Treść opublikowana przez cycinho
-
Wymiana soczewek - mały DIY
Dzięki za podpowiedzi Mega ciasno było, ale wyszedł tyłem
-
Wymiana soczewek - mały DIY
Odkręciłem jedną śrubę trzymającą odbłyśnik i rozpiąłem spinki. Odbłyśnik niczego się już nie trzyma, a nadal nie mogę go tyłem wyciągnąć, nie mieści się w otwór... Jedyne co mi przychodzi do głowy to odkręcić jeszcze soczewkę, albo przetwornicę. Podpowie ktoś, kto już sobie z tym poradził?
-
1.8T ANB szarpie na lpg
A może któraś cewka ma już dosyć? U mnie wypadały zapłony na gazie, a na benie było ok. Okazało się, że jedna cewka już siadła
-
Spoty Olsztyńskie
Siemka Chciałem zasięgnąć rady, czy poleciłby mi ktoś ogarniętego blacharza w Olsztynie? Słyszałem coś kiedyś o zakładzie na Morwowej, ale pewności nie mam. Drobna robota, lekko błotnik do naprostowania, dlatego zależy mi na rozsądnej cenie Pomożecie?
-
Podgrzewanie lusterek kod wyposażenia 6XC
Ja mam podobną sytuację w B5. Oryginalne wkłady z matami, które nie są podłączone, bo podobnie jak u autora wątku, kable z wsuwkami założone są na uchwyty w obudowie lusterka. Problem polega na tym, że w tych kablach w ogóle nie pojawia się napięcie. Ma ktoś jakiś pomysł o co tu może chodzić? W kodach wyposażenia mam 6XC, ale czy w B5 także oznacza to brak grzanych wkładów? Jeśli tak to dlaczego założone są wkłady z matami grzewczymi zamiast zwykłych? Dziwna sprawa...
-
Valeo po lifcie na xenon
dzięki za podpowiedzi
-
Valeo po lifcie na xenon
Witam. Poszukuję informacji, czy do zwykłej lampy zespolonej Valeo na żarówkę halogenową można włożyć soczewkę, odbłyśnik i generalnie wszystko, co jest potrzebne z takiej samej lampy, ale xenonowej bez rozklejania i dużej ingerencji w samą lampę? Jak to się ma w kwestii wykonania oraz prawnej? Żeby nie było problemów z homologacją np. na przeglądzie. Moja xenonowa niestety jest połamana, ale osprzęt działa, dlatego myślę nad przekładką
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak, ja je kupiłem Mam taką nadzieję, ale lepiej nie krakać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a to możliwe bo dziś już widzę blachy NO Czujne oko, bo na NO stał pod blokiem może z godzinę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, mam na imię Łukasz i właśnie stałem się posiadaczem Avanta jednego z klubowiczów. Do tej pory śmigałem Hondą i mam nadzieję, że zmiana na Audi wyjdzie na plus pozdrawiam!