Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
dawno tu nie bylem i nadrabiam "zaleglosci" ;-) jesli jeszcze zbierasz Bartek info o komfortach, to u mnie w B7 siedzial 8E0 959 433 CH - w wyposazeniu byl oczywiscie "full" i byl to MY2007
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
w czwartek w samo poludnie jak bedzie pogoda to zrobie foty, bo w sloncu kolor jest super. proba koloru w pelnym sloncu wygladala zajeb.scie
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
wystarczy przechylic felge albo dmuchnac i wszystko od razu splywa
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
tu wkroczylem na pole Makkiego zabezpiecza fele - latwiej je trzymac w czystosci i oczywiscie super kropelkuje http://poland.gtechniq.com/sklep-2/3s-dla-samochodow/powloki-zewnetrzne/c5-wheel-armour/ ---------- Post added at 16:21 ---------- Previous post was at 16:21 ---------- no tak - to te same co mialem tylko w nowym kolorze
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
letni setup juz prawie ready Felgi polakierowane na Audi Granit L8AU i dodatkowo zabezpieczone C5 Gtechniq'a - super sprawa, polecam Fotki trochę średnie, bo robione telefonem przy swietle garazowym, ale lepsze wrzuce za jakiś tydzien jak zrobie stage II letniego setupu ;-)
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
wywal ten pierscien, bo w RSie i V12 go nie ma ;-)
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
No to jeszcze odpowiedz mi na moje pytania o navi i bedzie komplet ;-)
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
na szczescie audi to nie mb ;-) ---------- Post added at 14:02 ---------- Previous post was at 14:01 ---------- tez je chyba wrzuce bo te z polifta zbyt mocno VW tracaja :-( kierunek jest super, ale te ledy w koszu to juz c**jowka :-/
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Wszedzie trzeba zmieniac ale nie jest to konieczne bo bez też zadziala ;-) Nie bedzie tylko diod podswietlajacych zakres wybranych predkosci. Wszystkie inne wskazania na FISie będą.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
jak wrzuce letnie kola to tez sie tym pobawie. a ustawisz tylko wartosc bazowa do ktorej sie dostosowuje reszta czy mozna kazdy tryb z osobna ustawiac? a tak w ogole, to grill kupiles pod ACC czy bez?
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
A odpowiesz mi na wczesniejsze pytanie nt nawigacji? ;-)
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Nie no nie przesadzajmy... ;-)
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
:facepalm::facepalm::facepalm:
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
w sumie to nie ma sie co dziwic bo jednak troche inne auta mamy
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Pamietaj tylko ze V12 jest szersze od "standardowego" Q7 i automatycnzie ma szersze zderzaki, a na blotnikach dodatkowo montowane sa poszerzenia ktore "zgrywaja sie" ze zderzakami - zreszta widac je na fotkach ktore wkleiles. Co prawda zderzaki od V12 kosztuja juz w miare normalne pieniadze (w 8tys za komplet powinienes sie zmiescic), to za komplet poszerzen to dodatkow 4tys na allegro i 1,5tys/blotnik w ASO Nie liczac lakierowania itp to na bodykit do V12 musisz zalozyc ok 12tys
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
co ciekawe to praktycznie nie ma roznicy w cenie miedzy 275/45/20 a 295/35/21 ---------- Post added at 10:34 ---------- Previous post was at 10:33 ---------- Moze w ASO kupowales? No i pewnie RunFlaty...- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
dzis zakonczylem "test" spalania. Z racji tego ze FIS 1 pokazuje spalanie z "przejazdu" a FIS 2 mam z max okresu i mieszanej jazdy postanowilem sprawdzic ile tak naprawde to auto spala w miescie. 25.02 zatankowalem rowniotkie 40l - zeby ten "test" nie trwal wieki i zebym o nim nie zapomnial 14.03 z zasiegiem 10km pojawilem sie ponownie na stacji. W tym czasie przejechalem 350,7km wychodzi wiec na to ze spalanie z 100% miasto i dosc krotkimi trasami (glownie Rosola-Domaniewska) wynosi 11,4 - szok! Przez ten czas jezdzilem normalnie jak kazdego dnia bez zadnego specjalnego ecodrivingu itp. Rano stalem troche w korku, popoludniu rowniez - ot normalna jazda w w-wskich warunkach z Ursynowa na Mokotow- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
eee chyba teraz to Ty troche przesadzasz ;-) ja jezdze od 2lat na 21 (295/35) i 1) ani razu ni euszkodzilem opony a 2) dobra nowa opona kosztuje ok. 1,2-1,4tys (letnia) i ok 1,6-1,8tys (zimowa)- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Dopiero takie będą ;-)- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Moje też się lakierują :-)- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Ano.... to nie A4 Ten slon wazy 2,5t i nie zatrzyma go tarcza 280- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
360 chyba. Nie mierzyłem dokładnie. W Q7 z przodu jest tarcza 350mm i 420mm przy ceramice. Z tylu sa juz 3 rodzaje w zalaeznosci od silnika - 330mm, 358mm i 370mm dla ceramiki. W naszych na tyle siedzi 358mm. Jakiś czas temu wymieniałem komplet - tarcze+klocki przód+tył i wyszlo ok 6tys w ASO (czesci i robocizna)- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
za***iste opony- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
no od razu auto mlodsze o 4 lata nawet bez ledow ten stary grill jest mega kupowaty - nawet czarny blyszczacy od s-line nie wyglada tak fajnie jak poliftowy. jaki kolejny krok? ;-) - Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd