Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
mi osobiscie nie podoba sie kiera w pelnej perforacji i momo tego ze fajnie lezy w dloni nie zamierzam jej zmieniac. znajomy ma ja w S3 i jak po kilkudniowej jezdzie jego samochodem przesiadlem sie do siebie to mialem wrazenie ze mam w rece kiere z malucha
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a ja mialem te dunlopy kiedys na leonie cuprze i bylem bardzo niezadowolony, byly duzo gorsze od Goodyear'ow UG7.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
a chłopcy od flockowania jakie mieli miny jak im powiedzialem ze ma cos do poflockowania i wyciagnalem krate z bagaznika jak doszli do siebie, to wyciagalem jeszcze kilka "blaszek" od jej mocowania i powiedzialem ze to tez poprosze
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
no wlasnie taki bym podtekst mojego pytania
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
hmmm - w sumie to nie jestem ani z poznania ani z krakowa, wiec moze byc za 300 z wysylka - i tu już bez "np." [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 22:52_________________________________________________ a mozna same ledy bez halogenow?
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
kiera to poliftowy s-line z Q7, a manetki alu są w różnych modelach - S4/5, S/RS6, Q7 V12 itp a gałka "prawie nówka" - trafiłem kiedyś na nią w niezłej cenie, a że sprzedający miał dwie to wziąłem dwie jak chcesz to mogę Ci jedna "oddać" za np. 300, bo u mnie leży i czeka na wystawienie na allegro [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 22:32_________________________________________________ tunel i listwy drzwi w piano mam fabryczne
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
no tak: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163832.0
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
nooo tak samo przeciez było z podświetleniem listw dekoracyjnych - w A6 były w Q7 dopiero po lifcie, ale z tym akurat juz się dawno temu uporałem cóż, w takim razie mam next pomysł na moda, a że kratek mam 4ry, bo nawiewy są tez w 3cim slupku to będę miał co robić Młody, wsadziłeś ramkę?
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
czytałem dokładnie, ale że nie do końca zrozumiałem to zapytałem - "loop, a autoryzację kto ma tracić? AU czy Szewczyk?" Potem wypowiedziałem się nt ew utraty autoryzacji przez AU - Czytaj dokładnie
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
no mi też
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Młody na 100% masz podswietlane nawiewy w bocznych tylnych slupkach? Po wlasnie przejrzalem etke i zarowno w A6 jak i Q7 nie ma wersji z podswietleniem - sa tylko rozne kolory
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
eee - powtarzasz jakieś podwórkowe rymowanki spod trzepaka Ja tam jestem zadowolony, a serwisuje się u nich od prawie 4 lat. Mimo, ze nie kupilem u nich nowego samochodu to czuję sie obsługiwany jak stary, lojalny klient, który nie jedno u nich auto kupił i niejedno jeszcze kupi Ostatnio nawet przy okazji napraw pogwarancyjnych (gwarancja skończyła mi się w pod koniec listopada) dostałem 50% rabatu choć nie musieli tego robić.... Nie wiem gdzie tu jest element "c**jności", ale widzę go dla odmiany w Vivie jak patrze na przypadek loop'a i dziwię się, że chce trwać w tej sytuacji zamiast ją przerwać - no ale to jego decyzja. loop, a autoryzację kto ma tracić? AU czy Szewczyk? Jeśli AU to większej bzdury dawno nie słuszałem Przecież oni zostali przejęci przez Idczaka i Krotoskiego (nazywają się juz IDCZAK-KROTOSKI-CICHY a nie AU) i tworzą obecnie grupę bodajże 17 salonów Audi-VW w całej Polsce. Kto przy zdrowych zmysłach myśli o zabieraniu autoryzacji tak silnemu dealerowi?
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
no co Ty mówisz?! Co za wiocha to Q7
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Młody a w A6 one sa podświetlane? Bo w Q7 nie i mimo że ich na codzień nie widzę, to strasznie mnie sama świadomość tego wnerwia Nawet mam je na liście modów na zimowe wieczory
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
W Q7 tez bylo mega duzo rozkrecania - caly srodek z nawiewami zmieniarką byl out Ale na szczescie wszystko ladnie sie rozkreca/demontuje i jeszcze ladniej sklada do kupy i na koniec nic nie trzeszczy itp. Z ramka piano zegary zajeb.iscie wygladaja - u mnie zrobila mega robote, nawet gala od RS6 czy alu łopatki tak nie zadziałały jak ta ramka
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
taaa - zwlaszcza z kratka z tylu w zeszlym roku ja wywalilem, bo jechalismy tylko we 2kę z żoną, ale przy kpl na pokładzie ten manewr nie przejdzie. przy kratce w poprzek wejda max 155ki. niestety kratka czasami ogranicza funkcjonalnosc
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Auto Viva,to chyba w sumie żadna tajemnica... A co,możesz jakoś pomóc ? Niestety nikogo tam nie znam. jedyne co Ci mogę zaproponować to zmianę serwisu. Podjedz z tym to Auto-Unii (teraz juz Idczak) - ja serwisuje się u nich od czasu B7 i zawsze wszystko było ok pod każdym względem.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
łeeee, ja tam z boksem do żadnego garażu nie wjadę - chyba że do hangaru na okęciu
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
loop a w którym ASO ten samochód serwisujesz?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
bedziesz się kłócił o 100km?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
no o krakowskiej kulturze jazdy to juz nawet mi sie nie chce gadac... na poczatku weekendu sie wk***i.alem, ale pozniej to juz sie tylko smialem z zawzietych krakusow nie wiem czy to wina huty, czy bliskosci czarnobyla, ale tak prymitywnych zachowan na drodze to dawno nie widzialem
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
hehe - mi tez padl tej czujnik i to oczywiscie po gwarancji, bo nie mogl tego zrobic 3-4 m-ce wczesniej Od reki mieli jeden, ale ze u mnie jego wymiana "kosztuje" 5-6rbh to od razu wymienilem dwa (musialem dzien poczekac), bo bez sensu byloby za np tydzien robic to ponownie z drugim
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
a wracajac do tematu dziur w krakowie.... byłem w Krk w weekend i to co zobaczylem to byl dla mnie szok! Ktos bardzo do serca sobie wzial haslo spod tablicy przy wjezdzie do miasta - "Krakow - Miasto Krolow Polskich", bo drogi sa tam faktycznie jak ze ostatniego krola
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
poza gwarancją też - znam przypadek gdzie ubezpieczyciel odmowil odszkodowania, bo jego rzeczoznawca uznał winnym wypadku kierowcę poszkodowanego, w którego aucie były koła niezgodne ze specyfikacja producenta. W B7, gdzie wg fabryki max jest 18 było 19, co miało sie przyczynić do spowodowania wypadku. Nie ma szans, żeby udowodnić, że tak nie jest, bo takie badanie jest mega kosztowne - de facto trzeba robić homologację na taki rozmiar kół. Dlatego lepiej za bardzo nie kombinować...[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 15:51_________________________________________________ muchy Panie, muchy... one też raz na jakiś czas musza się zesrać
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja oba komplety na allegro kiedyś kupilem i do dziś jestem bardzo zadowolony. Jeden miękki (czerwony) trochę tylko pyskubalem bo zdawało mi się że twardy (niebieski) będzie zbyt twardy itp, poza tym wszystko ok-wg mnie warto wydać na to parę zł.