Treść opublikowana przez barca8585
-
B8 TrOOOOp
ma ktoś jakieś fajne dekory na sprzedaż
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
dzięki ciekawe jak to gra
-
B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Witam orientuje się ktoś jakie są wersje nagłośnienia w b8
-
B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
ktoś od nas z forum to robił bo mam pare pytań
-
B8 TrOOOOp
Witam orientuje sie ktoś czy np panorama z lifta i podsufitka będzie pasować do przedlifta
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
dzięki o to mi chodziło a jeszcze mi powiedz przedlif a polif różnice są jakieś?
-
B8 TrOOOOp
Witam mam pytanie odnośnie lusterek zewnętrznych chodzi mi o piny bo nie wiem np 10 pin co takie lustro ma
-
B8 TrOOOOp
witam powie mi ktoś czy po rozkodowaniu vinu mam przy światłach przednich taki numer 8BP i chciałbym wiedzieć czy to bi xenon skrętny
-
B8 TrOOOOp
a pytam sie bo trafiła mi się fajnie uszkodzona b8 w 3.0 i jest w tym kolorze
-
B8 TrOOOOp
też mi się tak wydaje jest ich mniej napewno
-
B8 TrOOOOp
dzięki chyba na żywo fajnie wyglada co ?
-
B8 TrOOOOp
Witam mam pytanie co to jest za kolor 1R / Z7L ? jest to może lava grau?
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
sory że wcinam sie w temat ale mam sprawę do Dev ale jakoś nie moge do Ciebie napisac na priv mogłbyś do mnie napisać mam temat do obgadania
- Audi z USA
-
Audi z USA
Witam jest ktoś na forum co ogarnia auta z USA
-
Audi A4 B8 Sline+ 2.0TDI 190KM EURO6
dzięki
-
Audi A4 B8 Sline+ 2.0TDI 190KM EURO6
ile taki hak jeśli można wiedzieć
-
Audi Q5 - SQ5 plus
to fajnie dzięki
-
Audi Q5 - SQ5 plus
Super furke porobilłeś powiedz mi czy przy zmianie lamp na polift zmieniałeś tylko lampy czy tez maskę nadkola i zderzak
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
a pokoażesz mi jaki masz wzór