Treść opublikowana przez boniu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wszystkich jak Wam sie pogoda podoba??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na spocie gadales cos innego ,nie dziwie sie ze kolo tysiaca na hamolce ,jak ich wogole nie mam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sieman z tego co ja wiem to Ty masz do roboty z hamulcami,moze to twoje ?? przyznaj siee ze masz b5 w budzie b7 ...
-
[B5 AEB] Problem z czujnikiem ciśnienia doładowania
kolego ja przechodzilem problem z czujnikiem cisnienia doladowania i znajduje on sie w puszcze gdzie jest ECU... jest to tzw Barosensor,Panowie jezeli nie wierzycie to otworzcie swoje puszki i tam jest takie cos wielkosci zapalek,powinno byc przykrecone wewnatrz skrzynki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja Cie proton wolalem, tak bylo Cie slychac
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja rowniez dziekuje za spocika ... i jak grill byl?? bo sie mijalem z protonem ,Dawid wczesniej wyjechal a ja bylem przed nim na swiatlach nie wyprzedzajac go
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ta dawid chetnie bys wziol .... hehehehehe... dzis na blatniej czy tam na tym wygwizdowie ??[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 17:20_________________________________________________sieman silnik 3 tys temu mial remont i turbinka tez miala remont wiec to mi nei pasuje ;/ bo wiem ze to moze byc cos z olejem rano nie kopci mocno,najbardziej kopci jak jest cieply, zobaczysz dzis
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja nie posiadam grilla przenosnego
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie autko mi znowu zaczelo przykapcac na niebiesko ;/ raz mocniej raz slabiej i to jak postoi na wolnych obrotach ;/ druga sprawa przestalo mi dzialac oswietlenie jak sie drzwi otwiera co to moze byc el.mi powiedzial ze cos nie tak ze sterownikiem,bedzie ktos dzis tak mily zeby mi uzyczyc na pare sekund ten sterownik ?? on jest wbudowany razem z kompresorem , sprawdze czy faktycznie ma racje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bede potrzebuje cos sprawdzic z oswietleniem wojtek dobrze ze nie jestem z podbeskidzia bo by byla klutnia ... spot tam gdzie ostatnio??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jezdzij z daleka nie wygladaja na robione
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiem jak to wyglada nie bardzo wojtek mozesz tak jezdzic,chodz ja t4 jedzilem na takich pisanych recznie przez miesiac i zaden gliniarz mnie nie zatrzymal,a co Cie trzyma jak masz wszystkie papiery?? rejestracja to 10 min
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no jak by wszyscy sie zjawiali tio by byla ekipa 50 ludzi ... pozdro
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
gratuluje Cycu ... dzien doberek
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a no pogoda byla ladniusia Wkoncu Panowie nie zobaczyliscie bagaznika
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no chyba niee dojazdowka o nazwie JBL ... zapasowka zostala na swoim miejscu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bede mam 30 cm glosniczek w podlodze bagaznika
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtek tego 3 pkt nie musi byc ... to jedynie Proton uzywa takiej maty na auto zeby sie nie brudzilo jak stoi caly tydzien
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja sie z nikogo nie smieje!!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
proton idz na sztuke masazu tam jest duzo laseczek,ginekologia to w szkole prawie sami faceci ... dopiero jak zaliczysz i pozdawasz egzaminy to dopiero babki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
proton ja moja znalazlem w technikum chodzilem z nia do klasy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja Panowie nie narzekam ... mi jest dobrze moze dlatego ze ze swoja zylem 7 lat tak jak w malzenstwie wspolne mieszkanie itd. wiec ja nie odczulem zmiany
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
piter wszystkiego naj
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nawet moja audiczka jest w czolowce hehehe chyba byda zawsze przyjezdzal z mala zeby stac jak najblizej ino potem z tamtad jest ciulaty wyjazd ...Ale ten zakret kolo tego budynku czy co to tam jest jest przejebany zapomnialem se o nim