Treść opublikowana przez NYNA
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Tym się nie martw bo dobry tuner nie zrobi programu na niesprawnym aucie byle by zarobić i nara. Jak będzie coś niedomagać to Ci powie że trzeba najpierw zrobić to czy tamto i dopiero na program a jeżeli będzie to jakaś drobnostka to program Ci zrobi ale napewno nic na siłę.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
No i Jaro4444 nie ma warsztatu i nie jest z Gdańska, poczytaj dokładnie wątek to się dowiesz że nie tylko w Gdańsku można to zrobić bo pierwsze przeszczepy pomysłu Jaro4444 były w innym warsztacie gdzieś chyba koło Warszawy jak dobrze pamiętam.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
No chyba że tak, ale to tym bardziej jak założy jakiś badziew to się jeszcze szybciej wysypie bo nie wiem czy jest coś bardziej wytrzymałego od lema czy trw.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Piszesz że pneumat diametralnie zmniejszy żywot lemów to co zrobi z innymi które normalnie połowe krócej wytrzymują. Ja mam pneumatyczne ponad 180 tys. km najechane i wszystko jeszcze ori w bdb stanie.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Przecież jesteś z Gdańska to podjedź na spota pogadaj z chłopakami i się wszystkiego dowiesz, spoty odbywją się w AZ Serwis więc temat zaufanego warsztatu który Ci to zrobi też masz z głowy. ---------- Post added at 14:26 ---------- Previous post was at 14:21 ---------- http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?292-Spoty-3M-każda-środa-godz-19-00-w-AZ-AutoSerwis-www-az-gda-pl
-
B8 TrOOOOp
Popytaj u magików od liczników airbagów itd. przecież handlarze nie jeżdzą do ASO żeby był poźniej ślad w historii.
-
B8 TrOOOOp
Nie ma w Twojej okolicy elektoroników którzy takie tematy ograniają bo u mnie jest co namniej dwóch, trzech takich gości. Tu masz temat z A6 klubu gość pisze że robi takie rzeczy: http://www.a6klub.pl/all-ochrona-komponentu-vt22341,30.htm?sid=a337b5b5e063743956624b730ba058ce
-
Rozrząd, jaki koszt?
Owszem, ale bez tłumika drgań Czyli razem wyjdzie ok 650 ---------- Post added at 12:27 ---------- Previous post was at 12:26 ---------- W tym silniku serwis przewiduje pierwszą wymianę na 180 kkm lub 5 czy 7 lat więc warto już pomyśleć o wymianie bo pasek wieczny nie jest.
-
Auto mocno dymi, pluje olejem z wydechu., zwiekszone zurzycie oleju!!!
Normalnie ciężko to przeczytać, miejmy nadzieję że to przez późną porę i % bo normalnie tak się chyba nie da pisać.
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Tak to on: http://www.dynosoft.pl/
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Przy takiej samej jeździe spalanie nawet bedzie niższe, ale jak będziesz bardziej cisnął bo będzie kusić to cudów nie ma musi więcej spalić ale jak się już nacieszysz mocą to zobaczysz że przy tych samych prędkościach co teraz jeździsz spalanie będzie mniejsze. No napewno nie za rok od zapisania ale termin uzgadniasz telefonicznie indywidalnie więc kwestia dogadania. No i tak jak wrclaguna napisał dopytajcie o ceny za dany sterownik bo przeważnie za EDC 17 czyli taki jaki jest w B8 cena jest trochę wyższa no chyba że już się to zmieniło.
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Robiłem AHH na 216-tkach dwa lata temu: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?109818-B5-AHH-AHH-216-chip-by-Rogalotti Minęły dwa lata i około 50 tys km przejechane i nic absolutnie nie padło a tak szczerze to delikatnie liczyłem że turbo szybko padnie:naughty: ale niestety do dania dzisiejszego się trzyma. Auto ma teraz ponad 250 tys. km najechane i od zrobienia programu nie odczułem(finansowo) żadnego szybszego zużycia a o rożnicy w jeździe i bezpieczeństwie np. przy wyprzedzaniu nie muszę chyba wspominać no i oczywiście delikatnie spalanie spadło po programie, więc jak dla mnie same + i brak -
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Jak się jeździ z głową to nic się przedwcześnie nie zepsuje ale jak ktoś tylko pedał w podłogę wciska to i serię szybko zajedzie. Program robiony pod auto (nie gotowiec) jest nawet lepszy niż seria wrzucana fabrycznie która często gęsto nie jest zaspecjalna co widać po wykresach a nawet czuć podczas jazdy że nie jest tak jak powinno być a dobry program koryguje te niedoróbki a przy okazji można bezpiecznie uzyskać lepszą moc i wykorzystać potencjał jaki ma silnik.
-
Kredyt Hipoteczny na budowę domu
Pożyczą mu 65 tys zł z takimi dochodami bez dodatkowych zabezpieczeń W jakim banku i na jaki procent?
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
U Aligatora też spokojnie możesz robić Orzeł swoje b8 u niego robił więc możesz obejrzeć wyniki w jego topiku:naughty: ---------- Post added at 09:41 ---------- Previous post was at 09:31 ---------- http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228311-Grupowy-chiptuning-Katowice&p=2762366#post2762366
-
koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
- Na którą oś nowe opony?
Dokładnie nic dodać nic ująć Do normalnej jazdy lepsze na przód bo żeby tył uciekł to naprawdę trzeba się postarać, czego nie można powiedzieć o przodzie auta szczególnie a A4.- Ile tak naprawde pali 1.9TDI ?
Przecież wystarczy podjechać na stację benzynowa... wartosci masz na slupku B lub wewnetrznej str porkywy wlewu paliwa ---------- Post added at 00:56 ---------- Previous post was at 00:54 ---------- kup kabel albo podskocz do Poznania w tygodniu... Myślę że to jest dla Ciebie najlepsze rozwiazanie żeby sprawdzić auto i dowiedzieć się conieco:thumbup1:- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jak kupisz w ASO to będą miały znaczki ale cena za te znaczki też będzie odpowiednia:naughty: Może u makaronów były kupione właśnie w ASO chociaż nie wiem jak u nich jest jak się kupuje części poza ASO.- Kibice żużla
Co tu taka cisza, liga już tuż tuż więc trochę spamu by się tu przydało:wink: Jak tam typujecie w tym sezonie:naughty:- Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
Ciekawa interpretacja:grin:- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jaki adres tego spa bo też bym podjechał jak tak zaje.biście auto po nim wygląda:decayed:- Wymiana osuszacza klimy- co ile?
napisalem gdzies ze mi wentylator nie chodzi? Czy ja napisałem gdzieś że to do Ciebie? NIE więc nie wiem co się tak spinasz. Napisałem ogólnie co jest istotne żeby sprężarki nie wykończyć i tyle.- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Fajny bajer z ustawianiem tego zawieszenia. Ja znalazłem tą stonkę przy okazji szukania informacji jak przywrócić regulację penumatycznego zawieszenia bo po wgraniu spolszczenia zginęło mi trochę funkcji i najgorzej było z tym zawieszeniem pneumatycznym bo trzeba było wszystko ustawiać od nowa, ale przy okazji już wiem jak się tym bawić. Niektórzy to konkretne gleby robią na tym zawiasie ale ponoć zawiszenie cierpi mocno przez nasze drogi ale w Q7 słowo gleba chyba nie ma zastosowania:grin:- Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
Ciekawe jak byście pisali jak by wam się coś takiego przytrafiło:naughty: Mieli byście tą przewagę że nie było by filmiku żeby wszystko dokładnie zobaczyć tak jak tu, fajnie się mówi jak się już coś tylko na spokojnie ogląda ale w danej sytuacji 90% z was zachowła by się tak samo:whistling: Kierowca autobusu też pewnie po obejżeniu filmiku miał by watpliwości czy mandat przyjąć bo moze faktycznie jego autobus już się poruszał a ten dopiero wtedy otworzył drzwi, Policja też pewnie na podstawie filmiku mogła by inaczej ocenić tą systuację ale w 99% ocenia na podstawie informacji uzyskanych od kierujących i w 99% podejmuje się taką samą decyzję jak tu bo sprawa jest oczywista słysząc tylko zeznania: Stały dwa pojazdy jeden ruszał nie zachował ostrożności i uszkodził drugi. Nikt się nie będzie nad takimi sprawami rozwodził bo nie ma nad czym. Czy wy nigdy nie mieliście tak że otwieracie sobie lekko drzwi a tu nagle je wiatr wam z ręki wyrywa i myślicie sobie ufff jak dobrze że nikt obok mnie nie stał albo nie przejeżdzał. - Na którą oś nowe opony?