Treść opublikowana przez barca8585
-
B8 TrOOOOp
dzięki taką odpowiedź chciałem uzyskać , wiem ze dopiero na 18 to zaczyna jakoś wyglądać ale 17 chciałbym na zimę
-
B8 TrOOOOp
nie tylko auto które może kupie ma 18 i zawsze wydawało mi się że w wersjach z silnikiem 3.0 są większe hamulce i np 17 może nie wejść
-
B8 TrOOOOp
dzięki za podpowiedź? nierozumiem niektórych osób na tym forum o co im chodzi jak nie masz ochoty pomuc to poco piszesz po to jest forum żeby sobie pomagać
-
B8 TrOOOOp
tak jak napisałem wyżej jakbym miała je to bym wiedział a że nie mam dlatego pytam bo chce wiedzięć
-
B8 TrOOOOp
nie mam jeszcze auta wiec dlatego pytam jakbym mial to bym wiedział
-
B8 TrOOOOp
a przypadkiem nie siedzą tam większe hamulce
-
B8 TrOOOOp
Witam wie ktoś może jakie najmniejsze koło wchodzi do b8 3.0
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
dzieki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Jak masz czas to zerknij na ten WAUZZZ4G5CN173705
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
gratulacje kolego piękne auto ? ciekawy jestem jaka będzie pierwsza modyfikacja?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dzięki?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Ok a teraz są różne panoramy czy tylko jeden typ
-
B8 TrOOOOp
własnie nie wiem czy jest tylko jeden rodzaj no bo jest panorama i jest szyberdach czy coś jeszcze jest dlatego pytam
-
B8 TrOOOOp
witam mam pytanie czy w b8 przedlift są różne wersje panoramy
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Czesc jakbyś miał czas to też bym poprosił WAUZZZ8K89A180632
-
Wakacje w Chorwacji
kiedyś miałem w warcie zadzwoń tam może gdzie auto masz ubezpieczone może coś doradzą
-
Wakacje w Chorwacji
Trzeba szukać coś dobrego w fajnej cenie a gdzie jedziesz do Chorwacji
-
Wakacje w Chorwacji
cześć pare lat temu jak byłem to pamietam że miałem bo jak brałem ubezpieczenie na chorwacje to było w pakiecie i raczej wtedy trzeba było mieć ale nie wiem jak teraz
-
Mój niedawny nabytek, biały avancik... A4 B8, 2.0 tfsi 180KM.
Witam ładny białasek ? dawaj jakiś opis i foty środka
-
A4 B8 3.0 TDI CCWA Quattro* NOWY MOTOR * 313PS 620 Nm 20" Dakar Beige*
Fajne foty ? Włochy jezioro Garda ?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
czekamy co dalej teraz ?
-
B8 TrOOOOp
Witam orientuje się ktoś czy w b8 są różne typy szyberdachu - panoramy?
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
tan jest mega
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
dobry nalot masz w tej b8?