Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

s3marek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez s3marek

  1. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chłopaki chodzę z myślą poprawy audio i chcę wrzucić bang olufsen. Znalazłem zestaw z avanta B8 mmi 2 wszystko pasuje tylko że ja mam sedana. Czy wzmacniacz jest inny w avancie i w sedanie?
  2. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Robił ktoś z was coś z audio w B8 mam 2g z subwoferem w bagażniku ale raczej gra to średnio. Słuchałem BaangOlufsn i jakoś nie zrobiło na mnie wrażenia. Miał ktoś doświadczenie z wrzuceniem wzmacniacza z A6 C6 Bose. Słuchałem na zlocie kiedyś właśnie i grało mega pięknie. Można by było wrzucić taki wzmacniacz z C6 do naszych bryczek pewnie ma więcej mocy.
  3. Mógł bym prosić o nr tej uszczelki do czujników parkowania w kolorze czarnym ponieważ do czujników dostałem szare a one nie pasują kolorystycznie.
  4. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jestem na etapie składania samochodu i zauważyłem że dostałem zderzak ze szarymi gumkami pod czujniki parkowania. Można je zamienić na czarne nijako to teraz wygląda:facepalm:
  5. A5 moje marzenie. Czekam na foty:kox:
  6. Masz gdzieś link do tematu tego samochodu, widziałem kiedyś jak się ścigał u nas w mieście:slina:
  7. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Duzo osob zawidło sie na nim z FORUM i dosc glosno było o tym swego czasu Zreszta wyladował w tym DZIALE z dwoma kontami . http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/czytaj-to-zanim-cos-kupisz-forum-lista-nierzetelnych-sprzedawcow-216962/index37.html#post2578120 Dostałem tego linka na PW. Teraz wiem o co chodzi. Opowiadał mi o tym ale że oddał pieniądze i wszystko wyjaśnił dlatego dziwne że nie może już się logować na forum. Ale pewnie nie powiedział mi wszystkiego.
  8. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mniejsza z tym jego sprawa, muszę poważnie przemyśleć sprawę gwintu
  9. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    cena OK to od niejakiego zbanowanego pumy ZAWIESZENIE GWINTOWANE KW V.1 AUDI A4 B8 8K S4 RS4 (4046447564) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. zbanowanego? Znam go dosyć dobrze.
  10. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy jeździ ktoś na gwincie KW? I czy z ośki podejdzie do QUATTRO? Znajomy ma swój na sprzedaż ale nigdy nie jeździłem na gwincie i boje się taczki:kwasny:
  11. Pewnie. Ale w poprzednim samochodzie nie było tak głośno słychać. Ferodo Premier tarcze ori z S4 są wrzucone.
  12. A szmery podczas hamowania czym mogą być powodowane?
  13. Orientuje się ktoś może dlaczego tarcza od środka ma inny kolor niż zewnątrz? Podczas hamowania słychać dosyć głośno że się hamuje.
  14. Zastanawiam się nad wrzuceniem wydechu z S4 8K do mojego 2.0 TFSI i mam kupca na mój. Możecie mi powiedzieć czy wydech z tfsi podejdzie do tdi i będzie poprawnie działał. Wkładał ktoś z benzyny do diesla wydech?
  15. Cocco@ super samochód felgi pasują idealnie, tak jak chłopaki piszą obniżył bym samochód troszeczkę. Gibons@ szukałeś może już sprężyn eibach? Wiesz może gdzie można nabyć takie w dobrej cenie żeby były odpowiednio dobrane pod silnik/klasy wagowe/napęd?
  16. s3marek odpowiedział(a) na matiteam3 temat w 2.0TDI
    U znajomego co ma 2.0TDI tylko że po programie i be DPFA gwizda bardzo głośno.
  17. s3marek odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Chyba widziałem ten samochód ostatnio gdy jechałem przez Lubliniec.
  18. Miałem kiedyś zrobiony element hydrografiką i to się nie umywało do oryginalnych dekorów RS w samochodzie kolegi:wink:
  19. Ten bieżnik tych vredesteinów jest straszny:kwasny:
  20. Panowie mam dylemat jakie wybrać opony. Przede wszystkim zależy mi na cichych oponach. Opony będą do Audi A4 B8 Sedan 2.0 TFSI QUATTRO - Dunlop SP Sport Maxx RT - Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 - Goodyear eagle f1 asymmetric 2
  21. Teraz trafiłem na ten wątek co tu się dzieje:slina:
  22. s3marek odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Właśnie to samo powiedział mi znajomy. Zdecydowałem się kupić na aukcji ten program ELSA:hi:
  23. s3marek odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Kolego wrclaguna@ masz może dostęp do jakiegoś opisu jak przerobić instalacje żeby podłączyć Bixenony skrętne?
  24. s3marek odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Nie ma OCHRONY kupujesz uzywke sterownik oraz zmieniasz instalacje . A czujniki na koła? Bo słyszałem, że te na prawą stronę są do skrętnych. Czujnik sa te same w Bixie i Bixie skretnym . Bardzo dziękuje. A są gdzieś w internecie jakieś opisy ewentualnie schematy jak wygląda przerobienie instalacji. Wiem że A4 B8 to nie stare S3 ale może uda mi się i w tym aucie coś samemu zmajstrować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.