotyczy to co się w Polsce dzieje niż w USA. Druga sprawa to nie szkoda Ci życia na przejmowanie się takimi rzeczami, jeszcze będziesz miał w życiu poważniejsze problemy więc lepiej cieszyć się życiem a nie tylko wszystko widzieć w czarnych barwach. Jak Ci to w czymś pomaga to spoko.
-
Polecane opony zimowe
250 zł to za 15 trzeba dać.
-
Plany wojenne USA...
Ma obsesje na punkcie USA :gwizdanie: Wizy nie dali czy jak
-
[ALL] Raiffeisen leasing i papiery od OC/AC PILNE
No jeżeli masz ubezpiecznie od nich czy wliczane w leasing to wtedy tak jest, a wyżej kolega napisał że w leasingu mu powiedzieli że nic takiego nie mają.
-
[B5 AHH] Pomarańczowa kontrolka (O) na wyświetlaczu
U mnie w B5 jak się zapaliła ta kontrolka to była jeszcze prawie połowa klocków także nie było sensu wymieniać odrazu, natomiast teraz w A6 też mi się zapaliła i już faktycznie była końcówka klocków, więc róznie to bywa z tymi czujnikami najlepiej sprawdzić ile faktycznie tego klocka zostało.
-
[ALL] Raiffeisen leasing i papiery od OC/AC PILNE
Przecież ubezpieczenie zawierasz sam u agenta więc wszystkie papiery masz u siebie, tym bardziej że raiffeisen twierdzi że nic niema więc gość coś kręci. Mamy leasing w raiffeisen i w efl i ubezpieczenia robimy sami, wszystkie papiery są u nas tylko faxem im puszczamy kopie polisy i nic więcej.
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
To nie wiedziałem że się coś zmieniło, szkoda bo zimowy był naprawdę dobry. Ciekawe co teraz tam leją i kto to robi dla nich, trza obadać i sprawdzić na firmowych autach i się zobaczy co jest warty.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Myślę że nawet bez tego ogarnął by temat.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ciekawi mnie jak by teraz tym autem pojechać do Rogala, ciekawe jak bardzo różnił by się wykres.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tu chyba nie chodzi o silnik tylko o program, myślę że u kogoś innego było by duzo lepiej. Dla przykładu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=119941.30
-
[B8 CAGA] A4 2.0 TDI 143 KM TURBO CAHA cooler 3.0 tdi
Tylko dziwne że zawsze dolega coś tym robionym przez innych tunerów a u Rogala, Patrox-a czy Aligatora zawsze kreski idelane. Przypadek
-
[ALL B5] Jaka czestotliwosc ma kluczyk scyzor do B5 po 2 lifcie??
8D0 862 257 8D0 862 257 B 8D0 862 257 C 8D0 862257 E Ja miałem chyba z literką C i była bez sterowania, reszta powinna mieć. Teraz mam tą pierwszą bez żadnej literki.
-
B8 TrOOOOp
ładna, ładna.. przez tablicę pomyliłem ją z autem od Auto Husa, które okazało się rdzewieć.. Szkoda tylko że cena netto.
-
[ALL B5] Jaka czestotliwosc ma kluczyk scyzor do B5 po 2 lifcie??
Po numerze na pompce. Jeżeli auto miało fabrycznie scyzoryk to pompka musi być ze sterowaniem a jeżeli był zwykły kluczyk(tak było u mnie) to trzeba również wymienić pompkę bo sterowanie nie będzie działać.
-
[ALL B5] Jaka czestotliwosc ma kluczyk scyzor do B5 po 2 lifcie??
Dobry będzie ten co ma Krycha na pewno, ważne żeby pompka centralnego którą masz miała sterowanie falami radiowymi.
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
Dokładnie jak robić to całą raz a dobrze i nie płacić dwa razy za robotę bo jak żadne uszczelki nie były w niej wymieniane a już trochę latek mają to wymienisz jedną a zaraz pojawi się wyciek z innej(starej) bo ciśnienia nie wytrzyma a w pompie ciśnienie jest nie małe.