Treść opublikowana przez luki105
-
[B6 BKE] Dziwna skrzynka pod podłokietnikiem
nie jakas siec tylko moj operator komorkowy(mam abonament) doliczyl mi do rachunku jakas usluge
-
[B6 BKE] Dziwna skrzynka pod podłokietnikiem
w takim razie po co jest zamontowana antena gps,myslalem ze moze ma telematik ale nie ma przycisku "help" nad lusterkiem z przodu i nie mam zadnych komunikatow na Fisie.no i w koncu jak moglbym skorzystac z mozliwosci podlaczenia faksu i laptopa. niebardzo wiem co to jest czytnik plytek. zdaje sobie sprawe ze troche duzo tych pytan na jeden raz,ale szkoda z tego nie skorzystac skoro juz jest a sam przewalilem cale forum i bardzo nic nie znalazlem.HELP ;(
-
[B6 BKE] Dziwna skrzynka pod podłokietnikiem
na to wyglada,ale co mi z tego jak nie dziala,chociaz jak jechalem przez niemcy i rozmawialem przez zestaw glosnomowiacy w aucie,przyszla mi faktura do zaplaty za uzywanie sieci telekomunikacyjnej audi ,moze ktos wie jak korzystac z tego bo ja nie mam pojecia oprocz tego auto ma zamontowana antene gps i takie cos w bagazniku obok subwoofera: http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=360064900790&ssPageName=MERC_VI_RCRX_Pr4_PcY_BID_Stores_IT&refitem=360064510023&itemcount=4&refwidgetloc=active_view_item&usedrule1=CrossSell_LogicX&refwidgettype=cross_promot_widget&_trksid=p284.m184&_trkparms=algo%3DCRX%26its%3DS%252BI%252BSS%26itu%3DISS%252BUCI%252BSI%26otn%3D4 czy jest mozliwosc zebym mial navigacje gps w fis-e,chociaz do tej pory nic takiego nie znalazlem
-
[B6 BKE] Dziwna skrzynka pod podłokietnikiem
dziwna sprawa z tym faksem,sprobuje dzisiaj podlaczyc laptopa o ile nie trzeba aktywowac tego VAGiem powinno zadzialac
-
[B6 BKE] Dziwna skrzynka pod podłokietnikiem
jestem drugim wlascicielem i kupilem go we francji,rowniez wydaje mi sie ze to wejscie na telefon chociaz podlaczajac nokie (jakis stary model ktory dziala zamontowany z przodu) nawet sie nie wlacza.
-
[B6 BKE] Dziwna skrzynka pod podłokietnikiem
jest jakby na telefon,ale uchwyt i telefon sa z przodu
-
[B6 BKE] Dziwna skrzynka pod podłokietnikiem
witam.mam nadzieje ze ktos ma pomysl co to moze byc. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8dc7e1d0bd525675.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8dc7e1d0bd525675.html
-
[ALL] PDA - jaki wybrać?
nie uzywalem nigdy innego oprocz htc,sa bardzo dobre,ale podejrzewam ze inne marki nie roznia sie zbytnio od nich wiec jesli w gre wchodzi cena kup tanszy jesli jednak nie to tylko htc
-
[ALL] Montaż dachowej anteny gps
:> nie no oczywiscie auto bez anteny jest nie do przyjecia :>
-
GARMIN 760 v TomTom 920 v NOKIA 330 co sądzicie o tych nawigacjach ?
Nie daj sie namowic na nic innego niz tomtom.uzywalem roznych ale teraz sam uzywam 720-tke i jest bez zarzutu,poza tym dobry procesor ktory zapewnia bardzo szybka prace tego urzadzenia.wedlug mnie tomtom jest bezkonkurencyjny.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich forumowiczow.od niedawna jestem posiadaczem audi A4 kombi 1.9tdi 2004 rok.auto sprawuje sie swietnie ale mam nadzieje ze dzieki waszemu forum dowiem sie o nim wiecej szczegolow ktore pomoga mi cieszyc sie jak najdluzej