Treść opublikowana przez s3marek
-
B8 TrOOOOp
Chłopaki chodzę z myślą poprawy audio i chcę wrzucić bang olufsen. Znalazłem zestaw z avanta B8 mmi 2 wszystko pasuje tylko że ja mam sedana. Czy wzmacniacz jest inny w avancie i w sedanie?
-
B8 TrOOOOp
Robił ktoś z was coś z audio w B8 mam 2g z subwoferem w bagażniku ale raczej gra to średnio. Słuchałem BaangOlufsn i jakoś nie zrobiło na mnie wrażenia. Miał ktoś doświadczenie z wrzuceniem wzmacniacza z A6 C6 Bose. Słuchałem na zlocie kiedyś właśnie i grało mega pięknie. Można by było wrzucić taki wzmacniacz z C6 do naszych bryczek pewnie ma więcej mocy.
-
Nr uszczelki czujników parkowania kolor czarny
Mógł bym prosić o nr tej uszczelki do czujników parkowania w kolorze czarnym ponieważ do czujników dostałem szare a one nie pasują kolorystycznie.
-
B8 TrOOOOp
Jestem na etapie składania samochodu i zauważyłem że dostałem zderzak ze szarymi gumkami pod czujniki parkowania. Można je zamienić na czarne nijako to teraz wygląda:facepalm:
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
A5 moje marzenie. Czekam na foty:kox:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Masz gdzieś link do tematu tego samochodu, widziałem kiedyś jak się ścigał u nas w mieście:slina:
-
B8 TrOOOOp
Duzo osob zawidło sie na nim z FORUM i dosc glosno było o tym swego czasu Zreszta wyladował w tym DZIALE z dwoma kontami . http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/czytaj-to-zanim-cos-kupisz-forum-lista-nierzetelnych-sprzedawcow-216962/index37.html#post2578120 Dostałem tego linka na PW. Teraz wiem o co chodzi. Opowiadał mi o tym ale że oddał pieniądze i wszystko wyjaśnił dlatego dziwne że nie może już się logować na forum. Ale pewnie nie powiedział mi wszystkiego.
-
B8 TrOOOOp
Mniejsza z tym jego sprawa, muszę poważnie przemyśleć sprawę gwintu
-
B8 TrOOOOp
cena OK to od niejakiego zbanowanego pumy ZAWIESZENIE GWINTOWANE KW V.1 AUDI A4 B8 8K S4 RS4 (4046447564) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. zbanowanego? Znam go dosyć dobrze.
-
B8 TrOOOOp
Koledzy jeździ ktoś na gwincie KW? I czy z ośki podejdzie do QUATTRO? Znajomy ma swój na sprzedaż ale nigdy nie jeździłem na gwincie i boje się taczki:kwasny:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pewnie. Ale w poprzednim samochodzie nie było tak głośno słychać. Ferodo Premier tarcze ori z S4 są wrzucone.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A szmery podczas hamowania czym mogą być powodowane?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Orientuje się ktoś może dlaczego tarcza od środka ma inny kolor niż zewnątrz? Podczas hamowania słychać dosyć głośno że się hamuje.
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Zastanawiam się nad wrzuceniem wydechu z S4 8K do mojego 2.0 TFSI i mam kupca na mój. Możecie mi powiedzieć czy wydech z tfsi podejdzie do tdi i będzie poprawnie działał. Wkładał ktoś z benzyny do diesla wydech?
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Cocco@ super samochód felgi pasują idealnie, tak jak chłopaki piszą obniżył bym samochód troszeczkę. Gibons@ szukałeś może już sprężyn eibach? Wiesz może gdzie można nabyć takie w dobrej cenie żeby były odpowiednio dobrane pod silnik/klasy wagowe/napęd?
-
turbosprężarka gwizdze
U znajomego co ma 2.0TDI tylko że po programie i be DPFA gwizda bardzo głośno.
-
C5 Freak Biturbo+
Chyba widziałem ten samochód ostatnio gdy jechałem przez Lubliniec.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Miałem kiedyś zrobiony element hydrografiką i to się nie umywało do oryginalnych dekorów RS w samochodzie kolegi:wink:
-
Moj maly szaraczek A3 8P/mf/kolo 18''/ lampy polift/galka S3/tył RS3
Bardzo fajny sprzęt. Quattro:kox:
-
Polecane opony letnie
Ten bieżnik tych vredesteinów jest straszny:kwasny:
-
Polecane opony letnie
Panowie mam dylemat jakie wybrać opony. Przede wszystkim zależy mi na cichych oponach. Opony będą do Audi A4 B8 Sedan 2.0 TFSI QUATTRO - Dunlop SP Sport Maxx RT - Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 - Goodyear eagle f1 asymmetric 2
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Teraz trafiłem na ten wątek co tu się dzieje:slina:
-
wymiana lamp
Właśnie to samo powiedział mi znajomy. Zdecydowałem się kupić na aukcji ten program ELSA:hi:
-
wymiana lamp
Kolego wrclaguna@ masz może dostęp do jakiegoś opisu jak przerobić instalacje żeby podłączyć Bixenony skrętne?
-
wymiana lamp
Nie ma OCHRONY kupujesz uzywke sterownik oraz zmieniasz instalacje . A czujniki na koła? Bo słyszałem, że te na prawą stronę są do skrętnych. Czujnik sa te same w Bixie i Bixie skretnym . Bardzo dziękuje. A są gdzieś w internecie jakieś opisy ewentualnie schematy jak wygląda przerobienie instalacji. Wiem że A4 B8 to nie stare S3 ale może uda mi się i w tym aucie coś samemu zmajstrować.