Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic jeszcze niewiadomo...ja osobiście jestem za przełożeniem ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na allegro... tylko nie takie rzeczy na allegro....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja osobiście byłbym za 18....no ale decyzja musi być jednogłośna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no chyba przekładamy na 18
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie lepiej sobie odpuścić...??na tydzień.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zgadzam się z Vario...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myśle że nawet byłoby dziwne jakby dzisiaj nie padało.... no już od 3 dni miało padać... ciekawe jak jutro będzie ... wiesz deszcz to dzisiaj akurat najmniejszy problem....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myśle że nawet byłoby dziwne jakby dzisiaj nie padało....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nic niewiem na ten temat.... [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 15:59_________________________________________________może lepiej przełożyc spota....do nastepnego tygodnia wszystko lepiej ochłonie....Ale to moje zdanie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć i czołem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemano Co porabiacie ciekawego ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nieee już nie będe sięgał pamięcia :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
były chłopcze malinowy były.....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no włosy miały być tak mi się coś przypomniało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no kłaniać sie nie musisz :> ale jak chcesz to czemu nie lady in red
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja się wybieram jak najbardziej Pepin coś mi dał podrobioną najlejke bo sie odkleiła Naszczęscie w pore zobaczyłem..i nie zgubiłem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i to jest najważniejsze byle tak dalej [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 20:32_________________________________________________spocik aktualny w ta niedziele ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no chyba nie A u mnie jakoś się kręci....czy tzw. kazdy orze jak może A co u Ciebie Madas ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemanko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jednak zostaje przy tym że święta jednak męczą- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kalorie spalam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema z rańca- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze na gazie??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ogólnie mam dzisiaj przeznaczony dzień na spalanie - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00