Treść opublikowana przez boniu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no calkiem calkiem mosz ta szwagierke ... ogierki z klubu sie ogladaly po niej ,.... hehehe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
xandmar popychacze Ci graja w aucie... co to za czarnulka byla z twoim szwagrem ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chips...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie wrzucacie wykresiki ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dawid wiem co moglo byc przyczyna tej dziury ... ale i Tak jestem zadowolony ... a jak reszta ??zadowolona ile mieliscie ?? ja mam serie 153.7 ,214 fabrycznie pisza 150 210 wiec jest dobrze ... Bedzie napewno chips myslalem ze bedzie brakowac koni w zagrodzie a tu jest spox [br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 21:37_________________________________________________ No jak na serie to zajeb.....cie :good: :good: Ciekawe czy mojemu golfikowi byś dał radę 8s do 100km/h niestety już nim nie jeżdżę tylko jak jestem w domu i na zlotach nie wiem jak by to wygladalo moja 4 jest ciezsza od golfika ... ale dla zabawy idzie sprobowac ... Bo przeciez nie o kase ... lubie sie tak pobawic
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja jestem zadowolony
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To ja zamawiam oczywiście jak pozwolicie pierwszy kolejkę... Tylko że do sklepu :beer1: :beer1: :polew: jak bedzie sklep
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no wiesz dawid to ja najbardziej sie upieralem przy hamowni hehehe.... niom ale Ty zalatwiles ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoczko ale ja bym musial isc na pierwsze strzaly
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja na 16 jade na ur.do chrzestnego...wiec byl bym wdzieczny jak by udalo sie mnie jak najszybciej zalatwic...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
narka...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
xandmar czemu nie odpisujesz na gg ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dawid a mowiles ze masz chipsa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
xandmar my wyjezdzamy o 14.00 spod pkp w piasku a co chcesz jechac z nami ??? Ja nie wiem co mi tam hamownia pokaze Dawid pamietasz o naszej kreseczce ... chyba ze peniasz ...hehe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
turbobenzyniaki nie sa tansze od gnojowozow
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dawid no nie robie tak robilem jak mialem zwykla 1.8 teraz czekam ... xandmar sorki nie widzialem sorki ale fureczka fajnie idzie czyli teraz sa 3 turbo benzynki... Pozdro
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtek ja go nie ucze ... poprostu widzialem wczoraj ... wsiad i buta mu ...
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
Wiemy i dlatego nie poganiamy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hejka,no coz nie zdazylem do konca:P ... ale jak przyjechalem to byly jeszcze 4 osoby porter slodki i dwoch nowych kolegow 1.8t Ps. Panowie turbinki Wam dlugo nie pociagnon jak tak bedziecie robic,porter i slodki wiedza o co B,moze oni Wam wytlumacza ... A poropo tego czerwonego bzwyka co tam stal to on byl juz rozwalony przed piskami ... jak wjezdzalem na parking to juz stal na poboczu i czekal na swoj transport,jak wyjezdzalem kolo 21 to dopiero go ladowali
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie nie bedzia ale na hamownie jade!!
-
[ALL B5] Automatycznie składane lusterka
ja tez maty mam juz kupione
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
o feeeee..... kolego ale taka calkowita przerobka na rs4 jest nieoplacalna!!!!
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
kolego jak juz kupisz blotniki to progi musisz kupic!!a jak juz progi to tylne blotniki a jak tylne blotniki o zderzak tyl...powodzenia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a gdzie sie spotykamy lub cos ?? dawid tak jak pisalem postaram sie wpasc na spota,ale nie obiecuje ale na hamownie jade napewno!!