soft jest AUTOSEBY czy jak się zwał.Dziwna sprawa bo moment obrotowy to czyste przesunięcie do góry, żadnego strojenia.
BTW:na diagnostyce nie stwierdził padających wałków? Czy zdecydowałeś się na modyfikację pomimo sugestii?
nie sprzedajemy cyfr, a stroimy auta...wolę powiedzieć że wyjdzie mniej a później miło rozczarować, ale uwierz mi 150KM to rzadko się zrobi z 110 tki na pompie, ponieważ auto ma jakiś przebieg i sprawność końcówek spada i podając więcej paliwa pojawia się niepożądany dym a mocy brak
pozdr
Mirass
w piątek będę szedł wyżej ale właściciel auta musi wypełnić podstawowe czynności serwisowe. Docelowo chce aby miał 0.9 bara i ok.290Nm.
pozdrawiam
mirass