Treść opublikowana przez luki105
-
Fabryczne radio z MP3
Można wiedzieć czemu? Czy rzeczywiście jest z tym aż tyle roboty? Z czym było najwięcej "zachodu"? tak jak kolega napisal docinka kosza wymiana panelu klimy na inny model no i trzeba duzo rzeczy odkrecic i rozebrac,kupa zabawy chyba ze ktos to lubi ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ---------- Można wiedzieć czemu? Czy rzeczywiście jest z tym aż tyle roboty? Z czym było najwięcej "zachodu"? tak jak kolega napisal docinka kosza wymiana panelu klimy na inny model no i trzeba duzo rzeczy odkrecic i rozebrac,kupa zabawy chyba ze ktos to lubi
-
Przewód rnse iphone
przewalilem to na "google tlumacz" i ani slowa o polaczeniach telefonicznych ale jest naprawde niezly jesli chodz o odtwarzanie muzyki z urzadzen firmy apple moze jeszcze nie ma takiego kabla czy adaptera na rynku ktory obsluguje odtwarzanie muzyki i przekazywanie rozmow bo duzo tych ofert przewalilem i nic ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ---------- przewalilem to na "google tlumacz" i ani slowa o polaczeniach telefonicznych ale jest naprawde niezly jesli chodz o odtwarzanie muzyki z urzadzen firmy apple moze jeszcze nie ma takiego kabla czy adaptera na rynku ktory obsluguje odtwarzanie muzyki i przekazywanie rozmow bo duzo tych ofert przewalilem i nic ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ---------- tez dobre rozwiazanie ale przydalby sie jeszcze adapter parrot-rnse zebym mogl widziec na navi kto dzwoni czy wybrac numer istnieje moze cos takiego ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- tez dobre rozwiazanie ale przydalby sie jeszcze adapter parrot-rnse zebym mogl widziec na navi kto dzwoni czy wybrac numer istnieje moze cos takiego ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- co robie nie tak ze wszystko wyswietla 2 razy? ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- co robie nie tak ze wszystko wyswietla 2 razy?
-
Przewód rnse iphone
dzieki wrclaguna,ale nie jestem pewny czy obsluguje to cos rozmowy telefoniczne czy tylko odtwarzanie muzyki. kiepsko u mnie z niemieckim moze ktos z forum przeczyta ta oferte i napisze. ale jesli by dzialalo to wlasnie o takie cos mi chodzi,lykam od razu. wielkie dzieki ---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- dzieki wrclaguna,ale nie jestem pewny czy obsluguje to cos rozmowy telefoniczne czy tylko odtwarzanie muzyki. kiepsko u mnie z niemieckim moze ktos z forum przeczyta ta oferte i napisze. ale jesli by dzialalo to wlasnie o takie cos mi chodzi,lykam od razu. wielkie dzieki
-
Fabryczne radio z MP3
ja proponuje emulator zmieniarki bo sam taki mialem tylko podpinasz i dziala chyba ze masz czas i checi no to przerobka kosza na 2 DIN,ale przy tym jest troche zabawy, osobiscie drugi raz juz by mi sie nie chcialo chociaz oczywiscie efekt bez porownania i wszystko opisane na forum.
-
Przewód rnse iphone
wlasnie pakuje do zwrotu juz drugi ich adapter multimedialny.firma ok,nie ma problemow z zwrotami czy niemilej obslugi,ale ich urzadzenia nie dzialaja do konca tak jak sa opisane na ich stronie.absolutnie nie chce zniechecac nikogo do tej firmy ale ja juz sobie ich odpuszczam.ale dzieki
-
Przewód rnse iphone
Witam. ostatnio pojawilo sie na rynku duzo nowosci do podlaczenia iphona do radia lub navi w samochodach, moze ktos mi pomoze bo nie moge znalezc przewodu ktorym moglbym podlaczyc RNS-E z iphonem. oczywiscie jest duzo kabli i adapterow tego typu ,ale obsluguja one tylko odtwarzanie muzyki z telefonu. ja szukam kabla czy adaptera przez ktory moglbym prowadzic rozmowy, po prostu wsiadam do auta podpinam telefon do kabla i korzystam z zestawu glosnomowiacego ktory auto posiada od nowosci. jesli ktos trafi na takie co cos z gory dziekuje za informacje
-
1.9 TDi 115-116KM DPF 2004r.
z tego co wiem to w tych latach wogole nie montowali jeszcze DPFa w tych silnikach,ale moge sie mylic.
-
1.9 TDi 115-116KM DPF 2004r.
potwierdzam w B6 BKE nie montowali seryjnie DPF. Z wlasnego doswiadczenia polecam ten silnik bo juz jezdze nim 4 lata i jestem zadowolony
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
dzieki
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
bez problemu laczyl sie z Concertem i innymi modulami a po zmianie radia na navi nadal moge sie polaczyc z modulami oprocz RNS-E(kanal 56 i 57) wiec jesli to wina kabla to na jaki go zmienic ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
probowalem juz i vag 311 i vag 409 ale bez rezultatow,moze to rzeczywiscie kabel,ale przeciez wczesniej dawal rade i laczyl sie bez problemu.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
panowie mam problem z polaczeniem sie vagiem z rns-e,dodam ze wczesniej byl concert II I laczyl sie bez problemu a teraz nie ma szans z polaczeniem sie z kanalem 56 i 57 i nie moge zmienic kodowania.
-
Wymiana koła dwumasowego
no wlasnie ten mechanik ma bardzo dobra opinie i zastanawiam sie czy moze to byc cos innego typu lozyska w skrzyni biegow lub cos innego czy wylacznie padniety dwumas?
-
Wymiana koła dwumasowego
witam mam maly problem,poniewaz ostatnimi czasy dwumas dawal o sobie znac,miedzy innymi po dluzszym postoju w korkach bardzo szarpalo przy ruszaniu oraz na biegu jalowym po wcisnieciu sprzegla wyraznie slychac bylo dosyc glosne stukanie. Pojechalem wiec do mechanika zeby zmienil mi dwumas (na Luka) oraz przy okazji sprzeglo poniewaz na forum przeczytalem ze pomimo wiekszego wydatku warto to zrobic. Pan mechanik za swoja prace zawolal 3000 zl nie wiem czy to duzo czy malo ale przeciez musialem to zmienic,po wymianie sprzeglo pracuje bez porownania lepiej tak wiec sie ucieszylem ale jesli chodzi o dwumas na biegu jalowym po wcisnieciu sprzegla nadal slychac dosyc glosne stukanie. nie wiem co mam myslec czy nowy dwumas moze wydawac taki dzwiek?
-
[B7 BKE] Wymiana napinacza i paska wielorowkowego w A4 B7 1,9tdi BKE
nie trzeba nic wyciągać,jest ciasno ale da się zrobić,z tylu jest sruba do wykrecenia i z tego co pamietam pomocne było zdjecie plastikowej oslony na rozrzad przy wyciaganiu napinacza bo inaczej będzie ciężko wyciągnąć .
-
Wymiana napinacza paska wielorowkowego
wielkie dzieki,super opis. dzis sam wzialem sie sie za wymiane tego napinacza i tu ciekawostka dla posiadaczy silnikow 1.9 BKE:dostep jest na tyle dobry ze wystarczylo zdjac jedynie obudowe rozrzadu.
-
[ALL B6] Kto mi powie co to za czujnik?
moze dorezany czujnik zmierzchu tylko ze raczej bylby po stronie kierowcy a nie pasazera
-
[B5 AFN] Bardzo duże spalanie
podlacze sie do tematu bo u mnie podobna sytuacja do tej pory bylo ok 10l/100km,ale ostatnio FIS pokazuje 11,9l. dodam ze tylko tryb miejski i duzo stania w korkach,ale mimo wszystko wydaje mi sie duzo.
-
[B6 BKE] Utrata mocy - dziwny szum powyzej 2000 obrotow
kod twojego silnika to nie AJM tylko BKE
-
[ALL B6] Trzęsie przy ruszaniu z miejsca
u mnie te same objawy szczegolnie po dlugim korku.
-
[B6 BKE] Drgania na gałce skrzyni biegów
rzeczywiscie na poczatku myslalem ze to turbina,ale auto nie stracilo wcale osiagow,przyspiesza tak samo jak przedtem. dopiero za dwa tygodnie zjezdzam do kraju wtedy zamierzam zostawic moj traktor u jakiegos magika,martwil mnie powrot 1800km ale troche mnie uspokoiles.
-
[B6 BKE] Drgania na gałce skrzyni biegów
w moim przypadku nie zauwazylem roznicy jesli chodzi o klime,na wlaczonej czy bez trzesie tak samo.
-
[B6 BKE] Drgania na gałce skrzyni biegów
dzieki za porade i najpierw sprawdze filtr paliwa,ale musze ci powiedziec ze jesli chodzi o metaliczny dzwiek przy przyspieszaniu to jest cos takiego tylko tego nie powiazalem z reszta.kiedy dodaje gazu auto przyspiesza normalnie(przynajmniej nie zauwazylem zadnej zmiany)ale slychac wlasnie metaliczny dzwiek ktory ciezko opisac i jest proporcjonalny do wsciskania pedalu gazu.
-
[B6 BKE] Drgania na gałce skrzyni biegów
ja mam dokladnie to samo,gdy jest w ruchu jest ok,natomiast podczas postoju odczuwalne sa wieksze wibracje,wczesniej tego nie bylo. u mnie rowniez nie slychac stukotu ale wystarczy lekko polozyc noge na sprzegle i odczuwalne jest regularne bicie na pedale czy to dwumas?
-
[B7 BKE] antena gps
witam,mam pytanie odnosnie anteny gps zamontowanej na dachu,mianowicie czy mozliwe jest podpiac ja do nawigacji tomtom(posiada wejscie na antene zewnetrzna) ,a dokladniej gdzie wewnatrz znajduje sie kabel puszczony z posufitki o ile taki istnieje???? z gory dzieki za wszelkie sugestie :a4fan:javascript:void(0);