Treść opublikowana przez NYNA
-
Platforma cyfrowa NC+
Wcześniej mi pasował układ taki jak był i wiedziałem gdzie co jest, a teraz faktycznie musze się pobawić i sobie poustawiać.
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
Ciekawe ilu na letnich dojedzie?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jaki to jest oryginalny olej? Zapłaci w ASO dwa razy tyle co normalnie ten olej kosztuje, a zaleją mu szajsowatego Castrola albo jeszcze coś innego z beki jak zobaczą że nie kumaty i tyle że będzie spokojny że w ASO był. Każdy mechanik pracujący w ASO prywatnie Ci powie żeby lepiej ze swoim olejem na wymianę przyjeżdzać, a czemu to się sam domyśl.
-
Platforma cyfrowa NC+
Kurna pierwszy dzień i już mnie wkur.... wczoraj, burdel zrobili z tymi kanałami teraz w Cyfrze. Było normalnie po ludzku TVP 1 na 1 itd. to musieli ten gówniany układ z N-ki wrzucić i na 1 mam TVN i pierwsze dziesięć programów z d*py, jedyny plus to ze TVN Turbo jest zaraz na początku a poza tym nie mogę znaleźć połowy kanałów i drugą połowę mam podwójnie:facepalm: myślałem ze nierwicy wczoraj wieczorem dostanę za nim coś znalazłem. Zamiast najpierw przygotować wszystko, poukładać kanały odpowiednio i żeby się nie powtarzały po 10 razy to wrzucili odrazu nową niedopracowaną listę kanałów i jeden wielki burdel tylko zrobili:thumbdown:
-
Zakopane, pokoje.
Tylko pamiętaj że ceny na weekend majowy są wyższe tak jak na ferie i święta, więc nie sugeruj się cennikami bo w tych okresach zawsze jest drożej więc dzwoń i pytaj czy są wogóle miejsca wolne w tym okresie.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czytasz co Ci piszą, ma być norma 507.00 i na górze wątku jest napisane jak byk jaki olej spełnia tą normę, kolega PRZEMEKC też Ci napisał jakie oleje bedą dobre i czy widzisz tam gdzieś Motul X-cess 5W40 który ma normę 505.00 do starszych silników?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Widzę że nie chce się nawet poszukać, to wpisz w google "oleje HC" i poczytaj.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Było już o tym nie raz w tym wątku dlaczego ten sam olej u nas jest jako full a zagranicą jako HC.
-
System operacyjny Android
Problem w tym że ja się aż tak na tym nie znam i nie znam nikgo kto by mi to zrobił a telefony często do serwisu trafiają na gwarancji więc nic z nimi nie kombinuje. Nie jest znowu aż tak z nimi źle w S III mini już dali z 4.1.2 a w xperi s mam 4.0.4 i czekam aż łaskawie puszczą 4.1.2
-
Serwis klimatyzacji co ile?
W ASO chyba samo odgrzybianie 150-200 zł kosztuje z tego co pamiętam plus uzupełnienie czynnika zależy ile trzeba dobić. Osuszacz w serwisie będzie drogi 8K0 298 403 prawie 300 zł a taki sam kupisz poza serwisiem za 150 zł , dławik to już groszowe sprawy.
-
System operacyjny Android
Też mam parę takich nokii które były nie do zabicia, najlepsze to chyba były 6310 te biznesowe co bateria do 2 tygodni potrafiła wytrzymać, a z telefonu wszystko odpadało po koleji, obudowa, przyciski, ale działał bez zarzutu, a teraz to takie wszystko delikatne że raz upadnie i po telefonie.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No patrząc na to co się u nas w mieście dzieje, chyba nie masz już wątpliwości, a w górach może być jeszcze lepiej. Ja już od paru lat widzę że wcześniej niż kwiecień to nie ma co wogóle mysleć o zmianie.
-
System operacyjny Android
No dokładnie a z tym też różnie bywa, u nas ogólnie telefony po 2 latach nadają się tylko do wymiany, a niektóre nawet 2 lat nie wytrzymują.
-
System operacyjny Android
Bo znając życie i tępo naszych operatorów to zanim wypuszczą 5.0 to większość nie będzie miała nawet 4.2.2 i umowy się im skończą i będą już brać nowy telefon który będzie miał już 5.0. Tak mam teraz z żony S II, orange jeszcze nie wypuściło oficjalnej aktualizacji na 4.1.2 a na koniec tego roku będzie miała już wymianę telefonu, więc wiecej niż 4.1.2 nie będzie mieć, a w grudniu dostanie pewnie S IV lub ewentualnie coś nowszego od konkurencji. Zresztą producentowi też zależy na tym żeby nowe modele się sprzedawały, a nie żeby ludzie mieli stare modele po 6 lat i nadal mieli w nich najnowsze oprogramowanie.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
W manualu olej zalany raz ma służyć cały czas więc po, co szukać na siłę dziury w całym? Jak jest dobrze i nic niepokojącego się nie dzieje to niech tak zostanie. Jasne bo olej w skrzyni ma tak cudowne właściwości że pod wpływem czasu i pracy nie traci swoich właściwości:whistling: Zapytaj któregokolwiek producenta oleju czy jest wogóle jest taki olej którego nie trzeba wymieniać. Każdy Ci powie że max 5 lat lub 100 tys km, to samo mówią Ci co skrzynie naprawiają, no chyba że chcą żeby szybciej do nich wracać Oleju do manuala wchodzi 2.25 litra, a litr kosztuje około 60 zł więc koszt śmieszny.
-
Platforma cyfrowa NC+
Ja mam C+ od paru lat i nie ma żdnych problemów z zacinaniem czy słabą jakością obrazu, może to od anteny, podłączenia i sygnału zależy nie wiem u mnie jest od początku dobrze. Multiroom działa niezależnie, nawet na drugi koniec kraju sobie możesz zabrać i nie ma problemu. Jak dla mnie Cyfra ma najlepszą ofertę głównie ze względu na Canal+,bo reszta to to samo co u innych.
-
zgloszenie szkody z AC
Nie wiem gdzie masz ubezpieczenie, ale np. ja w PZU mam coś takiego jak ochronę zniżek do OC (płatne 10 zł) i do AC (płatne 50 zł) i jak zrobię jedną szkodę w roku to nie tracę wogóle zniżek, więc warto takie coś wykupić na wszelki wypadek.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Zakopianka może chwilowo tak, ale inne rejony Polski tak zawaliło że nie wiem nad czym się zastanawiasz. Jedziesz w góry w zimę a tam pogoda może zmienić się w 2-3 godziny. Sam piszesz że w każdej chwili musisz być mobilny ze względu na żonę, a co zrobisz jak będziesz musiał nagle jechać, a zrobi się taka śnieżyca. Czy warto ryzykować dla lansu i jednego weekendu? Nie mogę tego zrozumieć, przecież zrobi się już na dobre wiosna to wszyscy sobie założą upragnione letnie koła i będą na nich jeździć do listopada czy grudnia nawet, więc te parę tygodni teraz chyba nikomu nie zaszkodzi jak jeszcze poczeka.
-
System operacyjny Android
Strzał w kolano raczej nie, widać też po innych producentach że raz w roku muszą wypuścić nowy model w klasie "premium" a przeważnie w tych nowszych modelach są tylko kosmetyczne zmiany. Chętnych na SIV na pewno nie zabraknie tak jak to było z SII i z SIII tak samo z Iphonem i czy z Xperią.
-
System operacyjny Android
To już pytanie do producentów. Czy róznią się aż tak bardzo od siebie wyglądem, kształtem itd.? Porównanie telefonów : Sony Xperia S / Sony Xperia Z / Sony Xperia T LTE :: mGSM.pl ---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ---------- Tu może lepiej : Porównanie telefonów : Sony Xperia S / Sony Xperia Z / Samsung Galaxy S III / Samsung Galaxy S IV :: mGSM.pl
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To fakt, zdrowie najważniejsze:thumbup1: Za resztę zapłacisz mastercard:grin:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jeżeli polowali na damskie torebki zostawione w autach i przy okazji trafił im się Twój komp z kablami to może nie bedą wiedzieć do czego to służy i będa odrazu próbowali opchnąć to w jakiś komisach czy lombardach. No chyba że typowo polowali na Ciebie i ten sprzęt to raczej nie do odzyskania już będzie:kwasny:
-
B8 TrOOOOp
No to pieknie:thumbdown:
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Tym bardziej że wymiana rozrządu jest również określona czasowo a nie tylko kilomterowowo.
-
Spotkanie na drodze SZOK !!! Przestroga dla wszystkich
Zdjęć to napweno nie dostaniesz chyba że osobiście się zgłosisz do ITD to Ci pokażą, a tak to tylko formularz do wypełnienia, kto prowadził i czy mandat niższy z punktami, czy wyższy bez punktów lub odmowa przyjęcia i do sądu. Te samochody ITD co robią zdjęcia to jest nieporozumienie straszne, jadą za kimś robią zdjęcia widzą że łamie przepisy i powoduje zagrożenie dla innych, a mimo to go nie zatrzymują Funkcja prewencyjna jak ch.j a to wszystko by żyło się lepiej i bezpieczniej przedewszystkim:polew: